Fenomenalny sukces amerykańskiej Polonii. Przeniesienie pomnika zablokowane!

Pomnik Katyński w New Jersey. Fot. Wikimedia

Brawo! Fenomenalny sukces amerykańskiej Polonii. Nowojorski adwokat Sławomir Platta ujawnił, że udało się zablokować decyzję burmistrza Fulopa o przeniesieniu pomnika Katyńskiego. Sprawa ma zostać teraz wyjaśniona przed sądem.

Nowojorski adwokat Sławimir Platta zapowiedział zaskarżenie decyzji burmistrza Stevena Fulopa i skierowanie do sądu wniosku o wstrzymanie decyzji o usunięciu Pomnika Katyńskiego.

Czytaj też: Dwa światy francuskiej patologii. Marokańczyk gwałci 87-letnią staruszkę. Sąd skazuje francuskiego Żyda za mowę nienawiści

Dziś mec. Platta poinformował, że decyzję o przeniesieniu pomnika udało się powstrzymać przed sądem federalnym.

Powstrzymaliśmy burmistrza. Powstrzymaliśmy go również w sądzie federalnym. Polonia zwyciężyła! Możemy teraz usiąść do stołu. Po tym, gdy burmistrz Fulop odmówił rozmowy z nami, teraz będzie musiał się z nami spotkać, bo nakaże to sąd

To wstyd, że tak musiało się to skończyć. Szkoda, że burmistrz New Jersey wykorzystuje nasz Pomnik Katyński, aby rozgrywać swoje brudne gierki polityczne – poinformował nowojorski adwokat.

Pozew złożony przez działaczy Polonii zablokuje przeniesienie monumentu do czasu wydania orzeczenia przez sąd. Ponadto do sądu złożony został również wniosek o dostęp do wszystkich wiadomości SMS oraz treści e-maili wymienianych pomiędzy burmistrzem Stevenem Fulopem, a wpływowym biznesmenem i developerem z Jersey City.

Chciałbym się dowiedzieć, czy burmistrz miasta jest na sprzedaż, czy jest przekupny. Burmistrz zapomniał o polskiej społeczności, zapomniał o nas o naszych podstawowych sprawach. Nie pozwolimy aby to się powtórzyło w przyszłości– zadeklarował prawnik.

Poniżej nagrania.

Przeczytaj też: [TYLKO U NAS!] Co dalej z Koreą Północną? Kim Dzong Un mógł w końcu zdać sobie z tego sprawę

8 KOMENTARZE

  • Brawo adwokat, pan Sławomir Platta. Wsadził kij od mopa żydowi po sam trzonek. Aż mu oczy wyszły śmierdzielowi. Tak się robi z tymi durniami. Na szczęście w USA są jeszcze sądy. W III RP w tych zaUBeczonych „sądach” byłoby to niemożliwe, bo wniosek zostałby oddalony bez rozpatrywania.

   • Wspolczuje dzialaczom Polonii, ze musza z takim smierdzacym gnojem siadac do negocjacyjnego stolu.

    • Jeszcze nie tak dawno jak wczoraj, to samo pismo podalo, ze „Polonia nie robi nic”. Niech sie przynajmniej naradzaja co do rzetelnosci informacji, bo my nie po to sledzimy wszystkie wiadomosci, by nas ktos tu dezorientowal.

 1. Prezydent USA Donald Trump ogłosił we wtorek w Białym Domu, że Stany Zjednoczone wycofują się z porozumienia JCPOA i wprowadzają ponownie sankcje przeciw Iranowi.

  • Czas na co ? Na kolejna agresje Obrzezanych podpierajacych sie Armia US ? Spojrz tylko co narobili w Iraku, Afganistanie, Libii, Jemenie .

 2. cyt. „Ponadto do sądu złożony został również wniosek o dostęp do wszystkich wiadomości SMS oraz treści e-maili wymienianych pomiędzy burmistrzem Stevenem Fulopem, a wpływowym biznesmenem i developerem z Jersey City”.
  Ojojojojoj, ale się porobiło! 🤣🤣🤣

Comments are closed.