Uwolnić Robinsona! Niemiecki polityk chce interwencji międzynarodowych organizacji i przyznania więźniowi politycznemu azylu

#FreeTommyRobbinson
Tommy Robbinson

Petr Bystron, szef Komitetu ds Zagranicznych Alternatywy dla Niemiec, chce, by jego kraj udzielił aresztowanemu brytyjskiemu działaczowi Tommy Robinsowi azylu.

Według niemieckiego polityka Brytyjczyk skazany na 13 miesięcy  za próbę relacjonowania procesu gangu muzułmańskich pedofili, stał się więźniem politycznym. Bystron wzywa organizacje międzynarodowe do interwencji.

„Tommy Robinson jest więźniem politycznym” – napisał Bystron w oświadczeniu. – „Jego życie jest w niebezpieczeństwie. Musimy zrobić wszystko, by w Niemczech przyznano mu azyl. Wszyscy wiemy, że w Niemczech prawo do azylu interpretowane jest bardzo szeroko. Od 2015 roku 1,8 miliona głównie ekonomicznych uchodźców zostało w Niemczech objętych azylem, chociaż nie byli szykanowani politycznie”.

Zobacz też: Feministki przyszły protestować przeciwko Korwin-Mikkemu w Londynie. Pierwsze relacje z wiecu w Hyde Parku [VIDEO]

Dalej niemiecki polityk pisze: „Tommy Robinson jest nie tylko prześladowany politycznie, ale stał się też więźniem politycznym, którego życie jest w niebezpieczeństwie. Apeluję więc do Rządu Federalnego, do Niemieckiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Unii Europejskiej i do takich organizacji jak Amnesty International i Human Right Watch, by doprowadziły do uwolnienia go i przyznania mu politycznego azylu”.

Tommy Robinson został aresztowany w piątek przed sądem w Leeds za zakłócanie porządku. Działacz próbował relacjonować proces muzułmańskiego gangu pedofili i gwałcicieli. Już 24 godziny później w trybie doraźnym został skazany na 13 miesięcy więzienia.

Jego aresztowanie i skazanie wywołało już protesty w całej Wielkiej Brytanii.

Zobacz też: Tego rząd się nie spodziewał. Tysiące ludzi na ulicach Londynu po szokującym wyroku. Działacz narodowy skazany na więzienie za relacjonowanie procesu gangu gwałcicieli [VIDEO]

34 KOMENTARZE

 1. Chyba po to ten Robinson popierał brexit żeby nie mieszkać w lewackiej UE prawda?
  Niech mu Putin da azyl.

  • Przecież p. Robinson nie prosi o azyl w RFN. Czytasz te artykuły, czy tylko początki nagłówków i pod resztę podstawiasz swoje obsesje?

    • Ale ty się dobrze bawisz :) Zazdroszczę Ci :) Też muszę sobie potrollować różne lewackie portale… no tak ale zapomniałem: już prawie żadnego nie ma :D Hahahaha :D

 2. Gdyby byl gejem, to zaden sad by go nie skazal. Bialy, heteroseksualista, patriota, nie ma szans przeciwko swojemu rzadowi. Niedlugo podobnie bedzie u nas.
  Juz PiS dopilnuje, zeby zadnemu „antysemicie” nie chcialo sie protestowac.

  • Jak się białym heteroseksualnym nie podoba w lewackiej Wielkiej Brytanii to nikt na siłę nie trzyma. Putin chętnie da azyl. Tylko żeby potem nie było narzekania że rubel słaby

   • Ciekawa koncepcja. Wszyscy biali normalni wyjeżdżają z UK do np. Rosji i zostają biali homosie do zabawy dla niebiałych.
    Krótkowzroczność, to typowe dla lewiczków.

    • No dokładnie. Niech wszyscy biali normalni jadą z UK do Rosji. Dlaczego tego nie robią? Bo rubel słaby? Bo się boją że Putin ich wsadzi do obozu na Syberii?

   • Sorry, że spytam… czy pisanie słowa „Putin” sprawia jakieś podniety (zakładam, że płeć jest nie „grodzkowa”-więc nie pytam czy staje), że zawsze się musi pojawić, niezależnie od tematu?

 3. Dlaczego JKM wtrąca się w wewnętrzne sprawy Suwerennej Wielkiej Brytanii?
  Czy to nie jest sprawa Brytyjczyków kogo wsadzają do pudła?
  JKM niech się zajmie swoimi sprawami a od Brytyjczyków się odstosunkuje.

 4. Dlaczego niemieccy faszyści popierają Robinsona? Przecież na pewno idolem tego Robinsona jest znienawidzony przez wielbicieli Hitlera Churchill.

   • AfD to faszyści bo chcą wyrzucenia Polaków z Niemiec. To samo robił przecież Adolf.

    • a mozesz podac zrodlo twoich wypocin, bo NIGDZIE i NIGDY nie slyszalem aby AfD mialo cokolwiek do Polakow mieszkajacych w niemczech! pozatym tutaj prawie cala Polonia glosuje na AfD! a adolf to bezposredni patron merkel, bo jak i ona sciagal niewolnikow do pracy!

   • Chcą wyrzucenia Polaków z NIemiec i wysławiają żołnierzy Wehrmachtu.

    • ala, putin kazal ci to napisac? AfD NIGY nic nie mialo do Polakow, ale moze jako koza muzulmanska musisz tak pisac, bo twoj muzulmanski fachowiec ginekologiczny znajdzie sobie ina koze a ci leb odrabie na pozegnanie…

 5. niech Wam sprzyja moc światła Krzyża Celtyckiego… życzę Wam pomyślnego, pokojowego rozwiązania ws. przemocy cudzoziemców na naszym kawałku Ziemi, gdzie przez wieki połączył nas – Węzeł Poległych – „Valkanut”
  Jeżeli niewszystkie kraje UE zgodziły się na uchodźców, tzn. że wbrew prawu Demokracji UE jest dalsze przetrzymywanie… udzielono rehabilitacji po stresie wojennym i proszę niech wracają do swego kręgu kulturowego.
  Uzasadnienie – podnieśliśmy się z 2 epok tzw. „Wieków Ciemnych” – upadek kultury mykeńskiej – przecudowna Kultura Helenów… Upadek ST. Rzymu i następstwo Średniowiecza – „Ciemnica kompletna”… a dlaczego? – bo trony zajęli ciemno-rozumni ludzie… jak to możliwe? – najpierw trzęsienie Ziemi, potężne na tyle, że powstała Cieśnina Dardanela… powtórny kataklizm, był tak potężny , że zakłócił ciepły prąd oceaniczny, przez co powstała mała epoka lodowcowa zwana „polską”.
  Obecnie naukowcy nie przewidują kataklizmów, ale jakby czujność podpowiada, to – nie chcę powrotu jednowładztwa.

Comments are closed.