„Najwyższy Czas!” to największy magazyn w Europie, który bieżące wydarzenia komentuje z perspektywy konserwatywnej (społecznie) i liberalnej (ekonomiczne). To także najstarszy tygodnik na polskim rynku, nie licząc tych, które wcześniej zaliczyły bliższą bądź mniej pogłębioną współpracę z komuną. Przez 26 lat swojego istnienia twardo staliśmy po stronie wolności.

Również teraz nie kłaniamy się politycznej poprawności. Możemy sobie na to pozwolić, bo nie korzystamy z pieniędzy publicznych kolportowanych pod przykrywką reklam spółek skarbu państwa czy też innych dotacji. Najnowszy numer (23-24/2018) „Najwyższego Czasu!” w kioskach jest dostępny od poniedziałku. Wersję elektroniczną można nabyć jako e-wydanie PDF (TUTAJ).

PROTESTY BEZ KOŃCA: Służby publiczne po raz trzeci od czasu wyboru Emanuela Macrona urządziły protest. Transport publiczny strajkował po raz jedenasty. Po raz pierwszy od ośmiu lat dziewięć związków wspólnie apelowało o mobilizację członków. W sumie w całej Francji odbyło się blisko 140 rozmaitych protestów.

NAGRODY ZA ANTYPOLONIZM: Paweł Pawlikowski otrzymał nagrodę dla najlepszego reżysera w Cannes za film „Zimna wojna”. Pisarka Olga Tokarczuk dostała brytyjską nagrodę Bookera za najlepszą książkę „Bieguni”. Opluwanie Polaków to niezły pomysł na dobre życie.

KRAJ

● Nagrody za antypolonizm – Jan Piński
● Czwarty rozbiorca Polski – z GRZEGORZEM BRAUNEM rozmawia Rafał Pazio.
● Jak przeczołgać prezydenta – Jan Piński
● Paliwowe kłamstwo – Leszek Szymowski
● Gra toczy się o surowce – z PIOTREM APELEM rozmawia Rafał Pazio
● Taka, panie, kombinacja, czyli transakcja wiązana – Stanisław Michalkiewicz
● Kierowcy do bicia – Leszek Szymowski
● W stronę całkowitej bezbronności – Marian Miszalski

ŚWIAT

● Francja: Protesty bez końca – Bogdan Dobosz
● Turcja: Kanał Erdoğana – Marek A. Koprowski
● Niemcy: Coraz gorsze relacje z USA – Tomasz Mysłek
● Irak: Sadryści do władzy – Antoni Mak
● USA: Gang MS-13 – Natalia Dueholm

PUBLICYSTYKA

● Bliski Wschód przed wielką wojną – Wojciech Tomaszewski
● „Ja tych ludzi nie zostawię” – Marek A. Koprowski
● Świat zamyka oczy na to ludobójstwo – z SEANEM KEDIANEM rozmawia Tomasz Cukiernik
● Największy skandal polityczny? – Natalia Dueholm
● Kurier Witolda Pileckiego – Tadeusz M. Płużański
● Antypolska uchwała 447 – dlaczego teraz? – Wojciech Tomaszewski

3 KOMENTARZE

  1. POmylone POkraki do wora i do jeziora!Trzeba może im obciąć jęzory bo mają za dużo śliny u upluwają????

  2. PATRZYSZ NA FACJATĘ I WIDZISZ – SAME ŻYDY! CÓZ WIĘC SIĘ DZIWIC, ZE TOTO KŁAMIE, OPLUWA POLSKĘ SKORO TO SĄ NAJWIĘKSI WROGOWIE POLSKI? GLINSKI ZYD, DAJE IM NASZE PIENIĄDZE SETKAMI MILIONÓW ABY NAS MOGLI SPRAWNIEJ OPLUWAC I ŁGAĆ NA NASZ TEMAT! ZAWSZE MNIE ZASTANAWIA DLACZEGO TA NACJA ZANIM GĘBĘ OTWORZY TO JUŻ KŁAMIE, MANIPULUJE, WYŁUDZA, WIECZNIE ZAJMUJE NIENORMALNĄ, BEZWSTYDNĄ BO BEZPODSTAWNĄ POSTAWĘ ROSZCZENIOWĄ? DLACZEGO NIGDY NIE KIERUJĄ SIĘ ONI DEKALOGIEM I NIGDY NIE STAJĄ W PRAWDZIE? NIE MÓWIĘ, ZE WSZYSCY CO DO JEDNEGO SĄ JW., ALE NIESTETY MIAŻDŻĄCA WIĘKSZOŚĆ Z NICH!

Comments are closed.