Kopulowali pod figurą Matki Boskiej. Nakrył ich ksiądz

fot. Youtube
REKLAMA

Przykościelny ogród z figurą Matki Bożej stał się areną miłosnych zmagań pozbawionej moralnych zahamowań pary. Pech chciał, że z okien plebanii zauważył ich ksiądz, który na dodatek bez wahania wezwał na miejsce policję. Zakochanych aresztowano i postawiono zarzuty.

Anthony Michael Getchius i Noelle Marie Smart najwidoczniej nie mogli znaleźć dla siebie ustronnego miejsca. 43-letni mężczyzna i jego 48-letnia partnerka zdecydowali się ostatecznie na seks w przykościelnym ogrodzie.

REKLAMA

Świadkiem ich grzechu, Getchius ma inną, stałą partnerkę, stała się figura Matki Boskiej. Para uprawiająca seks w środku dnia została szybko wykryta przez księdza, który wezwał policje.

ZOBACZ: Adrian czy Andrzej? – Co Polacy myślą o niezależności prezydenta [SONDAŻ]

Funkcjonariusze przybyli w samym środku miłosnych zmagań. Po lekkim zawahaniu przystąpili do regulaminowych czynności. Para ostała aresztowana. Policja wnioskowała, by postawiono im zarzuty w związku z kopulacją w miejscu sakralnym.

Zakochani trafili do aresztu, gdzie mieli czekać do środowej rozprawy. Mężczyzna ma również mieć postawione zarzuty za stworzenie niebezpiecznej sytuacji i utrudnianie czynności.

PRZECZYTAJ: Rockman, który nie jest lewakiem i nie znosi Brukseli. To rzadsze niż diament. Roger Daltrey, lider The Who demaskuje Corbyna i eurokratów [WIDEO]

Źródło: eu.app.com

REKLAMA