Europejski kraj wycofa się z Eurowizji w Izraelu? Jednego dnia zebrano tysiące podpisów. „Łamanie praw człowieka przez Żydów”

Netta - zwyciężczyni tegorocznej Eurowizji. / foto: YouTube

W ciągu zaledwie 24 godzin ponad 5000 Islandczyków podpisało petycję, w której żądają bojkotu finału Eurowizji w 2019 roku. W przyszłym roku finał ma odbyć się w kraju, z którego pochodzi obecna zwyciężczyni, czyli w Izraelu.

Petycja stwierdza, że Islandia powinna zrezygnować ze startu w Eurowizji w 2019 roku. Podkreślono, że w związku „z łamaniem praw człowieka przez Żydów wobec narodu Palestyńskiego nie można w żaden sposób uzasadnić udziału w konkursie, takim jak Eurowizja”.

„Państwo Izrael zamordowało tysiące ludzi w ciągu ostatnich miesięcy i chcemy przeciw temu zaprotestować” – napisano. Skrytykowano także państwa Europy za brak protestu, wobec tych zdarzeń, i głosowanie na Izrael w ostatnią sobotę.

„Nie możemy sobie wyobrazić zabawy na konkursie, jakim jest Eurowizja, z czystym sumieniem, wobec tego, że państwo Izrael używa tak przerażającej przemocy wobec Palestyńczyków” – zakończono.

Czytaj więcej: „Dzień wielkiego wstydu” – krwawy bilans wydarzeń w Strefie Gazy [FOTO]

Przypomnijmy, że wczoraj pojawiły się głosy jakoby Netta (zwyciężczyni tegorocznej edycji – red.) miała zostać zdyskwalifikowana. Po wygranej krzyknęła: „za rok w Jerozolimie!”.

Teoretycznie miało być to nawiązanie do tego, że właśnie tam, za rok, odbędzie się finał imprezy. Praktycznie jednak wielu komentatorów zauważa, że jest to manifestacja polityczna.

Regulamin konkursu teoretycznie nie dopuszcza takiego zachowania, ale czym innym jak manifestacją polityczną (a raczej poprawności politycznej) było zwycięstwa mężczyzny z brodą, który przebrał się za babę.

Warto przeczytać: Skandal na Eurowizji! Wbiegł na scenę, wyrwał jej mikrofon i krzyczał, że brytyjskie media są nazistowskie

Źródło: icelandmonitor.mbl.is/wolnosc24.pl

24 KOMENTARZE

   • Państwo Izrael pokazuje nam „JAK ŻYĆ Z SĄSIADAMI”
    I teraz żyd nam pokaże jak się żyje z sąsiadami poza Jedwabnem.
    Patrzymy uważnie, żydzie i uczymy się jak żyć z sąsiadami. Będziemy cię naśladować w stosunku do ciebie, żydzie.

  • Na żydbuku już byś tak nie napisał!
   Musiałbyś napisać, że jest piękna pięknem dla koneserów.

 1. Czy oni wszyscy musza być aż tak paskudni?
  Co do udziału w eurowizj, toi Polska także powinna przestać wysyłać tam swoich „artystów”. To już dawno przestało mieć cokolwiek wspólnego z rywalizacją, a stało się lewacka propagandą gdzie wystarczy być żydem, pedałem, tranwestytą, niepełnosprawnym itp. aby to coś wygrać. Talent przestał się liczyć niestety. To jest żałosne.

  • Żydzi tak mają. To jest powodowane u nich chorobą Taya-Sachsa (gangliozydoza GM2).
   Choroba Tay-Sachsa to rzadka choroba genatyczna o charakterze spichrzeniowym. W jej przebiegu dochodzi do odkładania się gangliozydu GM2 w komórkach mózgu. Jest to substancja lipidowa, a przyczyną jej spichrzania jest upośledzenie lub brak wydzielania β-heksozaminidazy, która rozkłada gangliozyd GM2. Jest to choroba występująca w populacji Żydów Aszkenazyjskich.
   Ustalono, że mutacja i jej dziedziczenie jest spowodowane bliskie pokrewieństwo rodziców dziecka np. małżeństwa między kuzynostwem, wujem a siostrzenicą.

   • Bzdury piszesz!
    Mozna nie lubić Żydów za ich agresję, oszustwa, kłamstwa, wymuszenia i wyłudzenia. Albo za politykę.
    Ale dziewczyny mają ładne! A jakaś zołza wszędzie się trafi. Zobacz taką Środzinę (nee Ciupakównę) czy Wellamnn.

  • Może by tak założyć naszą, polską petycję, w tej samej sprawie?

 2. Tak żeście się rozdyskutowali,że ala wilk się obraziła za zniewagi jakie jej protoplastom serwujecie.
  A przecież oni nic innego nie robią tylko to co mają w Talmudzie.No i w genach.A tu taki rwetes bo robią to własnymi rencamy.

 3. Ohydna…zachowam z czym mi się kojarzy. A piosenka jak dla nastolatków… Nasz wykonawca powinien być choćby w pierwszej piątce za utwór. Żenada, nie oglądam już tego dennego przedstawienia

 4. Gdyby ktoś zadał mi pytanie co jest bliżej dna: eurowizja czy discopoplo to by mi dopiero ćwieka zabił…

Comments are closed.