Kibicom zabrakło na odżywki? Napadli na sklep. Policja zatrzymała 12 mężczyzn

Napad na sklep z odżywkami. Policja zatrzymała 12 mężczyzn/ Policja.pl
Napad na sklep z odżywkami. Policja zatrzymała 12 mężczyzn/ Policja.pl

Kibicom zabrakło na odżywki? 12 mężczyzn w wieku od 21 do 29 lat zatrzymali policjanci po napadzie na sklep z odżywkami i suplementami w Pabianicach. Według policji grupa jest związana ze środowiskiem kibiców jednego z łódzkich klubów piłkarskich.

O zdarzeniu poinformował rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi Krzysztof Kopania. Przekazał, że jeszcze w środę zostaną podjęte decyzje, co do zarzutów, jakie zostaną postawione zatrzymanym.

Czytaj też: Rząd rżnie głupa. Nowy podatek obejmie nie tylko najbogatszych, a 12 milionów osób! Socjalizm w natarciu

Do napadu doszło we wtorek w godzinach popołudniowych w sklepie przy ul. Moniuszki w Pabianicach.

-„Jak wynika z dokonanych ustaleń, do sklepu, oferującego odżywki i suplementy diety, wtargnęło kilkunastu zamaskowanych mężczyzn. Wybili szybę wystawową oraz zdemolowali wnętrze sklepu, a następnie wynieśli z niego opakowania z odżywkami” – wyjaśnił prok. Kopania.

Dodał, że przybyli na miejsce policjanci zatrzymali 12 mężczyzn, związanych ze środowiskiem kibiców jednego z łódzkich klubów piłkarskich.

-„W pobliżu miejsca zdarzenia zaparkowane były cztery pojazdy, którymi najprawdopodobniej przyjechali sprawcy. Zabezpieczono w nich m.in. kominiarki, gaz oraz kastety” – zaznaczył rzecznik.

Według policji nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Podczas zatrzymania mężczyźni „nie chcieli wykonywać wydawanych poleceń, byli agresywni, stawiali czynny opór”. Większość z nich była wcześniej notowana za przestępstwa przeciwko mieniu.

Przeczytaj też: Rząd rżnie głupa. Nowy podatek obejmie nie tylko najbogatszych, a 12 milionów osób! Socjalizm w natarciu

Nczas.com/ TVP Info

4 KOMENTARZE

  1. A ja to mam to w dupie. Szwecja to moj azyl spokoju. Tam chlopcy dobrze graja w pilke i prawiczki lubia Putina

Comments are closed.