Ciąża przeszkadza w malowaniu paznokci. Najgłupsza, najbardziej podła i cyniczna proaborcyjna kampania jaką przeprowadzono. Amnesty International sięgnęła dna [WIDEO]

Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne

25 maja w Irlandii odbędzie się referendum, w którym obywatele zdecydują o tym czy zalegalizować aborcję. W kampanię na rzecz prawa do zabijania nienarodzonych w najbardziej podły i głupi sposób jaki można sobie wyobrazić zaangażowała się Amnesty International.

Założona w 1961 roku w Wielkiej Brytanii Amnesty International walczyła o uwalnianie więźniów politycznych i więźniów sumienia. Od tego czasu organizacja dawno utraciła swe szlachetne ideały i stała się kolejną instytucją realizującą lewicowe cele polityczne.

Nawet jednak jak na lewackie standardy ostatnia akcja Amnesty jest wyjątkowo podła i obrzydliwa.

Zobacz też: Polski sąd: Żyda pali się z nienawiści, księdza dla żartu

25 maja w Irlandii odbędzie się powszechne referendum dotyczące ewentualnego zalegalizowania aborcji. Na świecie najwyraźniej nie ma już więźniów politycznych, więźniów sumienia, skoro Amnesty International znalazła czas i pieniądze, by wesprzeć w Irlandii tych, którzy chcą bezkarnie zabijać nienarodzone dzieci.

Poziom głupoty, cynizmu, nieczułości przekracza wszystko co w sprawie aborcji zrobiono i powiedziano. Brakuje słów na to, by skomentować to, iż można zabijać z powodu tego, że nie da się pomalować paznokci u nóg, albo źle się wygląda na zdjęciu. Oceńcie sami:

Zobacz też: Miliarder Bloomberg chce podatkować najbiedniejszych. By ich.. wychować. Pilnujmy się. Jego durne pomysły bardzo podobają się Brukseli

8 KOMENTARZE

 1. Jakoś nie przeszkadza wam milion aborcji rocznie w Rosji, nadal uwielbiacie Putina.

 2. Nic nie dorówna wspieraniu aborcji, jak zakaz uświadamiania dzieci i młodzieży w zakresie ludzkiej seksualności, rozrodczości , odpowiedzialnego świadomego rodzicielstwa i antykoncepcji.
  Polecam ” Watykan przeciwko uświadamianiu seksualnemu” racjonalista.pl

   • „edukacja seksualna uczy aborcji i prostytucji.” – Kogo ?? Masz jakieś naukowe dane ?
    W seminariach tak szkolą, owszem, oderwanych od życia kleryków, którzy następnie robią wodę z mózgu polskim dzieciom, napędzając tym samym prężnie hulające podziemie aborcyjne i raj dla pedofilów.
    Polecam reportażową książkę byłego seminarzysty Marcina Wójcika ” Celibat”
    Co to środowisko biednych odszczepieńców opowiada o sobie, bezcenne !

Comments are closed.