Marian Kowalski startuje w wyborach na Prezydenta! „Kandydat PiS-u gwarantuje zwycięstwo stronie KODziarskiej”

Marian Kowalski/ PAP: Tomasz Gzell

Marian Kowalski, prezes partii Ruch 11 Listopada i były wiceprezes Ruchu Narodowego ogłosił, że będzie ubiegał się o fotel prezydenta Lublina. Komentator telewizji „Idź pod prąd” zdradził, co skłoniło go do podjęcia tej decyzji.

„Podjąłem świadomą decyzję o starcie w jesiennych wyborach samorządowych na prezydenta miasta Lublina! Nie zamierzam patrzeć na to jak państwo Polskie jest upokarzane na każdym możliwym odcinku!” – napisał na Facebooku Marian Kowalski.

Czytaj też: Ostra kłótnia na Twitterze! Ziemkiewicz, Wildstein i Nizinkiewicz w akcji. „Panu ch… do tego, widać zazdrości”

Pierwszy raz o swoich zamiarach poinformował 12 maja podczas programu „Kowalski&Chojecki na żywo” w internetowej telewizji „Idź Pod Prąd”.

Jak mówi sam Kowalski główny powód decyzji podał wystawienie bezbarwnego kandydata przez Prawo i Sprawiedliwość, Sylwestra Tułajewa, który „gwarantuje zwycięstwo stronie KODziarskiej”.

Kandydatem PiS na prezydenta Lublina jest poseł Sylwester Tułajew. O kolejną kadencję będzie ubiegał się też urzędujący Prezydent Krzysztof Żuk (PO). Poinformował on, że będzie walczył o reelekcję z własnego komitetu. Może liczyć na poparcie SLD, Nowoczesnej i PSL.

Tutaj wpis samego Mariana Kowalskiego.

Przeczytaj też: Ostry głos księdza! „Politycy PiS nie powinni przyjmować komunii świętej”

8 KOMENTARZE

    • Sylwester Tułajew – Absolwent Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej, odbył także studia podyplomowe z zakresu zarządzania w administracji i samorządzie terytorialnym.

      Jako jeden z nielicznych nie skończył „akademii gotowania na gazie” jak większość posłów.

    • Teraz z ciebie wyszło drogi Alku, zdradziła cię ta fiksacja na dobrze zbudowanych mężczyzn. Ależ ci mężczyźni mają Kwacze, śni ci się Alku po nocach, nieprawdaż?

  1. W Lublinie się zagotowało. P. Kowalski to poważny kandydat. Lewactwo już wie, że dzisiaj niepodobna zakłamać rzeczywistości o p. Marianie. Każdy, jednym kliknęciem, może wszystko zweryfikować w internecie, gzie jest tysiace godzin nagrań z Jego udziałem a dodatkowo codziennie o 13 i 18 komentuje na żywo bieżące wydarzenia z udziałem tysięcy widzów i słuchaczy na YT, obecnie na kanale ‚megakościół’, bo poprzednie kanały lewacki YT zablokował

    • Kowalski razem z Chojeckim słyną z lizania dupy żydom. To najgorszy możliwy kandydat.

Comments are closed.