To skandaliczne nagranie z oszustwa podbija sieć. Oto jak w magiczny sposób truskawki z Hiszpanii „zamieniają się” w polskie! [VIDEO]

zdj. ilustracyjne/ Facebook
zdj. ilustracyjne/ Facebook

To skandaliczne nagranie z oszustwa podbija sieć. Autorką tego nagrania jest pani Beata. Nagrała ona przykład jak polscy sprzedawcy oszukają nas wszystkich.
Pokazuje „magiczna” sztuczkę kiedy truskawka hiszpańska w błyskawiczny sposób staje sie polską.

Jak widzimy pierwsze polskie truskawki pojawiły się już na rynkach i bazarach. Ich cena w porównaniu do owoców importowanych z Hiszpanii jest bardzo wysoka. Kosztują bowiem około 38 złotych, a cena tych importowanych waha się między 16 a 18 złotych. Polscy biznesmeni wyczuli więc możliwość zarobienia i oszukania polskiego klienta.

Czytaj też: Prezydent Duda złożył kwiaty pod Pomnikiem Katyńskim w Jersey City. Chłodne powitanie z antypolakiem Fulopem [VIDEO]

Na nagraniu udostępnionym przez Panią Beatę w mediach społecznościowych widać jak truskawki importowane przesypywane są do polskich opakowań.

Autorka nagrania zdradza, że nie jest to pierwszy raz.

–”Oczywiście, że to nie jest pierwszy raz. To dzieje się rok w rok. Zawsze na przełomie kwietnia i maja, kiedy czekamy jeszcze na polską truskawkę pojawiają się tacy oszuści” – mówiła.

Pani Beata wyjaśniła, że nagranie tego typu filmu obiecała kiedyś swoim klientom.

„Nagrałam filmik, który miał trafić bezpośrednio do moich klientów. Obiecałam kiedyś, że jak będziemy świadkami takiej sytuacji, to ją nagramy i udostępnimy na profilu naszego sklepu” – mówiła.

To nagrania to prawdziwy hit internetu, a jego popularność zaskoczyła chyba samą Panią Beatę, ponieważ odtworzone zostało ponad 780 tysięcy razy.

Poniżej nagranie.

Czytaj też: Kto z kim przestaje, takim się staje, czyli wybranka Ryszarda Petru tweetuje

Nczas.com/ Facebook

6 KOMENTARZE

  1. No cóż, Polak potrafi. W dodatku wrażenie robi przekonanie, iż polskie to nie pryskane, więc niezdrowe, a zachodnie pryskane.

Comments are closed.