Kung Fu Pazdan w akcji! Refleks godny mistrza. Ten film z naszym obrońcą podbija internet [VIDEO]

Obrońca Legii Warszawa i reprezentacji Polski pokazał swój refleks/ Twitter
Obrońca Legii Warszawa i reprezentacji Polski pokazał swój refleks/ Twitter

Kung Fu Pazdan w akcji! Podczas wywiadu z obrońcą reprezentacji Polski i graczem Legi Warszawa Michałem Pazdanem doszło do niebezpiecznego incydentu. Wszystko nagrały kamery.

Przez silny wiatr przewróciła się lampa z oświetleniem, ale zawodnik popisał się świetnym refleksem, co uchroniło dziennikarkę od uderzenia.

Czytaj też: Kolejne informacje ws. seksskandalu posła Pięty. Izabela Pek opowiada o relacji z posłem Piętą: „Od pierwszego dnia naciskał na seks”

– „Cała noga?” – pytała dziennikarka Sylwia Dekiert.

– „Tak” – odpowiedział Pazdan.

„Najlepszy obrońca w kraju. Nie mam wątpliwości. KungFuPazdan” – napisała później na Twitterze dziennikarka TVP Sport Sylwia Dekiert.

Poniżej nagranie.

Tak zareagowali na to internauci.

Przeczytaj też: W końcu dorwali tych bandytów! Kiboli, którzy pobili pałkami i pięściami bezbronnych uczniów szkoły sportowej w Rudzie Śląskiej

Nczas.com/

6 KOMENTARZE

 1. Pazdan?
  Kto to wogóle jest?
  Podobno PO(L)egła sprzeda go każdemu, kto zapłaci aż 1,200,000 ojro.
  I NIKT nie chce tyle dać.
  A rok temu, za 20-latka Bednarka Angole zapłacili 6.5 miliona funtów. ot tak!
  A Nawałka z maniackim uporem wstawia tego pustaka Pazdana na środek obrony. Myśli, że zapomnieliśmy blamaż z Danią. WSZYSTKIE 4 bramki poszły przez ŚRODEK OBRONY i właśnie PROFESORA PAZDANA…
  KTO STOI ZA PAZDANEM?
  Dlaczego skład reprezentacji ustalają menadżerowie i Lewandowski a nie trener??!!!

  • On ma już ponad 30 lat na karku, więc niech pan nie dziwi się, że jest tak tani. Pan wybaczy, ale nie ma pan najmniejszego pojęcia o rynku transferowym, Z Danią wszyscy grali piach, więc to nie jest tylko i wyłącznie wina Pazdana. Trzeba spojrzeć na jego grę z perspektywy wszystkich meczów w eliminacjach, a poza tym są jeszcze dwa sparingi gdzie będzie można sprawdzić jego formę przed Mundialem.

Comments are closed.