Mateusz Morawiecki szykuje czystki w rządzie? Chce się pozbyć bliskich ludzi Jarosława Kaczyńskiego

Minister energii Krzysztof Tchórzewski, szefowa resortu edukacji Anna Zalewska, minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel oraz koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński – dymisji tych ministrów ma się domagać od prezesa PiS premier Mateusz Morawiecki - podał
Minister energii Krzysztof Tchórzewski, szefowa resortu edukacji Anna Zalewska, minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel oraz koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński – dymisji tych ministrów ma się domagać od prezesa PiS premier Mateusz Morawiecki - podał "Super Express".  Według doniesień tabloidu, premier chce pozbyć się wymienionych ministrów, ponieważ ci nie pozwalają mu zrealizować planów gospodarczych i "rzucają kłody pod nogi". I tak, szef resortu energii Krzysztof Tchórzewski krytykował Morawieckiego za projekt Pomocniczego Planu Kapitałowego. Pojawił się te konflikt o wpływy nad sprawowaniem pieczy nad spółkami skarbu państwa. Tchórzewski i Jurgiel to zaufani ludzie prezesa PiS, ale tak też mówiło się o Macierewiczu, który został zdymisjonowany. Wszystko w rękach prezesa PiS – mówił informator gazety. Zobacz: Przerażające odkrycie naukowców! To może unicestwić życie na Ziemi Źródło: "Super Express"

Minister energii Krzysztof Tchórzewski, szefowa resortu edukacji Anna Zalewska, minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel oraz koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński – dymisji tych ministrów ma się domagać od prezesa PiS premier Mateusz Morawiecki – podał „Super Express”. 

Według doniesień tabloidu, premier chce pozbyć się wymienionych ministrów, ponieważ ci nie pozwalają mu zrealizować planów gospodarczych i „rzucają kłody pod nogi”.

I tak, szef resortu energii Krzysztof Tchórzewski krytykował Morawieckiego za projekt Pomocniczego Planu Kapitałowego. Pojawił się te konflikt o wpływy nad sprawowaniem pieczy nad spółkami skarbu państwa.

Tchórzewski i Jurgiel to zaufani ludzie prezesa PiS, ale tak też mówiło się o Macierewiczu, który został zdymisjonowany. Wszystko w rękach prezesa PiS – mówił informator gazety.

Czarne chmury wiszą też nad głowa Mariusza Kamińskiego. Wyrzucenie „Berii” Kaczyńskiego oznaczałoby jednak prawdziwe trzęsienie ziemi w rządzącym układzie.

Zobacz: Przerażające odkrycie naukowców! To może unicestwić życie na Ziemi

Źródło: „Super Express”

12 KOMENTARZE

 1. oooo… żydy walczą ze sobą… dobre :)))… najlepiej jak się nawzajem pozabijają

 2. Wszyscy rządzący w PiS mają dusze nasiąknięte socjalizmem i komunizmem a ich kręgosłupy są przetrącone przez komunizm i jego operacyjne metody. To są chodzące szkielety i kompromisy z wszelakim złem. Dlatego nie nadają się do niczego poza wymianą. Trzeba nowych, młodych ludzi. Trzeba nam Polaków – najlepiej tych z Ruchu Narodowego, ONR i Wolność JKM.

  To wszystko to żydokomuna która w ’89 przeszła do konspiracji i się utajniła przejmując praktycznie 100% Polski. Stara taktyka dobrego i złego policjanta. Podzielili się na PO i PiS i dymają naród w cyklach 8 letnich. Dowodem na prawdziwość tej tezy jest, że nikt (poza tymi co czymś się narazili) nie wylądował w pierdlu przez 27 lat. Zmowa na 100% a naruszający ją idioci jak Lepper czy gen. Petelicki lądują w piachu.
  Ludzie, wymagajcie i żądajcie niech każdy cwaniaczek – chcący Wami rządzić – pokaże świadectwo chrztu ojców i dziadków (po czym sprawdzać je w parafiach) i zaświadczenie od proboszcza, że chodzi do Kościoła. To jedyny pewny sposób! Nie chroni on w pełni, ale jest wstępnym filtrem. Do tego czasu traktujcie go jako ciało obce z wszystkim tego konsekwencjami. Trzeba się bronić. Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać.

  • wcale nie trzeba młodych tylko doświadczonych , młodzi są głupi i naiwini

   • …. i na dorobku a to może powodować podatność na łapówki (pieniądze i apanaże)

   • Stefan, Ty jesteś stary, doświadczony a pomyślunek u Ciebie dawny, komunistyczny.
    Właśnie chodzi o to żeby się odciąć o tamtego świata i wrócić do normalności.
    Młody jest do tego celu najlepszy bo ma i rozum i sumienie a nie ma tego obciążającego go komunistycznego syfu.
    Jarzysz Stefan?

 3. Najwyższ czas żeby Polacy zaczeli rządzić w swoim kraju! Nie (PiS,PO,PSL,N,) ani Morawiecki i Daniels bo to wszystko żydo komuna.

 4. No coz, jezeli to prawda do cwany lis zostal wpuszczony do kurnika i wykorzystujac niedyspozycje prezesa zaczyna siac poploch i robic szkody. Tak to jest jak nie do konca wyjasnia sie swoje decyzje jak n.p. wymiana polska premier na nie wiadomo kogo. P.Morawiecki to jakis krolik z kapelusza, ale tak jak p.Duda zaczynaja tanczyc chocholi taniec. Obysmy my Polacy. Lechicie ,suweren tych ziem nie dali sie nabrac na nastepne sztuczki chazarskie, bo tak zaczyna to smierdziec.

  • Prezes ma 70 lat i od pięciu lat powinien być na emeryturze a nie ustawiać te swoje bierki o które się za 5 minut potyka.
   Tyle.

Comments are closed.