
Tadeusz Sznuk prowadzi „1 z 10” już od 24 lat i wciąż teleturniej cieszy się dużą popularnością. Ostatni wielki finał zaskoczył z pewnością niejednego fana. Finalista po prostu znokautował swoich przeciwników. Zresztą zobaczcie sami.
„Rewelacyjne zakończenie 106. edycji. Gratulacje dla wszystkich uczestników, zwłaszcza dla finałowej trójki: dla pana Dominika Rauera (906), dla pana Pawła Bończyka (425) oraz dla pana Pawła Goleniowskiego (164)” – napisano na oficjalnym Facebooku programu.
„Spodziewaliście się takiego zakończenia?” – zapytali. Odpowiedź jest jasna. Oczywiście, że nie.
Okazuje się, że finał 106. edycji ”Jednego z dziesięciu” dostarczył telewidzom nie lada emocji.
Dominik Rauer, finalista teleturnieju zmiażdżył konkurencje. Zdobył prawie 1000 punktów! Jego rywale 425 i 164.
Zwycięzca zgarnął więc zarówno główną nagrodę w wysokości 40 tysięcy złotych, jak również nagrodę dla gracza z największą liczbą punktów, która wynosi 10 tysięcy złotych.
Ekonomista i prawnik z Leszna z pewnością zapisze się w historii programu.
Tak komentowali jego występ telewidzowie.
„Pozamiatał, mało brakowało do czterocyfrowej liczby zdobytych punktów”, „Takiego wyniku nie pamiętam… „ – czytamy.
„Mało tego, że to pierwszy przypadek, kiedy jeden gracz wygrał trzykrotnie Wielki Finał, ale na dodatek pobił rekord najwyższej ilości punktów w III etapie.”
Poniżej nagranie.
Przeczytaj też: Ale głupi ci euroentuzjaści. Totalnie wkurzyli Włochów blokując powstanie rządu. Wielki skok notowań prawicy
Nczas.com/ o2.pl/ Facebook

![Piekło zamarzło. Kowal krytykuje Zełeńskiego i stwierdza, że to on odpowiada za kryzys między Warszawą a Kijowem [VIDEO] Paweł Kowal. / Foto: screen sejm.gov.pl](https://nczas.com/wp-content/uploads/2024/02/Kowal-ok-100x70.jpg)
![AfD liderem sondaży. Mają jednak słaby punkt [SONDAŻ] AfD](https://nczas.com/wp-content/uploads/2023/07/afd-alternatywa-dla-niemiec-100x70.jpg)





