Gość Angeli Merkel zaatakował polityka sztachetą nabitą gwoździami. Bo był niezadowolony z decyzji administracyjnej

Atak imigranta
Atak Saida K. na urzednika/foto: YT

W Niemczech przebywa od 2015 r. Said K., 48-letni mężczyzna nie otrzymał azylu. Wiadomość tak go zdenerwowała, że uzbrojony w sztachety nabite gwoździami i śrubami ruszył na ulice. Szukał zemsty. Jego ofiarą padł polityki z rządzącej CDU.

Bernd Mager, zajmujący się w CDU sprawami socjalnymi, z biura swojego okna spostrzegł mężczyznę ze sztachetami, który zaatakował przejeżdżający samochód. Poznał go.

Napastnikiem okazał się 48-letni Said K. Najprawdopodobniej mieszkaniec Pakistanu – policja nie jest w stanie dokładnie stwierdzić jego pochodzenia – wyładowywał złość na masce napotkanego samochodu. W środku siedziała przerażona atakiem kobieta.

ZOBACZ: Zatankujesz samochód i zrobisz biceps. Otwarto siłownie na stacjach Orlen

Niemiecki urzędnik postanowił zareagować. Liczył, że uda mu się obłaskawić imigranta. Ten nie zamierzał jednak wdawać się w dyskusje. Był wściekły, ponieważ trzy ostatnie lata spędził w obozie dla uchodźców i nie otrzymał azylu.

Said K. zaatakował członka rządzącej partii. Mężczyzna otrzymał cios w twarz. Zajście mogłoby zakończyć się tragicznie, gdyby nie interwencja niemieckiej policji. Funkcjonariuszom udało się aresztować napastnika.

Co ciekawe mężczyzna nie może być deportowany. Wszystko dlatego, że nie posiada paszportu. Pakistan podobnie jak wiele innych państw muzułmańskich i afrykańskich odmawia przyjmowania swoich obywateli, którzy wyemigrowali do Europy. Odmowę tłumaczy się najczęściej brakiem dokumentów.

Berlin próbował wprowadzić specjalne opłaty za zgodę na przyjęcie imigrantów oraz współpracować, ale spotkał się z oporem i niechęcią.

SPRAWDŹ: Awantura w Sejmie. „Pan mnie molestuje! Pan mi palce połamie! Proszę mnie nie dotykać!”

Źródło: westmonster.com

17 KOMENTARZE

  1. „Trudno stwierdzić jego pochodzenie”,ciekawe? Może on z lasu, a może, ze studni.

  2. No proszę!Pakistan nie chce przyjąć nazad swoich obywateli bo nie maja paszportów czy innych dokumentów,a makrela przyjmuje wszystko dziadostwo jak leci!No i są tego efekty! Sama się zapędziła w kozi róg i teraz chce innych tym gównem na siłę obdarowywać i finansowo karać!

  3. a już myślałem, że to był akt antysemityzmu, ale to nie był akt antysemityzmu

  4. Desant. Zrobic nimi desant nad Pakistanem. Z kilometra powinno wystarczyc.

  5. Said K… coś ty nawywijał? Nie chciałeś siedzieć w obozie, to posiedzisz w kozie.

  6. Wczesniej były obozy dla Polaków teraz gośći z afryki zawineli do obozów.

  7. Socjalistyczne obozy koncentracyjne są niemiecką specjalnością.

  8. Wiadomo iż każdy taki bez dokumentów jest z d*py i trzeba go do d*py dopuścić. Najlepiej d*py wiadomo której to Frau.

  9. Upadłe niemcy.za ok 4 lata ich gospodarka zacznie się sypać.za 10 lat dojczów juz nie bedzie.

Comments are closed.