Kim jest domniemana kochanka Stanisława Pięty? Co znaczy jej tatuaż? Czy pracuje dla obcych służb? To nie jest szara myszka

Iza P.
Iza P.

Od wczoraj polskie media rozgrzewa temat romansu posła PiS Stanisława Pięty z byłą modelką i zarazem osobą o niejasnych intencjach i zagadkowym przywiązaniu do polityków prawicy – Izabelą Pek. Kobieta początkowo była lansowana na biedną i pokrzywdzoną ofiarę złego i bezwzględnego partyjnego casanovy. Okazuje się, że cała ta sytuacja wcale nie jest zero-jedynkowa.

O ile nie ma sensu bronić dojrzałego (w odniesieniu do wieku) mężczyzny za podobne wyskoki, w momencie, kiedy ma na palcu obrączkę, to jak się okazuje nie ma też sensu zmierzać w kierunku beatyfikacji „pokrzywdzonej”, która raczej jest wilkiem w owczej skórze, niż szarą porzuconą myszką.

Ogromne wątpliwości wzbudza jej przeszłość. Izabela Pek to była modelka. W sieci można znaleźć masę jej bardzo odważnych zdjęć. Na części z nich jest kompletnie naga. Kobieta, która miała doświadczenie w wielkim świecie modelingu raczej naiwną myszką nie jest.

Co ciekawe kochanka Pięty szczególnie upodobała sobie środowiska prawicowe. Podczas kampanii wyborczej Andrzeja Dudy często gościła w jego busie, robiła selfie. Do kolekcji postanowiła też dołączyć zdjęcie z Patrykiem Jakim. Bywała na miesięcznicach smoleńskich. Ostatnie jej zdjęcie z prezydentem Dudą jest datowane na 8 maja bieżącego roku.

Zdaje się, że najbardziej interesujące panią Izę kąski pozostały niewzruszone na jej wdzięki. Wzięła się więc za Piętę. Ale i ten po czasie zrezygnował ze znajomości z nią. W wywiadzie dla Fkatu Iza przyznała, że zapisywała wszystkie swoje wizyty w hotelu sejmowym u posła Pięty. Kto normalny zapisuje takie rzeczy?

Wielu komentatorów wskazuje na możliwe powiązania z obcymi służbami kochliwej pani. Jako modelka jeździła po świecie, co sprzyja różnym kontaktom. Wcześniej także kręciła się wokół rożnych osób z życia publicznego. Można zobaczyć jej zdjęcia ze śp. Andrzejem Lepperem czy Tomaszem Lisem.

Co ciekawe na jej przedramieniu znajduje się tatuaż po hebrajsku, jak ustalili internauci to cytat psalmu (Biblia Tysiąclecia: ps 119,94) – „Należę do Ciebie – wybaw mię, bo badam Twe postanowienia”.

Zobacz też: W sieci pojawiły się bardzo nieprzyzwoite zdjęcia kochanki Stanisława Pięty. Kobieta pokazywała się też chętnie z innymi wysoko postawionymi politykami

Portal wpolityce.pl opisał też sytuację, kiedy Izabela próbowała w bardzo nachalny sposób stać się częścią ich redakcji. Potwierdza to jej zamiłowanie do „dobrej zmiany”. A wyglądało to tak:

źródło: wpolityce/screen
źródło: wpolityce/screen
źródło: wpolityce/screen
źródło: wpolityce/screen
źródło: wpolityce/screen

25 KOMENTARZE

 1. Czekamy na pozew p.Pięty przeciwko tej panience, to będzie miarą jego wiarygodności, a nie przerzucanie się w mediach niby faktami.

  • Kiedy PiS zrobi porządek z WSI?
   Pięta też, taki niby mądry człowiek i Polak a nie zajarzył, że panienki to ulubiona broń ofensywna WSI. Szczególnie te zarażone AIDS. Ta ma Mossad w oczach wypisany.
   Panie Pięta, jak ją faktycznie puknąłeś to idź zrób sobie badania na AIDS. Tylko nie w Polsce, bo oni mają długie łapy.

 2. Nosz kuźwa, a gdzie są nasze służby ABW, SKW ? Na cholere my te podatki płacimy ?

  • Nasze?
   Ty chyba się naoglądałeś tego manipulanta o zmienionym nazwisku „Patryka Vegi” (Patryk Krzemieniecki)?

  • Nasze zajmują się niezwykle ważnymi sprawami jak udowodnienie dawno nieaktywnego politykowi, że jest agentem oraz odebranie stopni generalskich dwóm trupom.

 3. PiS – Kiła- Syf & Mogiła.
  PS.1 – Ten pajac Pięta to CZŁONEK komisji ds. służb specjalnych…
  PS.2 – Kiedy „wypłyną” materiały na Adriana Judę?
  PS. 3 – Gdzie jest zarzygany od świtu do nocy menel „Beria” Kamiński, który zamiast odsiadywać wyrok za fingowanie przestępstw stoi na czele szefa wszystkich szefów bezpiek?

 4. Skąd wiadomo, że z obcymi? Raczej obstawiałbym nasze służby i szantażyk…

 5. Durnota nie zna granic. Cały Stary Testament był pierwotnie tylko po hebrajsku, jak wszystkie sześćdziesiąt kilka ewangelii, z których politycznie wybrano jedynie cztery , blisko czterysta lat po ukrzyżowaniu Chrystusa,

 6. …nasz rząd od dawna rozdaje pieniadze najbogatszym i rzadko- biednym i potrzebującym… Taka żydowska natura – ja dam tobie zarobic (przy okazji ja zarobie) po tem ty dasz mi zarobic… Dwa interesy to nie jeden! A i trzeci raz mozna to samo sprzedac jak narod głupi…i kupi przy wyborach- SWOJA BIEDE! Znani wam żydzi co trzeci raz za jedną kamienice pieniadze biorą?! Pierwszym razem ją sprzedawali w pospiechu- gdy stad uciekali przed wojna… potem glupi narod wybudowal ja wlasnymi rekoma- nie na swojej dzialce wiec komunisci wykupili nieruchomosc gdyz papiery w czasie wojny razem z kamienica splonely… Potem potomkowie po 89 o naleznosc spadkowa siebpo 150 zyjącym ciagle ojcu upomnieli…i opruznili ją z lokatoriw a nastepnie sprzedali bo w spadku sie należalo… Potem panstwo wracalo pieniadze bo lichwą sie to okazalo gdyz 180 letni wlasciciel nadal zyje i sie sadzil i państwo pieniadze mu zwracało za sądową pomylke…by na koncu z uztawy 447 pieniażki po taz wtòry zwrócić zydowszim AMERYKANOM za mienie bezspadkowe za calośc- gdyż tym razem Amerykanie maja dowody ze własciciel tejże nieruchomosci zginol w treblince w 44r…z całą rodzina! Wiec gminie żydowskiej należy oddac pieniadze po raz kolejny za calośc! A ja mam pytanie! Tobpo 89 wprowadzono przepis unieważniajacy wyroki sądòw miedzy 45-a 89!? Cos nie słyszalem! A czy ktorys z urzednikow (Sądow) poniusł odpowiedzislnosc karna lub finansowa za poprzefnie wyroki nakazujace splate domniemanym a dzis niewiarygodnym wierzycielom!? – tez nie słyszalem! A czy ktos slyszal o dlugy zydowskim wobec Polski sprzed rozbioriw!??? TAKZE NIE SŁYSZSKEM!!! a jest kilka razy wiekszy niz żydowskie roszczenia powojenne! Moze nalezy upomnirc sie o spłate gdyz kwity istnieją!!!

Comments are closed.