Przedszkolaki – terroryści. Takie przedstawienia robią w szkołach Palestyńczycy [VIDEO]

Szokujące nagranie ukazuje dzieci ze żłobka Al-Hoda grające role islamskich bojowników, atakujących budynek i chwytających dziecko ubrane w stereotypowy strój ortodoksyjnego Żyda i „zabijających” chłopca przebranego za izraelskiego żołnierza.

Na scenie rozwiewa się dym, gdy maluchy rozpoczynają swój ‚atak’. Przy dźwiękach strzałów i wybuchów „szturmują” tekturowy budynek.

Dzieci ubrane w mundury brygad Al-Quds z Islamskiego Dżihadu atakują budynek, umieszczając tabliczkę z napisem „Izrael upadł” po hebrajsku i arabsku na plecach izraelskiego „żołnierza”, który zostaje powalony na ziemię.

Następnie zostaje „zastrzelony”, gdy opuszczają scenę z „zakładnikiem” rzuconym przez ramię jednego z aktorów.

W pewnym momencie z głośników wydobywa się głos Yassera Arafata. Odtwarzają jedno z przemówień wygłoszonych przez przywódcę Ruchu Wyzwolenia Palestyny.

Materiał z ceremonii, która odbyła się 13 maja, został udostępniony na DVD dla rodziców.

Szokujące sceny zostały później opublikowane na portalach społecznościowych przez The Middle East Media Research Institute.

theSun

12 KOMENTARZE

 1. No ale to przecież polskie prawiczki chcą żeby dzieci uczyć strzelania na strzelnicach

  • Jak ruscy wejdą, będziecie w pierwszej linii obrony. Broni nie będziecie mieli, tylko instrukcję obsługi.

  • A Srala już się boi że jej śmierdzące dupsko w przyszłości odstrzelą?

 2. skoro sa codziennie terroryzowani przez zydow to nie ma innej opcji a i tak sie zachowuje lepiej niz polackzi to rozpetali powstanie warszawskie i uzywali w nim dzieci!

 3. Palestyńscy arabowie z Izraela powinni wracać skąd przybyli czyli do Arabii Saudyjskiej.

 4. Za to małe Żydki edukowane są w duchu skrajnego pacyfizmu i altruizmu do wszystkich stworzeń żyjących na planecie Ziemia. Wyjazdy do Polski Żydzi organizują po to aby edukować się jak nadstawiać wszystkim drugi policzek i co tam mają od pasa w dół. Gdyby nie ci syjoniści z Marsa strzelający do Palestyńczyków to Żydki z Izraela oddali by arabom ziemię, domy, ostatnią kromkę chleba, a po uczcie co tam mają od pasa w dół.

 5. a w hamerykańskiej podstawówce ,trzydziesto letni świadek historii , opowiada ,jak Polacy palą w krematoriach , dzieci żydowskie …ale te „przedstawienia ” są Ok!

 6. Obejrzałem 2 razy i nie widziałem jakoś tego „zastrzelenia” izraelskiego żołnierza. Cały czas chłopiec leżał w pozycji poddania i nikt mu nic nie zrobił. Specjalnie szukałem tego momentu i go nie znalazłem. A przedstawienie jak przedstawienie, spoko. Sam za dzieciaka lataliśmy z drewnianymi karabinami i bawiliśmy się w wojnę z Niemcami.

 7. Gdy już niedługo JUDE będą ‚rządzić’ POLIN jak Palestyną – takie ‚nauczanie’ młodzieży będzie jak najbardziej na czasie!!!

Comments are closed.