
Egipski prawnik zapowiedział pozwanie piłkarza Realu Madryt o miliard euro odszkodowania za podły faul na Salahu. Ramos wyeliminował egipskiego napastnika z finału Ligi Mistrzów i naraził na nieuczestniczenie w Mistrzostwach Świata.
Prawnik Bassem Wahba występując w programie egipskiej stacji Sada El Balad powiedział, iż Ramos wyrządził wielką krzywdę Mohamedowi Salahowi i poinformował, iż złożył skargę do FIFA. Krzywda miała tez zostać wyrządzona „narodowi egipskiemu”.
– Ramos specjalnie ranił Salaha i powinien być ukarany za swój czyn – oświadczył prawnik.
– Będę domagał się odszkodowania, które może sięgnąć miliarda euro za fizyczne i psychiczne krzywdy jakie Ramos wyrządził Egipcjanom.
Zobacz też: Ronaldo opuszcza Real Madryt? Zamieszanie po zagadkowych wypowiedziach portugalskiej gwiazdy
Prawnik obiecuje, że w razie wygranej całą sumę Przekaże na Fundację Niech Żyje Egipt.
Podjęcia działań przeciwko Ramosowi domaga się ponad 300 tysięcy osób. Tyle osób już podpisało się pod petycją do FIFA o ukaranie boiskowego chama.
Sam napastnik egipski zapewnia, że będzie gotowy na rozpoczynające się 14 czerwca w Rosji Mistrzostwa Świata.
Zobacz też: Sergio Ramos winny fatalnemu występowi Lorisa Kariusa! „To był niepotrzebny cios” [VIDEO]