Max Kolonko alarmuje! Rzekomy „deal” konsula z Fulopem to bagnet w plecy Polonii

Fot. twitter Maxa Kolonki
Fot. twitter Maxa Kolonki

Nie ma żadnego formalnego porozumienia w sprawie losów Pomnika Katyńskiego w New Jersey. Rada Miasta zagłosuje we środę o 18.00 nad dwoma rezolucjami – za pozostawieniem pomnika w obecnym miejscu lub za jego usunięciem. Rzekomy „deal” konsula z Fulopem to bagnet w plecy Polonii – alarmuje Max Kolonko.

Działający ze Stanów Zjednoczonych polski showmen Max Kolonko alarmuje, że cała „umowa” pomiędzy polskim konsulem a burmistrzem New Jersey to blaga! Wcale nie ma żadnej umowy, a los pomnika rozstrzygnie się we środę podczas głosowania lokalnej rady miejskiej. Jeśli radni zagłosują za pozostawieniem pomnika to sprawa się zamknie. Natomiast jeśli jednak zdecydują się go usunąć, to sprawa jego dalszych losów będzie całkowicie otwarta. Burmistrz Fulop, przy pomocy polskich władz postawił więc tylko zasłonę dymna dla swoich działań. Udało mu się doprowadzić do demobilizacji Polonii a i tak będzie chciał całkowicie zlikwidować pomnik.

Cała wypowiedź Maxa Kolonki:Czytaj także: Polonia ma dość PiSu! Rządzący dbają bardziej o interesy Żydów i Ukraińców niż Polaków. Mocny list do prezydenta Dudy

27 KOMENTARZE

 1. Dlaczego prezydentem naszego nieszczęsnego kraju (jak mawia S. Michalkiewicz) zawsze zostaje albo Żyd albo idiota?
  Prosta odpowiedź: Bo tak chcieli wyborcy, jest tylko w połowie prawdziwa. Rzeczywistość jest o wiele bardziej złożona.

  • Bo tylko tam gdzie rządzą Żydzi dobrze się żyje. Tam gdzie nie rządzą Żydzi jest bieda – w Rosji, w Chinach, w Wenezueli, w Iranie itp.

   • Jasne, w ZSRR nie rządzili żydzi tylko marsjanie doprowadzając ten kraj do ruiny. Polska też kwitła w czasach gdy u władzy byli nasłani przez ZSRR żydzi. W Chinach też straszna bieda bo to obecnie druga gospodarka światowa. Plemie żmijowe lubi się zawsze wybielać kosztem innych. W USA ludziom dobrze się żyło dopóki nie obsiadła ich zaraza plemienia żmijowego.

   • „itp” = Japonii, Finlandii, Korei?
    Premier Miedwiediew (przodek Szaposznikow), Roman Abramowicz…

  • SM sam jest lewakiem bo leczy się w państwowym szpitalu zamiast witaminą C u inżyniera Zięby.

   • Aluś – chyba myli Ci się podział na lecznictwo państwowe i prywatne, z podziałem na konwencjonalne i niekonwencjonalne.

    • Dla prawiczków lecznictwo państwowe z założenia jest złe. A JKM i SM leczą się w państwowych szpitalach.

  • Pomogę Ci to wyjaśnić. Po pierwsze to jest git i koliduje jak mawia p. Michalkiewicz bo Gliński z UD/PiS dał 100 mln zł waszej kasy matoły na odnowienie grobu między innymi żydowskiego mordercy płk. UB Józefa Różańskiego. To wszystko co się dzieje, to taki teatrzyk dla tych tabunów niedorozwiniętych wyborców, którym co dwa dni sondażownie szlachty jerozolimskiej mierzą poziom rozumu specjalnymi do tego celu sondażami. Jak widać Tusk za mało jeszcze dał w dupę tym wszystkim swoim wyborcom i innym matołom.

   Przykład z Łukaszenką jest wprost genialny. Jeden człowiek przed którym żydzi kucają. Wystarczy zdecydowanie. Na tym przykładzie widać, że to nie żydzi, nie Amerykanie są winni waszego nieszczęścia Polacy tylko ci „nasi/wasi” przywódcy i inni wybierani przez Suwerena zasrańcy – NIKT INNY!
   Jakoś Łukaszenki nikt nawet nie śmie zapytać o bez-spadkowe mienie czy inny Polin.
   A tak się z niego naśmiewali. Teraz okazało się, że to on jest Mężem Stanu a oni to popierdułki jakieś.

   Teraz już wiecie wszelkie matoły zwane Suwerenem – głosujące przez 30 lat na PO/PiS/PSL/SLD/ – jak działa UB-państwo? Nie dość, że was dymało przez 30 lat to jeszcze sprzedało w niewolę żydowską.
   Myśleliście matoły, że państwo to prezydent, premier, organy, konstytucja? Państwo to struktura przestępcza utworzona przez sowieckich żydów w 1944 za czasów IW/UB/NKWD. A wam matołom tylko nazwy podmieniono, bo skądś wiedziano, że się nie skapniecie (bo jesteście matoły o wielkim mniemaniu o sobie). Dziś w TVP usłyszycie, że ACT 447 to nie dotyczy was matoły albo i nic nie usłyszycie. Będą kpić z Was do końca. Do zgaszenia światła.

   A, jeszcze jedno. Gliński z UD/PiS dał 100 mln zł na odnowienie grobu między innymi żydowskiego mordercy płk. UB Józefa Różańskiego (wcześniej Goldberg) (zam. ul. Sędziowska 10 w Warszawie) na cmentarzu żydowskim w Warszawie. Za wasze pieniądze, matoły, odnawiane są groby zbrodniarzy żydowskich jak ten wspomniany, co chciał zamordować asa lotnictwa polskiego, człowieka bez skazy, Stanisława Skalskiego.

   Uczcie się matoły. Na naukę nigdy nie jest za późno.

   • Na Białorusi takie bogactwo że Białorusini jeżdżą do pracy do lewackiej UE na budowy.
    Tam gdzie nie rządzą Żydzi jest bieda. Każdy normalny człowiek to wie.

 2. Dlaczego Kolonko który płaci podatki w USA wtrąca się w wewnętrzne sprawy Polski?

 3. Żydobolszewia pacyfikuje organizowanie się Polonii od czasów wojny. PiSowksa żydobolszewia robi to samo.

  • Barierą w zapewnieniu Polsce dobrobytu i bezpieczeństwa jest ulokowana na szczytach państwa 6 000 000 spuścizna po żydokomunie. To są beneficjenci i zstępni IW, UB, KBW, SB, MO, ORMO, PZPR, LWP, wywiadu PRL i WSI. PO to szajka dzieci i wnucząt UBowców, milicjantów, LWP, sędziów, prokuratorów, czerwonych nauczycieli z ZNP, PZPRowców i tym podobnego szajsu.
   Dopóki nie wymrze ten sowiecki twór to zawsze będzie maił 15 – 20% tzw. poparcia społecznego.

Comments are closed.