Janusz Korwin-Mikke zabrał głos ws. rzekomego skandalu seksualnego w jego partii

Janusz Korwin-Mikke. Foto: PAPJanusz Korwin-Mikke. Foto: PAP
Janusz Korwin-Mikke. Foto: PAP

Prezes partii „Wolność” Janusz Korwin-Mikke odniósł się do rewelacji „Faktu”, jakoby jeden z jego bliskich współpracowników celowo zarażał kobiety chorobą weneryczną. „WOLNOŚĆ nie wtrąca się w prywatne sprawy jej członków i nie zagląda im do łóżek” – napisał w mediach społecznościowych Korwin-Mikke. 

Prezes „Wolności” poddał w wątpliwość jakość informacji serwowanych przez tabloid. Zaznaczył też, że nie zagląda sowim współpracownikom do łóżek.

Swoje zdanie nt. współpracownika oskarżonego o celowe zarażanie kiłą, wyraził za Facebooku.

Oto treść wpisu Korwin-Mikkego:

W sprawie publikacyj reżymowych mediów:

1) WOLNOŚĆ nie wtrąca się w prywatne sprawy jej członków i nie zagląda im do łóżek;

2) Nie mam zwyczaju komentować doniesień prasowych, zwłaszcza źródła tak wiarygodnego, jak „FAKT”, który np. doniósł, że sprzedałem partię p.Kukizowi i do 1 marca wycofam się z polityki

3) Jeśli któryś z Członków WOLNOŚCI popełnił przestępstwo, to PO WYROKU Sąd Partyjny (a nie Prezes czy inny organ) orzeknie, czy było to przestępstwo hańbiące lub popełnione z chęci zysku i ew. usunie go z Partii.

Zobacz: Szczyt bezczelności! Żydzi chcą zablokować kanonizację wielkiego polskiego prymasa

18 KOMENTARZE

  • Tak. Janusz Korwin-Mikke odpowiada za to, że młodzi lidzie się pukali nawzajem co jest obecnie normą popieraną przez wszelaką lewiznę (około 70% populacji).
   Co za debile w tym niemieckim Fakcie.
   Czego to nie zrobi bezpieka aby pogrążyć JKM.
   Nawet syfa rozniesie po świecie.

   • JKM jako prawicowiec powinien dać przykład i siedzieć z jedną babą całe życie tak jak Tusk, Obama, Komorowski czy Schetyna.

    • Po jednej babie na całe życie dla tej czwórki, to co najmniej 3 nieszczęśliwe kobiety.

 1. No proszę!Co poniektórzy stale namawiają coby na ważne stanowisko w Polsce popierać JKM !

  • No wiesz!
   Przecież WSI, zgodnie z prawem, NIE MA!

   • Michalkiewicz nazywa to wyższą formą istnienia i porównuje do izraelskiej broni atomowej której też nie ma.

 2. To plagiat nawiązujący do tzw „urban legends” – jak 25 lat temu {sic!} mieszkałem w akademiku to wszyscy gadali o dziewczynie, która chodziła po imprezach i zaciągała chłopaków do łóżka by zarazić ich kiłą, którą rzekomo zaraziła się na skutek gwałtu. To miał być odwet. Zero inwencji panowie z WSI … ups sory… znaczy się FUCKTU

  • Ziemkiewicz uważa, że poza środowiskiem ludzi wszechwiedzących czyli dziennikarzy (większość na żołdzie tajniaków) to nie istnieje jakiekolwiek życie. Taki oczytany i elokwentny a nie wie, że te wszystkie tematy na których „się zna” to nawet nie promil tego co interesuje ludzi na co dzień. Jednym słowem cienias wykreowany przez tajniaków.

 3. To wstyd jest pisać takie głupoty po tabloidowej szmacie. Poziom mediów w Polsce jest już jak w USA, a szkoda, bo jeszcze 20 lat temu było dużo, dużo lepiej.

 4. Płacą wam za te głupkowate komentarze, co nawet tematu się nie trzymają? Czy jak na przykład jakiś nawalony debil zabije dziecko na drodze, to także wieszacie psy na wszystkich kierowcach?

  Obecnie zaczęła się kampania przedwyborcza i wylewanie szamba na swoich konkurentów, jak to na lewicy. Nie ma merytorycznych argumentów, to się tworzy ludziom iluzje :] Córka pana Janusza jest narkomanką, jego partia wolność zaraża specjalnie kiłą, no zobaczcie jacy ci prawicowcy są źli i okrutni hehe ;p Trzeba mieć naprawdę zryty łeb, aby takim pierdołom poświęcać jakąkolwiek uwagę przed wyborami. Naprawdę nikt z was głupiutkich lewaczków nie zadał sobie pytania dlaczego teraz się o tym pisze? czemu nie pół roku, temu? 3 miesiące temu?

Comments are closed.