Szok! Ras ludzkich nie ma – twierdzi Unia Europejska

W preambule ustawy do RODO można znaleźć zapis, w którym stwierdza się, że nie istnieją rasy ludzkie: przy czym użycie w niniejszym rozporządzeniu „pochodzenie rasowe” nie oznacza, że Unia akceptuje teorie sugerujące istnienie osobnych ras ludzkich. Od 25 maja 2018 r. RODO wchodzi w życie w naszym kraju.

Pełny art. 51 preambuły brzmi: Dane osobowe, które z racji swego charakteru są szczególnie wrażliwe w świetle podstawowych praw i wolności, wymagają szczególnej ochrony, gdyż kontekst ich przetwarzania może powodować poważne ryzyko dla podstawowych praw i wolności. Do takich danych osobowych powinny zaliczać się dane osobowe ujawniające pochodzenie rasowe lub etniczne, przy czym użycie w niniejszym rozporządzeniu terminu „pochodzenie rasowe” nie oznacza, że Unia akceptuje teorie sugerujące istnienie osobnych ras ludzkich.

Oznacza to w praktyce, że Unia Europejska, kraina tolerancji i postępu ustawowo zlikwidowała istnienie ras ludzkich. Warto zauważyć, że artykuł jest wewnętrznie sprzeczny, ponieważ zabrania ujawniania pochodzenia rasowego a równocześnie stanowi, iż ras ludzkich nie ma. Eurokracja zgłupiała do reszty.

Nowe prawo UE staje w sprzeczności z całym dotychczasowym dorobkiem naukowym, tysiącami książek, opracowań i artykułów, które w jasny i dobitny sposób pokazują, że ludzie z różnych stron świata różnią się od siebie pod względem biologicznym.

Nie ma w tym nic dziwnego. Ludzkie ciało w toku ewolucji przystosowało się do różnorodnych warunków geograficznych. W ten sposób wykształciły się podstawowe rasy ludzkie jak: rasa kaukaska, rasa negroidalna, czy rasa żółta.

Jeżeli Unia pójdzie dalej w tym kierunku i dalej będzie kierowała się jedynie „postępowym” myśleniem i pseudonaukowymi teoriami wkrótce z Europy może zniknąć nawet pojęcie płci.

ZOBACZ: Jednak to zrobił. Prezydent Duda spotkał się z antypolakiem Fulopem [VIDEO]

Źródło: eur-lex.europa.eu/wolnosc24.pl

29 KOMENTARZE

 1. Prawiczkom marzy się jak widać powrót do III Rzeszy i RPA. To oczywiste że rasy ludzkie nie istnieją – rasa to przesąd z czasów gdy nie znano DNA.
  Klasyfikowanie ludzi według koloru skóry czy długości nosa jest tak idiotyczne że tylko prawiczki mogą w to wierzyć podobnie jak w UFO czy chemtrails.

  • Uprzejmie proszę o nie wycieranie sobie twarzy naukami przyrodniczymi, bo ten akurat dogmat lewaczków (o nie istnieniu rasy) jest antynaukowy. I nie chodzi tu o samo bezsensowne udowodnienie czy rasa istnieje , czy nie, tylko o skutki. A skutki są takie, że Food and Drug Administration każe zbierać takie dane, bo różnice biologiczne przekładają się na różnice biochemiczne i na skuteczność leków.
   fda.gov/downloads/RegulatoryInformation/Guidances/ucm126396.pdf
   Proszę o zwrócenie szczególnej uwagi na „References” na stronie 13.

   No i co będzie, jak lewacka ciemnota „zlikwiduje” te pojęcia? W tej akurat dziedzinie nastąpi regres, antynaukowy i zmniejszający szanse pacjentów na wyleczenie.

   • Przecież ten sam lek może inaczej działać u JKM a inaczej u SM. Działanie leku nie zależy od koloru skóry.
    No i dlaczego uważacie że Biedroń jest lepszy niż Bashobora?

