Skandal! 9 milionów dla antypolskiego POLIN. A wiceminister kultury Jarosław Sellin jest zachwycony działalnością antypolskiego centrum

polin muzeum antypolonizm
Budynek Polin. / foto: wikipedia

To naprawdę szokuje! Wiceminister kultury Jarosław Sellin jest wprost zachwycony działającym za pieniądze polskiego podatnika centrum propagandy żydowskiej Polin. „Spełniła zakładane nadzieje” – powiedział o instytucji przesiąkniętej brutalnym antypolonizmem. Ministerstwo dopłaciło w tym roku do Polin blisko 9 milionów złotych.

Polin regularnie organizuje propagandowe imprezy zmierzające do przedstawienia Polaków jako antysemitów. Jednocześnie promuje takie postacie jak stalinista Zygmunt Bauman. Instytucji wsparcia udzielają podmioty rządowe. Prezydent Andrzej Duda pojawiał się na organizowanych przez Polin imprezach. Nawet Sławomir Cenckiewicz twierdzi, że szef antypolskiego centrum propagandowego to… miły człowiek.

Tymczasem istnienie Polin dyskryminuje inne narody I RP, które nie mają instytucji im poświęconych. Jak najszybciej należy przekształcić je na Muzeum Narodów Rzeczpospolitej by nie stanowiło centrum antypolskiej propagandy.

Czytaj także: Pomalowali Baumana. Stalinowca promowanego przez żydowskie centrum propagandy Polin

18 KOMENTARZE

  • O dawna to mówię. Spróbuję Ci to wyjaśnić. Po pierwsze to jest git i koliduje jak mawia p. Michalkiewicz, bo Gliński z UD/PiS dał 100 mln zł waszej kasy wyborcy na odnowienie grobu między innymi żydowskiego mordercy płk. UB Józefa Różańskiego. Gliński z UD/PiS odnawia za Wasze pieniądze pomnik mordercy najwybitniejszych Polaków! Ludzie. do szabel!

   To wszystko co się dzieje, to taki teatrzyk dla tych tabunów niedorozwiniętych wyborców, którym co dwa dni sondażownie szlachty jerozolimskiej mierzą poziom rozumu specjalnymi do tego celu sondażami. Jak widać Tusk za mało jeszcze dał w dupę tym wszystkim swoim wyborcom i innym mądralom.

   Przykład z Łukaszenką jest wprost genialny. Jeden człowiek przed którym żydzi kucają. Wystarczy zdecydowanie. Na tym przykładzie widać, że to nie żydzi, nie Amerykanie są winni waszego nieszczęścia Polacy tylko ci „nasi/wasi” przywódcy i inni wybierani przez Suwerena zasrańcy – NIKT INNY!
   Jakoś Łukaszenki nikt nawet nie śmie zapytać o bez-spadkowe mienie czy inny Polin.
   A tak się z niego naśmiewali. Teraz okazało się, że to on jest Mężem Stanu a oni to popierdułki jakieś.

   Teraz już wiecie wszelkie wyborcy zwane Suwerenem – głosujące przez 30 lat na PO/PiS/PSL/SLD/ – jak działa UB-państwo? Nie dość, że was dymało przez 30 lat to jeszcze sprzedało w niewolę żydowską.
   Myśleliście wyborcy, że państwo to prezydent, premier, organy, konstytucja? Państwo to struktura przestępcza utworzona przez sowieckich żydów w 1944 za czasów IW/UB/NKWD. A wam wyborcom tylko nazwy podmieniono, bo skądś wiedziano, że się nie skapniecie (bo jesteście wyborcy o wielkim mniemaniu o sobie). Dziś w TVP usłyszycie, że ACT 447 to nie dotyczy was wyborcy albo i nic nie usłyszycie. Będą kpić z Was do końca. Do zgaszenia światła.

   A, jeszcze jedno. Gliński z UD/PiS dał 100 mln zł na odnowienie grobu między innymi żydowskiego mordercy płk. UB Józefa Różańskiego (wcześniej Goldberg) (zam. ul. Sędziowska 10 w Warszawie) na cmentarzu żydowskim w Warszawie. Za wasze pieniądze, wyborcy, odnawiane są groby zbrodniarzy żydowskich jak ten wspomniany, co chciał zamordować asa lotnictwa polskiego, człowieka bez skazy, Stanisława Skalskiego.

   Uczcie się wyborcy. Na naukę nigdy nie jest za późno.

 1. Co sie dzieje ? Czym podyktowana jest ta wiecznie wyludzana jalmuzna ? Jak dluzej mozemy to gangsterstwo tolerowac ?

 2. Ekshumacja w Jedwabnym tego należy się domagać a po tym cofnąć dotacje na antypolonizm (Polin).

 3. Czy mozna wprowadzic do Konstytucji P.R. paragraf zawierajacy BEZAPELACYJNA DEPORTACJE WROGOW POLSKI ? Przeciez to znacznie prostsze, jak wieczne przepraszanie za nie swoje grzechy. Nasz narod potrzebuje autentycznych mezow Stanu, a nie skorumpowanych kacykow nabijajacych kase obrzezancom.

 4. ci cali styropianowcy to jedna banda złodziei która rozsiadła się w sejmie w 1989 i myśli ze mogą se robić co chcą… najpierw sprzedali wszystko za bezcen zamian za łapówy, a jak źródełko wyschło to nawalają nas podatkami (23% VAT, akcyza, 40% z pensji), coś tam rzuca na ochlap plebsowi, tak z jakieś 500+, a potem szastają nasza kasa na prawo i lewo (Polin, cmentarze żydowskie, i inne nikomu nie potrzebne pierdoły). to nie są nasze władze, oni chcą nas zgnoić i ograbić, no ale zawsze się ładnie uśmiechają do nas i dlatego większość Polaków na nich glosuje.

 5. Normalka w kraju rządzonym przez Żydów lub ich popisowe kukiełki.
  Zupełnie nie rozumiem zdziwienia czy oburzenia co poniektórych.

 6. Ma rację- spełnia swoją funkcję. To, że nie jest to zbieżne z polskim interesem to inna sprawa. A, że żydowscy słudzy nami rządzą to taki efekt mamy. Polska powoli przechodzi w ręce pejsatych.

Comments are closed.