Szwedzka policja ostrzega przed falą gwałtów. Przybysze ruszą na łowy

fot. Pixabay
fot. Pixabay

Szwedzka policja radzi kobietom, by nie wychodziły po zmroku. Po dwóch ostatnich gwałtach, do których doszło w ciągu ostatniego weekendu, jedna z funkcjonariuszek ostrzegła, że w czasie zbliżającego się lata może dojść do fali gwałtów.

Nie trzeba zmieniać swojego stylu życia, ale zdecydowanie należy mieć się na baczności – stwierdziła Suss Braunerhielm, inspektor policji na antenie radia P4 Jämtland. Jej zdaniem w ciągu najbliższego lata może dojść do ogromnej fali gwałtów.

Policjantka została zaproszona do studia, by wyjaśnić sprawę dwóch gwałtów, do jakich doszło w ciągu ostatniego weekendu. Pierwsza napaść miała miejsce w sobotę, kolejna w niedzielę. Nie wyklucza się, że obu dokonała ta sama osoba. Podano tylko, że napastnik ma ok. 175 cm wzrostu, ciemne włosy i ciemne ubranie.

ZOBACZ: Potężny cios w miękkie podbrzusze UE. Powstaje rząd antyunijny we Włoszech

Braunerhielm ostrzegła swoje rodaczki, by nie wychodziły późno z domu i zachowywały kontakt telefoniczny ze znajomymi. Szczególnie ważne będzie to w czasie wakacji.

Jej apele i troska najwidoczniej nie przypadły do gustu szefowi policji, który odpowiada za bezpieczeństwo m.in. w Östersund, gdzie doszło do dwóch gwałtów. Max Olsso na antenie P4 Jämtland stwierdził, że jego podwładna chciała powiedzieć coś innego i została źle zrozumiana.

Dodała, że zrozumiałe jest, iż ze względu na wyższe temperatury wiele osób wychodzi po zmroku, by uczestniczyć w różnych wydarzeniach i spotkaniach. Policjantka poinformowała także, że kobiety nie mają się zupełnie czego obawiać.

Prośba o skomentowanie tych słów przez Braunerhielm pozostała bez odpowiedzi. Bardzo możliwe, że zakazano jej udzielania wywiadów.

SPRAWDŹ: Odkryliśmy świetne miejsce dla uchodźców. Dziesiątki tysięcy mieszkań, transport publiczny, szkoły. Nic tylko zasiedlać [FOTO]

Źródło: voiceofeurope.com

19 KOMENTARZE

 1. dorzeczy.pl/swiat/42665/Korwin-Mikke-Uchodzcy-Lepsza-okupacja-arabska-niz-unijna.html

  • no to najpierw zabieraj polskich bezdomnych z Berlina z powrotem do twojej zakichanej polski, głupi gnoju.

 2. To jest kara za bezmyślność dla krajów Europy! Ściągają do siebie dzikie hordy ludzi, którzy wcale nie są uchodźcami, a w ich krajach nie ma wojny, ani żadnej klęski. Rządy w Unii Europejskiej i Europie, które tak czynią zapraszając do siebie dzikie hordy, ściągają na własnych rodaków przekleństwo!!! I jeszcze bezczelnie to ukrywają przed opinią publiczną. Biednym krajom ludziom należy pomagać na ich własnym terenie, tam gdzie mieszkają bo ich kultura jest całkiem inna plemienna i dzika, ale na pewno nie nadają się do zamieszkania w Europie.

  • „kultura” polska też jest plemienna i dzika, ale my Niemcy i Żydzi wiemy, jak sobie z polaczkami poradzić. pod odpowiednim nadzorem polaczki świetnie sprawdzają się jako pomoc kuchenna, czyściciele kibli, pomywacze i prostytutki. Dlatego ja np. jestem przeciwko zamykaniu granicy na Odrze. Poza tym polaczki dość łatwo jest ucywilizować. dzieci urodzone z polaczkowatych rodziców w Niemczech najczęściej z polaczkowatością nie chcą mieć nic do czynienia i germanizują się w 100%. Z własnej woli i bez przymusu. Młodzież instynktownie wie, że polskość to nienormalność, nieudolność, nieporadność i fajtłapowatość. polskość to rzucanie się na niemieckie czołgi na koniach jak we wrześniu 1939 r. albo z gołym rękami jak w Warszawie w 1944r. Nikt normalny nie chciałby mieć z czymś takim do czynienia.

   • Nie pisał byś kłamstw o Polakach, gdyby Polak Jacek Karpiński nie wynalazłby komputera.
    Polacy to rasa nad rasami!
    Jeden żołnierz Polski na koniu wygrywał z 30 czołgami niemieckimi.

 3. Ksiazka Jozefa Flawiusza – Wojna zydowska – przedstawia opinie zyda zyjacego 2000 lat temu o swoich pobratymcach. To jest powiesc napisana nie przez prowokatora czy antysemite lecz przez edukowanego zyda swiadka, uczestnika i przywodce wypadkow w tym czasie.Rowniez Adam Zamoyski w ksiazce „Polska” – narod niemiecki zostal sprowadzony na ziemie przez ODBYT PONCJUSZA PILATA.Nic dodac, nic ujac.

 4. Patologiczne marksistowskie lewactwo zrobiło ze Szwecji totalnie niebezpieczny śmietnik gdzie gwałty są tolerowane z uwagi na lewacki tolerancjonizm wobec dzikich z Afryki i Bliskiego Wschodu.

 5. Niech przyjadą tutaj, przebiorę się za prostytutkę…..bedzie sie działo. Komendant Główny Policji nie prześpi nawet jednej nocy w miesiącu.

 6. Szwedzi na tą dzicz jest sposób, hodować kozy. Każdy nachodca na wstępie dostaje kozę i po temacie !

Comments are closed.