Homosędzia skazał Alfiego Evansa na śmierć głodową. Ale chłopczyk ciągle żyje

Fot. lifesitenews
Fot. lifesitenews

Brytyjski sędzia Anthony Hayden, który skazał małego chłopca Alfiego Evansa na śmierć głodową – to działacz lobby sodomitów. Był m.in. współautorem podręcznika chwalącego sodomickie rodzicielstwo i jest wymieniany jako członek członkiem stowarzyszenia sędziów zwolenników LGBT.

Przenośny podręcznik Haydena zawiera aktualne stanowisko w brytyjskiego prawa rodzinnego dotyczące sodomitów, z naciskiem na dzieci, których prawo jest najbardziej złożone. Na przykład w Wielkiej Brytanii ta sama rodzina może znajdować się w zupełnie innej sytuacji prawnej, w zależności od tego, kiedy i jak dzieci są poczęte oraz od statusu relacji między rodzicami lub między rodzicem a dzieckiem.

Książka miała tylko jedną recenzję na amazon, co dało jej pięć gwiazdek. Recenzent napisał:

Ta książka, która nie mogła zostać napisana dwadzieścia, a nawet dziesięć lat temu, odzwierciedla, jak zauważa Anthony Hayden, QC we wstępie, „stale rozwijającą się koncepcję rodziny”. Teraz jesteśmy ostrożniejsi w naszym języku „, zauważa, zwłaszcza w następstwie” zbioru przepisów dotyczących równości „, który” zapewnia ramy dla bardziej sprawiedliwego społeczeństwa w przyszłości i takie, w którym możliwości dla dzieci są rozszerzane.

Czytaj też: Skandal! Przy bierności polskiej dyplomacji Żydzi przeprowadzili ustawę S.447 w Kongresie USA. Czy Trump ją podpisze?

„Hayden powołuje się na „kwestie dotyczące wolności obywatelskiej związane z dziećmi i wrażliwymi interwencjami medycznymi u dorosłych i jest „ekspertem w zakresie prawa rodzinnego i dziecięcego” – twierdzi największa w Wielkiej Brytanii firma prawnicza.

W listopadzie 2017 r. Hayden orzekł, że kobieta w stanie „minimalnej świadomości” powinna być zagłodzona na śmierć, ponieważ byłoby to w jej „najlepszym interesie”.

Według „The Telegraph” Hayden zarobił „ponad 300 000 GBP z tytułu opłat za pomoc prawną w sprawach cywilnych” od 2005 do 2006 roku.

W 2016 roku, w widocznej sprzeczności z jego typowo pro-gejowskimi i pro-eutanazjami, orzeczeniami i zachowaniami, Hayden usunął chłopca z opieki matki – lesbijki, ponieważ powodowała on „znaczną szkodę emocjonalną”, twierdząc, że powinien udawać dziewczynę.

Mimo zapowiedzi brytyjskich lekarzy, że Alfie Evans umrze kilka minut po odłączeniu aparatury wspomagającej funkcje życiowe, chłopiec ciągle żyje.

Czytaj też: Czy wicepremier Gowin oszalał? Podczas przyjmowania antypolskiej ustawy… kadził Żydom w Muzeum Holocaustu

Comments are closed.