Niech szczekają. Trzymasz ich wszystkich na łańcuchu – Nowe „Ucho Prezesa” [VIDEO]

Robert Biedroń
Kadr z "Ucha Prezesa"/foto: YT

Lech Wałęsa, Aleksander Kwaśniewski i Bronisław Komorowski w akcji. Trio byłych prezydentów pojawia się w najnowszym odcinku „Ucha Prezesa”. Polityczna walka wymusza na nich wizytę w Słupsku. Tymczasem w gabinecie prezesa pojawia się gwiazda intelektu Marek Suski. Polityk ma bardzo konkretne zamiary.

Najnowszy, 9 odcinek 3 sezonu „Ucha Prezesa” trafił na YouTube. Można powiedzieć, że motywem przewodnim kolejnej odsłony politycznej satyry jest kwestia prezydentury.

Grono byłych prezydentów udaje się do rządzonego przez Roberta Biedronia Słupska, gdzie próbują go przekonać do podjęcia ważnego wyzwania. Prezydent wydaje się mało entuzjastycznie podchodzić do ponawianych kolejno propozycji.

ZOBACZ: Złapano jednego z największych zbrodniarzy ISIS. Osobiście obcinał głowy i palił jeńców żywcem [WIDEO]

W gabinecie naczelnika pojawiają się bracia Karnowscy. Dziennikarze chcą odkręcić sprawę niefortunnego wywiadu, w którym Kaczyński mówił, by szydło „pokazała pazurki”. Kolejnym gościem jest Marek Suski. Polityk chce zniechęcić prezesa do popierania Andrzeja Dudy.

Co z tego wszystkiego wyniknie, można przekonać się oglądając odcinkek zamieszczonym poniżej.

Źródło: YT

3 KOMENTARZE

  1. Ci trzej wymienieni mają coś jeszcze do powiedzenia?Nie mają żadnego wstydu!Zamknęli by japy i odczepili się od polityki!Pierwszy to nieuk i prostak,drugi zapijaczony burak na ważnych państwowych uroczystościach ,a trzeci to POpulista afer zamiatanych POd dywan ,nie znający polskiej pisowni ,kultury i zachowywania się w czasie wizyt w innych krajach.Jednym słowem dobrała się TRÓJCA jak w korcu maku!Czy to nie dziwne,że kiedy Wałęsa kandydował drugi raz na prezydenta a jego kontrkandydatem był Kwaśniewski i Wałęsa zapytany przez prowadzącego program zapytał czy mimo to,ze są przeciwnikami mógłby Wałęsa podać rękę?A słynny Wałęsa odpowiedział:”Ja mogię mu podać nogię”!!!Super odpowiedź „jenteligenta” !Właśnie dlatego dziwię się skąd nagle zrodziła się ta miłość między nimi?Mniemam,że stąd iż szlag ich trafia,że to żaden z nich nie siedzi przy sterze!Są tacy co zawsze będą nienażarci i nie chodzi im o dobro Polski i Polaków tylko o swoje korzyści!

Comments are closed.