Ziemkiewicz ostro o prezydencie Dudzie. „Brak godności i rozumu!”

Rafał Ziemkiewicz. Foto: nczas.com
Rafał Ziemkiewicz. Foto: nczas.com

Znany publicysta Rafał Ziemkiewicz ostro skrytykował prezydenta Andrzeja Dudę za jego zamiar spotkania się z burmistrzem Jersey City Stevenem Fulopem.

Ziemkiewicz zarzuca głowie państwa brak godności i rozumu.

Czytaj też: Polonia ma dość PiSu! Rządzący dbają bardziej o interesy Żydów i Ukraińców niż Polaków. Mocny list do prezydenta Dudy

Czytaj też: Steven Fulop kaja się, ale nie przeprasza. Burmistrz New Jersey wybiera się do Polski

Burmistrz Steven Fulop zwyzywał marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego pisząc o trzeciej osobie w państwie „ten facet to jakiś żart” i nazwał marszałka „antysemitą” i „białym nacjonalistą”, który zaprzecza Holokaustowi, co czyni go niewiarygodnym.

34 KOMENTARZE

 1. Przypomnę słowa Ziemkiewicza o Judzie: „nasz prezydent”. Coś ten „nasz prezydent przestał mu się podobać, niby lepiej późno niż wcale, ale publicysta tej klasy dopiero po roku dostrzega istotę rzeczy. Źle, bardzo źle. Skoro takich mamy publicystów prawicowych to szabesgoje są wciąż o krok prze nami.

 2. Wygląda na to że polskich prawiczków zadowoli chyba już tylko reaktywacja Auschwitz.

 3. Żydzi zabili kilkuset Polaków.
  Naziści zabili 3 mln Polaków.
  Rosjanie zabili 1 mln Polaków.
  Polskie prawiczki nienawidzą Żydów a jednocześnie obchodzą urodziny Adolfa i wychwalają KGBowca Putina który tęskni za ZSRS.

 4. przecież to jest „jego prezydent”, najlepszy na świecie, niepokorny, ten, który przeciwstawił się Kaczyńskiemu, z Andrzejem są na „ty”, z prezydentową na „skarbie”, nawet foursome planowali jakiś, a co najmniej wymianę żon, bo Ziemkiewicz, wiadomo pies na baby, i tym razem nie musiałby płacić, aż tu nagle taka tragedia „brak goności i rozumu”, ajwaaaj

 5. Rafał, i tak nie zapomnimy Ci tego, że robieś dobrze Jarosławowi i Andrzejowi!

 6. Bo PiS nie jest Polskim rządem tylko amerykańsko-żydowskim realizującym ineteresy tych mocarstw na terenie RP. to jest antypolska władza. Nie mamy prawdziwie polskich władz.

 7. Jakie to szczęście,że nie oddałem głosu na Fujarę.Mógł po prostu wlezć na krzesło jak Gajowy.Wstyd by był,ale upokorzenie mniejsze.

 8. Prezes wystrugał tego pajaca z banana, to czemu tu sie dziwić, że pajacuje.

 9. Ziemkiewicz, nie popisuj się człeku. W dodatku na antenie TVP. PAD od dawna zapowiadał, że złoży kwiaty pod pomnikiem, wcale się z tym żydkiem nie umawiał, a ponadto wygarnął mu co należy, choć był gościem. Co miał zrobić PAD, dać bydlakowi w pysk na jego ziemi w jego mieście? Przestańcie ujadać na polskiego prezydenta, jeśli jesteście Polakami, bo mało kto mu dorównuje inteligencją, klasą, pracowitością, patriotyzmem. Przestańcie też straszyć nieoddaniem głosu, bo PAD wcale się nie stara o drugą kadencję. Zasługujecie na „bula” to możecie go mieć. Jaki pan, taki kram… .

  • PRzecież prawiczków zadowoli już tylko reaktywacja Auschwitz i stodoły w Jedwabnem. Ten typ tak ma że nienawidzi Żydów a uwielbia Putina i chińskich komunistów

   • – Ten wilk ma wściekliznę, trzeba zgłosić leśniczemu, on wie co zrobić z takim zwierzem.

Comments are closed.