    • „Lesser Response to Angiotensin-Converting–Enzyme Inhibitor Therapy in Black as Compared with White Patients with Left Ventricular Dysfunction”
     Exner et al. N. Engl. J. Med. 2001; 344:1351-1357

     „Is this the drug or dose for you? Impact and consideration of ethnic factors in global drug development, regulatory review, and clinical practice.”
     Huang et al. Clin. Pharmacol. Ther. 2008 Sep;84(3):287-94

     „Racial/ethnic differences in drug disposition and response: review of recently approved drugs”, Ramamoorthy et al., Clin. Pharmacol. Ther., 97: 263-273

     “Molecular Basis of Ethnic Differences in Drug Disposition and Response” , Xie et al. Annu. Rev. Pharmacol. Toxicol. 41: 815-850

     “Race and the Response to Adrenergic Blockade with Carvedilol in Patients with Chronic Heart Failure” , Yancy et al., N. Engl. J. Med., 344: 1358-1365

     (…)

     Ale co my tam wiemy, w porównaniu z mądrością lejącą się strumieniami z wydziałów sprawiedliwości społecznej na rozmaitych uczelniach… Siedzimy w tych laboratoriach i zupełnie nie czujemy ducha postępu, konieczności dziejowej i tak dalej. Powinniśmy, zaraza, złożyć samokrytykę.

     • Oczywiście że powinniście złożyć samokrytykę bo rasy ludzkie nie istnieją. To XIX wieczny przesąd. Działanie leków ustala się na konkrentnych pacjentach a nie wg koloru skóry.

    • Aspiryna , hydralazyna czy azotan izosorbidu działają inaczej u rasy czarnej a inaczej u pozostałych, uwzględniono to nawet w standardach leczeniu niewydolności serca.

  • Droga Alu. To, że czymś nie wiesz, nie oznacza od razu, że to coś nie istnieje. Są rzeczy, o których nie masz pojęcia i one nie znikną tylko dlatego, ze Ty o tym nie słyszałaś.

  • Kazdy kraj ma okolo 20% idiotek….jest ewidentne ze nalezysz do nich!
   Geny syryjczyka, napewno nie roznia sie od naszych, rozni sie od nas jego wiara, traktowanie kobiet i poglady na zycie.
   Co do ras, wroc do szkoly (bo pewnie rodzice zaplacili za twoje papiery), afrakynczyka geny (struktura kosci itd) na 100% sie roznia od np. Europejczyka lub nawet Chinczyka!
   Na koniec, żaden prawiczek, jestem pewien nawet dyszlem nie chciał by Ciebie dotknąć….jeszcze Cie spakuje na wyjazd do Syrji, zebys mogla tam zyc szczeliwie 😁…..ale od naszego kraju wara.

 2. mam w nosie co lewactwo z eu mówi.
  przyroda sama sie obroni, pytanie w jaki sposób…

 3. to co debil komunistyczny wymysli to jedna sprawa, ta druga , najgorsza sprawa to ,to, ze jak nastapia zmiany i troche normalnosci powroci, to bledy debilizmu nie sa poprawiane, nie sa cofniete.

 4. Japończyk by się trochę zdziwił co ta lewacka patologia znowu wymyśla i bajdurzy.

 5. Teoria istnienia ras, teoria istnienia płci…To takie oczywiste, wystarczy spojrzeć i widać, że ich nie ma. Jest też teoria istnienia mózgu. Teoretycznie Ci, co kupują te brednie,
  go mają.

 6. w komentarzach większość to wtórny analfabetyzm, czego można się spodziewać po czerwonoskurych od Markas i Engelsa: Ponieważ państwo jest tylko instytucją przejściową, którą posługujemy się w walce, w rewolucji, aby przemocą zdławić swoich przeciwników, to mówienie o wolnym państwie ludowym jest czystą niedorzecznością: dopóki proletariatowi jeszcze potrzebne jest państwo, dopóty potrzebne ono nie w interesie wolności, lecz w celu zdławienia swych przeciwników, a kiedy już można mówić o wolności, wtedy jako państwo przestaje istnieć”
  530 Engiels tak więc w komentarzach proletariat się zbuntował.

 7. eurokołchoz jest pojebany. A pytanie do „prawicowego” rzu PiS czy Polska wy[powie ten dokument „prawny”?

 8. Czy nie ma tu żadnego moderatora?? Rozumiem wolność słowa- ale ala wilk, ohydny troll powinna być usuwana!! Może znudziłoby się jej, gdyby tak przez miesiąc niczego ze swoich wypocin nie przeczytała……

 9. Czy Ala Wilk to troll czy nie i tak można powiedzieć,że znajdzie się więcej osób,które zaaprobują słowa EU niżeli tych,którzy tego nie zrobią.Bowiem mniej jest ludzi ze zdrowym rozsądkiem niż tych bez.

  • nieprawda. po prostu większość tego nie przeczyta. gdyby o tym mówiono w każdej unijnej telewizji to to prawo by nie weszło. ludzie by ich zjedli. oni 99% unijnych praw wprowadzają cichaczem, tak żeby lud nie wiedział. sprawnie sterują komuchy z unii stadem baranów.

Comments are closed.