Jedwabnego ruszyć nie można, a Izraelska spółka przeorała polski cmentarz. Zaskakująca liczba szkieletów

jedwabne kraków izrael szkielety
fot. Google Maps/pixabay

Szokującego odkrycia dokonano podczas prac na budowie kompleksu hotelowego przy ulicy Stradomskiej w Krakowie. Znaleziono tam 1600 ludzkich szkieletów.

Izraelska spółka przeorała polski cmentarz w Krakowie. Szybko wygrzebali kości „zeskanowali” je i zakopali – pisze na swoim Twitterze Tomasz Sommer.

W miejscu odkrycia szkieletów ma powstać pięciogwiazdkowy hotel Stradom House ze 125 pokojami. W średniowieczu i w następnych wiekach był tam kościół, klasztor, szpital, a także cmentarzysko, które powstało prawdopodobnie w XIV wieku.

Czytaj też: Głupiej się nie da. Grecki eurosocjalista proponuje rozwiązanie problemu pracujących kobiet w Bangladeszu [VIDEO]

Sprawą zajęła się prokuratura, która sprawdzi, czy wydając pozwolenie na budowę, nie popełniono błędów i czy było wiadomo jakim miejscu jest wykonywana inwestycja. Projekt zakładał zakończenie inwestycji w pierwszym kwartale 2020 roku.

Na miejscu odkryto w sumie 1600 szkieletów. Taka właśnie liczba padała z ust siewców antypolonizmu w kontekście Żydów, którzy rzekomo mieli zostać spaleni przez Polaków w stodole w Jedwabnem.

I ani słowa, że nie można naruszać spokoju zmarłych. Bo to chrześcijanie – dodaje Sommer.

Czytaj też: Ta historia wstrząsnęła USA. Amerykański Komenda. Niesłusznie skazany odsiedział 17 lat [VIDEO]

17 KOMENTARZE

  • Chyba winno być: Rządzi nami, bardzo głupimi bydlętami (goim) Izrael i robi co chce.

   • Pośrednio tak jest.
    No ale skąd ludzie mógli wiedzieć, że głosując na Andrzeja Dudę tak naprawdę głosują na Bigosa Adriana Judę?
    Nawet niezależne, niszowe witryny zawiodły w tym wypadku.

 1. W oczekiwaniu na kolejne umorzenie sprawy zabójstwa Roberta Wójtowicza przez ks. Krzysztofa Litwę.

 2. Siekiera naostrzona,kilkanaście bagnetów gotowych do użycia,kilka sztuk załadowanej broni czarnoprochowej,proce, kusze i inne zabawki czekają na hasło.Z Polakami żydki sobie nie poradzicie.Idzie czas na was!!

  • I to mi się podoba!
   Tak właśnie działać a nie siedzieć na dupie i narzekać. Dodam, że jeszcze się organizować. Dla uniknięcia agenturalnej penetracji żydowskiego ABW i pozostałych 6 „służb” należy tworzyć strukturę kręgów.

 3. Hipokryzja obrzezanych w najlepszym jej wydaniu. W obliczu holdu dla zlotego cielca, godnosc zyjacych i zmarlych nie ma dla nich juz zadnego znaczenia.

 4. Tylko trzymajmy się faktów. To nie „odkrycie” bo cmentarz był znany, nie z XIV wieku lecz od ok 1700, są to ciała głównie chorych na choroby weneryczne którzy umierali w pobliskim szpitaliku św. Sebastiana (na nieistniejącej wyspie). Był to cmentarz przykościelny, obok kościoła św. Jadwigi Śląskiej. Podobnych cmentarzyków, przy nieistniejących a nawet istniejących kościołach, jest w Krakowie kilkanaście, jeżdżą po nich samochody, stoją domy. Nawet pod Rynkiem są szkielety. Tutaj ciała były chowane bezładnie, na sobie. Kościół został oficjalnie zdesakralizowany i sprzedany przez Kurię jeszcze w czasach austriackich. To oczywiście hipokryzja stosunek spółki do tego faktu, brak porządnych badań archeologicznych których wymaga prawo i przede wszystkich draństwo zniszczenia charakteru urbanistycznego miejsca chronionego najwyższymi klauzulami UNESCO. Cały proceder jest barbarzyński i haniebny, a zniszczenie stanowisk archeologicznych i brak szacunku tylko dolewa oliwy do ognia.

  • Chocby nawet z tych wzgledow nalezaloby powolac grupe antropologow i z nalezna litera prawa i wlasciwym szacunkiem dokonac bodaj zbiorowego pochowku z oczywistym upamietnieniem miejsca naszych przodkow.

  • Naród wybrany BYŁ, ale JUŻ NIE JEST, co potwierdza zburzenie świątyni Salomona i niemożność jej odbudowania.

 5. A prawda jest – iż w Polsce, szczególnie od okrągłego stołu, we władzach zasiadają agenci żydowscy, czasem trafi się idiota goj, który ma wyprany mózg, albo dali mu za żonę żydówkę i ona steruje nim, ale to nie znaczy, że nie wie on iż jest zdrajcą, robi to świadomie. Poza tym, takich idiotów jest niewielki procent [nie dotyczy to takich „personów” jak Duda czy Komorowski, ponieważ są również żydami].

 6. Wielu Zydow kieruje sie podwojna etyka, roznicujac dyrektywy moralne w zaleznosci od tego , kogo one dotycza!

Comments are closed.