Zwołują się, żeby obsikać pomnik Smoleński! Za ohydnym wezwaniem stoi doktor UW

Wojciech Jabłoński. / Źródło: YouTube

Jak można nazwać ludzi, którzy skrzykują się na zbezczeszczenie pamięci ofiar katastrofy smoleńskiej i to w taki sposób? W sieci pojawiła się inicjatywa by oddać mocz na monument znajdujący się na pl. Piłsudskiego w Warszawie. Za ohydnym wezwaniem stoi doktor Uniwersytetu Warszawskiego!

Można być przeciwnikiem jakiejś inicjatywy i swoje poglądy wyrażać w przyzwoity sposób. Nie wie o tym owładnięty chyba bezgraniczną nienawiścią Wojciech Jabłoński, doktor politologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Wpadł bowiem na pomysł, w ramach którego nawołuje do zbiorowego poniżenia 96-osobowej załogi rządowego samolotu Tu-154, która zginęła pod Smoleńskiem 10. kwietnia 2010 roku. Chce, aby internauci zebrali się i zbiorowo oddali mocz na postument.

Inicjator chorej akcji nazwał Pomnik Ofiar Tragedii Smoleńskiej „Smoleńską Klatką Schodową”. Dalej wzywa chętnych, którzy chcieliby razem z nim wziąć udział we wręcz dewianckim akcie protestu, aby zebrali się 29. maja pod pomnikiem.

Jak dalej informuje konsultował się ze swoimi „papugami” i wie, że za realizację obrzydliwego happeningu nic poważnego jego uczestnikom grozić nie powinno.

Grozi nam jedynie grzywna za oddawanie moczu w miejscu publicznym (max 1500 zł, zwykle to zaledwie 200-400 zł) — napisał.

Chce też nagrać całą farsę i oznajmił, że w tym celu „ogarnął kamery niemieckie i belgijskie”. Cóż, może ten kierunek nie jest przypadkowy…

„1. Mocz oddajemy na chodnik, nie bezpośrednio na granitowego kloca. Na tej SAMOWOLCE BUDOWLANEJ – obecna, bolszewicka władza umieściła ORŁA, który jest święty, a którego ona zbrukała. 2. Ochrona prawna i medialna. Kamery i prawnicy” – napisał w żałosnej instrukcji na Twitterze inicjator ohydnej akcji.

Zobacz: Czy UK jest już państwem faszystowskim? Tommy Robinson skazany na 13 miesięcy więzienia za pokazanie prawdy o muzułmańskich gwałcicielach!

Źródło: se.pl, wpolityce.pl

24 KOMENTARZE

 1. Wstyd, chory umysł, należy tego pseudo naukowca usunąc z wszelkich uczelni . Nie za pogądy moze mieć jakie chce ale za nawoływanie do zabrudzenia miejsca publicznego. Skandal

  • Z praktyki żołnierzy NSZ.
   Piszę od lat, że najlepsze lekarstwo na wszelkie śmiecie i to bez skutków ubocznych to wg rozdzielnika NSZ – dostać 20 kijów na gołą d…. Tak bez zastanawiania. Po tygodniu ewentualna poprawka i tak aż do skutku. Aż zmądrzeje.

  • Rozumiem, że ta debilna, żydowska kurwa, już nie pracuje w polskiej szkole, utrzymywanej za nasze pieniądze.

 2. Rozumiem ,że te wpisy należą do KATOLIKÓW praktykujących…….BRAWO

  • Natomiast twój wpis należy do dobrze opłacanego pracownika tygodnika newsweek lub stacji tvn.

  • Trzy ci w cztery (przed zmianą pisowni na „ch”-jak to było za „moich młodzieżowych czasów”.

   • do goska6519 oczywiście :Trzy ci w cztery (przed zmianą pisowni na „ch”-jak to było za „moich młodzieżowych czasów”.

 3. POTOMKOWIE FORNALI.
  DZISIEJSI CELEBRYCI….

  Jedni na deskach teatru profanują najwybitniejszego Polaka – Karola Wojtyłę, oddając hołd i wielbiąc obrzydliwe miazmiaty rewolucji „solidarności”.
  Innym „śmierdzi”, gdy przekraczają granice Polski.
  Jeszcze inni, wstydzą się polskiej mowy, gdy są za granicą.
  Są i tacy, którzy postponują Jezusa, ale słowa Żyd i Allah, wypowiadają na klęczkach

  DOCZEKALIŚMY KOMUNIZMU KULTUROWEGO !

  By zaistnieć, w warunkach intelektualnej pustki i totalnego beztalencia, trzeba SCHLEBIAĆ, SZOKOWAĆ, SKANDALIZOWAĆ !

  INACZEJ SIĘ NIE TRAFI DO ABBERRACYJNEGO MOTŁOCHU !!!

  A na marginesie : PiS sobie zagrabił poczynaniami „zakonu”.
  Każdą akcję, spotyka reakcja.
  Jak w kwestii aborcji w Irlandii…..

 4. Uniwersytet Warszawski przestał istnieć już dawno, a obecna instytucja przywłaszczyła sobie tradycję dawnego UW. W normalnym kraju, taki człowiek zostałby Z HUKIEM z uniwersytetu WYWALONY z wilczym biletem!
  A w „wolnej Polsce” zapewne dostanie jakąś nagrodę rektorską, i zapewne kilka bardzo tłustych grantów.

 5. Takie wezwania powinny być penalizowane i karane bardzo wysokimi grzywnami. Oczywiście po koniecznej wymianie sędziów aby adekwatna kara takiego obrzydliwca nie ominęła.

 6. Najpierw niech pisowcy zweryfikują swoich naukowców i doktorów, co wygadują i co robią. Kto pisowcom pozwolił na postawienie tego, pożal się Boże, niby pomnika i w takim miejscu. Ten niby pomnik nadaje się tylko do bosikania.

  • Nic nie usprawiedliwia prostactwa tego człowieka. To, że prof. Pawłowicz przekracza pewne granice, nie upoważnia do tego jej oponentów – wręcz przeciwnie, powinni dawać jej przykład klasy i wychowania.
   Pamięć zmarłych, zwłaszcza tragicznie i w czasie służby państwu (możemy nie podzielać poglądów ofiar, ale oni zginęli w czasie wykonywania obowiązków służbowych), jest otoczona niepodważalnym kultem, nawet kandydat na prezydenta Warszawy z ramienia partii Razem powiedział, że nie naruszyłby tego pomnika, gdyby wygrał wybory.

 7. Chętnie coś dorzucę na jakiś napój moczopędny co by im nie brakło jak już pójdą

Comments are closed.