Korwin-Mikke o ustawie 447: „Kto się tłumaczy, przyznaje się do winy”

Korwin-Mikke Żydzi Izrael
Janusz Korwin-Mikke. / fot. YouTube

Co III Rzplita powinna zrobić po podpisaniu przez JE Donalda Trumpa ustawy Nr447? – zapytał na swoim Facebooku Janusz Korwin-Mikke. Zdaniem prezesa partii Wolność Warszawa nie powinna podejmować absolutnie żadnych działań. Korwin-Mikke zaproponował również, w jaki sposób poradzić sobie z żydowskimi roszczeniami.

Korwin oświadczył, że tylko winny przyznaje się do winy i z tego powodu polskie władze nie powinny reagować na podpisanie przez Donalda Trumpa ustawie 447.

Zaznaczył, że władze kraju powinny:Oddać w ramach ustawy reprywatyzacyjnej wszystkie nieruchomości właścicielem i ich spadkobiercom. Tak nakazuje bowiem święte prawo własności.

Zobacz także: Michalkiewicz o ustawie 447 – „To jest dla Polski katastrofa. To jest po prostu okupacja” [VIDEO]

Prezes partii Wolność przedstawił swój pomysł na załatwienie sprawy bezpodstawnych żydowskich roszczeń. Na roszczenia rozmaitych wydrwi-miliardów zimno i krótko oświadczać, że prawo polskie (ani żadne inne!) nie uznaje spadkobrania po linii narodowościowej. Natrętów ścigać za próbę wyłudzenia – dokładnie tak samo, jak ściga się fałszywych spadkobierców kamienic w Warszawie i w innych miastach – oświadczył.

Ustawa 447, która zakłada, że amerykańska dyplomacja udzieli pomocy organizacjom żydowskim, które domagają się odszkodowań i zwrotu mienia została podpisana przez Trumpa 9 maja br. Wcześniej projekt przyjęły Senat i Izba Reprezentantów.

Źródło: Facebook

8 KOMENTARZE

 1. Tak wygląda zdrada. To jest celowe odwracanie uwagi przez PiS od rachunku na 300 000 000 000 $ wystawionego przez żydów w JUST Act (S.447). Wszystko wskazuje na to – tajne rozmowy prezydenta w USA, wyjazdy do Izraela, niepełnosprawni … – że PiS umówił się z żydami z USA, że zrobią to łapkami z Waszyngtonu a tu będą grać dalej dobroczyńcę Polaków. Trzeba wybrać czysto polski sejm, złożony z Polaków, po czym co miesiąc, bez nerwów komunikować tym zasrańcom:
  Kwiecień: brygada pancerna US Army – wypad
  Maj: Redzikowo – wypad
  Czerwiec: Patrioty – wypad
  Lipiec: Helikoptery – wypad
  Sierpień: Gaz – wypad
  Wrzesień: Wycieczki z Izraela – wypad

  i na koniec żydzi z Polski – wypad
  Jak tak – to tak
  „Tajemniczy don Pedro” podpowiada:
  Eee, tam, wystarczy z siłą spokoju wysyłac rachunki za żądania żydowskie do Waszyngtonu. A to na podstawie Art. IV umowy indemnizacyjnej z 1960. Tekst tutaj: treaties.un.org/doc/Publication/UNTS/Volume 384/volume-384-I-5518-English.pdf

  Ludzie, wymagajcie i żądajcie niech każdy cwaniaczek – chcący Wami rządzić – pokaże świadectwo chrztu ojców i dziadków (po czym sprawdzać je w parafiach) i zaświadczenie od proboszcza, że chodzi do Kościoła. To jedyny pewny sposób! Nie chroni on w pełni, ale jest wstępnym filtrem. Do tego czasu traktujcie go jako ciało obce z wszystkim tego konsekwencjami. Trzeba się bronić. Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać.

  Komentarz bez komentarza:
  Byli sobie Polak, Niemiec i Żyd. Żyd mieszkał w kamienicy. Kupił ją przez pożyczkę zaciągniętą z polskiego banku. Pożyczki nie zdążył spłacić. Niemiec zburzył kamienicę i zabił Żyda. Polak odbudował kamienicę za swoje pieniądze. Niemiec zapłacił odszkodowanie innemu Żydowi. Jeszcze inny Żyd domaga się zwrotu kamienicy od Polaka.

 2. JKM ma 100% racji, ale rządzący nie pójdą na oddanie majatków prawowitym włascicielom.

 3. A kto stoi za ustawią 447 to pewnie Wiedeń i Czechy gdzie Grupa Alde dostała dofinansowanie z Florydy na wirtualne protesty opozycji a sponsorami było Wojsko…..w Pentagonie

 4. Wg normalnego, niezmanipulowanego prawa, trzeba się wykazać jakimiś podstawami do dziedziczenia. Wg aktu 447 ma nią być coś, co już tu zostało określone, jako „zasada plemienna”, czyli że „dziedziczący” są Żydami, tak jak i wymarli bezpotomnie właściciele jakiegoś-tam majątku. No a jaki jest stopień pokrewieństwa tych, co chcą sobie „rościć”? Może nawet dalszy, niż kilkadziesiąt… pokoleń wstecz! Hm, zaraz, zaraz: dokumenty poproszę!
  No bo po to samo, jedno jedynie tylko mienie — mogą się wszak zgłaszać najróżniejsze grupki Żydów, a to z różnych miast, a to np. z klucza zawodowego, czy hobbystycznego (np. Żydzi-filateliści). Pisałem o tym szerzej tu:
  forum.michalkiewicz.pl/viewtopic.php?f=5&t=28166&p=380755#p380755
  – od słów:
  zobaczmy taką oto sytuację

 5. P. Korwin ma racje, Polska nic nie powinna robić, a na jakiekolwiek żądania, odmawiać nie uznając spadkobrania po linii narodowościowej, problem w tym, że każdy Polak by tak zrobił, ale czy rządzą nami Polacy?

Comments are closed.