To się nie mieści w głowie! Kobieta pomagała imigrantom, a oni ją zgwałcili

fot. Pixabay
fot. Pixabay

To się nie mieści w głowie! Zakończył się proces dwóch afgańskich nastolatków, którzy napadli na kobietę poznaną pod barem. 40-latka prowadziła kampanię przeciwko deportacji imigrantów ze Szwecji, teraz zapewne zmieni zdanie, po tym jak została brutalnie zgwałcona.

Jak podaje „Daily Mail” 18-letni Anwar Hassani brutalnie zgwałcił 40-letnią Szwedkę. Z kolei jego rówieśnik, Fardi Hesari, molestował ją. Sprawa miała miejsce podczas ubiegłych Świąt Bożego Narodzenia. Teraz zapadł wyrok.

40-latka spotkała się z nastolatkami przed hotelowym barem w miejscowości Ljungby. Była zainteresowana Afgańczykami ponieważ dowiedziała się, że są imigrantami. Szwedka chciała im pomóc, ponieważ była członkiem grupy, która prowadziła kampanie przeciwko deportacji imigrantów ze Szwecji – czytamy w „Daily Mail”.

Czytaj też: To już oddolny protest! Wojciech Cejrowski koordynuje akcję informacyjną dotycząca Alfiego Evansa

Jadnak jak doszło do tej zbrodni? Około 3. nad ranem imigranci nakłonili kobietę, żeby odwiedziła ich mieszkanie. W pewnym momencie Szwedka po prostu potknęła się i uderzyła w głowę.

Czując zawroty głowy, położyła się na materacu. Wtedy zaczął się jej życiowy koszmar. Hassani najpierw obmacywał jej piersi. Szwedka odepchnęła go mówiąc, że nie chce sexu. Wtedy mężczyzna położył się na niej i ściągnął kobiecie spodnie. Wtedy doszło do brutalnego gwałtu.

Afgańczyk kazał jej milczeć. Na koniec jedynie zapytał, dlaczego z nimi poszła, skoro nie chciała uprawiać seksu. Fardi Hesari natomiast obmacywał piersi kobiety. Jej krzyki przywołały do pomieszczenia kolejną dwójkę nastolatków, którzy pomogli jej się ubrać i uciec z mieszkania.

Kobieta trafiła do szpitala. Personel medyczny opisał ją jako zszokowaną. Po gwałcie ofiara miała problemy natury psychicznej. Hassani został skazany na 15 miesięcy więzienia oraz odszkodowanie w wysokości 135 tys. koron szwedzkich (równowartość około 54 tys. złotych).

Po odbyciu kary zostanie deportowany i nie będzie mógł przyjechać do Szwecji przez 10 lat. Życie jak widzimy bywa przewrotne. Wałczyła o imigrantów a oni ją w „podzięce” brutalnie zgwałcili…

Czytaj też: Od dziś Facebook wprowadza niewyobrażalną cenzurę. Nie używaj tych słów bo zablokują ci konto!

Źródło: o2.pl/Daily Mail/nczas.com

Comments are closed.