Rosyjscy kibice przestrzegają gejów przed przyjazdem na Mundial

zdj. ilustracyjne/ Facebook/ Pinterest
zdj. ilustracyjne/ Facebook/ Pinterest

Rosjanie przestrzegają gejów przed Mundialem 2018. W tym roku najbardziej prestiżowa impreza w świecie piłki nożnej odbędzie się w nieprzychylnym gejom kraju. „Radzimy gejom zachować ostrożność w każdym miejscu, w którym społeczność LGBT nie jest mile widziana„.

Rosyjskie ministerstw zapewnia, że fani LGBTQWERTYcośtam są serdecznie zapraszani na mundial i, że powinni czuć się komfortowo uczestnicząc w tym sportowych wydarzeniu. Jednak prawda jest zupełnie inna.

Wolontariusze mundialu mówią wprost: „Jeżeli zobaczymy dwóch mężczyzn całujących się  – zawiadomimy policję!”

Czytaj też: Zakazali piłkarzom modlitwy i religijnych gestów na mundialu. Ma to „zapobiec niepotrzebnym napięciom”

Wolontariusze będą stacjonować na stadionach dla zapewnienia bezpieczeństwa, ale koordynator zawodów Oleg Barannikow zasugerował w wywiadzie radiowym, że zespół ten ma także inne zadania.

„Jeśli dwóch mężczyzn będzie całować się podczas Mistrzostwach Świata, poinformujemy o tym policję, ponieważ to zwraca uwagę. Reszta to sprawa policyjna.”

„Dla nas wartości oznaczają, że [chrześcijańska] wiara prawosławna i rodzina są na pierwszym miejscu.”

Bezpieczeństwo podczas MŚ 2018 jest kluczowe dla Rosjan. Zwracają uwagę nie tylko na alkohol, który może spowodować agresję u kibiców, ale także na homoseksualistów.

Dyrektor wykonawczy organizacji FARE, Piara Powar, zapowiedział, że przed startem imprezy zostanie wydana specjalna ulotka. Mają się tam znaleźć takie zalecenia:

„Radzimy gejom zachować ostrożność w każdym miejscu, w którym społeczność LGBT nie jest mile widziana”;  „Bierz udział w mistrzostwach świata, ale bądź ostrożny”.

FARE odradza takim osobom trzymania się za ręce czy całowania sie w miejscach publicznych.

Czy to może sprowadzić na nich niebezpieczeństwo? To zależy od tego, w jakim mieście i o jakiej porze będą się znajdować na ulicy – informuje portal sports.ru.

Homoseksualizm w Rosji nie jest rozpropagowany. Bycie gejem nie jest przestępstwem, ale środowisko to jest raczej hermetyczne i nie walczy głośno o swoje prawa.

Dodajmy, że Di Cunningham, który przewodzi grupom LGBTQWERTYcośtam w Wielkiej Brytanii powiedział mediom, że został do niego wysłany e-maile z Rosji z pogróżkami.

Jedna z pogróżek zawierała zdjęcie mężczyzny trzymającego długi nóz, a także obietnicę, że osoby LGBTQWERTYcośtam zostaną zasztyletowane.

Na mundialu 2018 może być gorąco nie tylko na boiskach.

Przeczytaj też: Coraz więcej zatrutych salmonellą po wizycie w popularnej sieci kawiarni. 52 osoby chore, 21 w szpitalach

Nczas.com/ indy100.com/

26 KOMENTARZE

 1. Manifestowanie zboczeń i wszelkich dewiacji ma tak samo negatywny wpływ na człowieka jak pozbawienie go życia, więc jakkolwiek może nie należy od razu tym nieszczęśnikom wsadzać kosy, niemniej grzywna lub więzienie w towarzystwie miłych panów spod celi nauczyłoby tą rozwrzeszczaną lewacką hałastrę wstydliwe ukrywać swoje chorobliwe wynaturzenia.

  • Jak to śpiewał Malenkiewicz?: „Boli mnie dupa i nie mogę spać, to już ostatnia randka w mojej celi…”

 2. Chrześcijańska wiara prawosławna na pierwszym miejscu to może w cerkwii jest ale nie u Rosjan, gdzie 90 procent ludzi nie posiada wiary, czyli 90 procent to poganie.

  • Jest tylko jedna przyczyna. Wszystkie te frustracje i problemy to wyłącznie skutek wyrzucenia Boga z życia współczesnych tzw. post-sowieckich społeczeństw. Nic nie jest w stanie zastąpić piękna Kościoła Katolickiego i Mszy Wszechczasów. Jedyna prawdziwa religia to Kościół Rzymsko-Katolicki sprawujący Najświętszą Ofiarę. Nie ma innej prawdziwej wiary i nie będzie. Reszta jest co najwyżej jej cieniem i majaczeniem. To są tylko wierzenia, odszczepieńcy i heretycy.
   Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać. Żydokomuna wyjaławia teren i podsuwa prostym ludzikom w to miejsce kolejne „błyskotliwe” teorie walki z Kościołem jak zasada zrównoważonego rozwoju, teoria ewolucji, względności i wielkiego wybuchu! (najlepszy oczywiście jest „wielki wybuch” – walnęło coś z niczego i powstał Wszechświat).

   • Ofiara była tylko jedna, ta złożona przez Chrystusa na Krzyżu Golgoty. Mówienie, że ktoś powtarza tę Jedyną Ofiarę to kpina i bluźnierstwo.

    12 Ten przeciwnie, złożywszy raz na zawsze jedną ofiarę za grzechy, zasiadł po prawicy Boga, Heb. 10:12

  • Pięć lat temu było to około miliona rocznie, rok temu już 700 tysięcy. Przeciętnie co roku jest o 100 tysięcy aborcji mniej.

  • Przecież dla was lewaczków aborcja jest jednym z podstawowych ‚praw człowieków’, skąd ten nagły ból doopy?

 3. Tym razem marksiści mają zamiar wprowadzić komunizm poprzez nowy proletariat złożony ze zboczeńców i chorych psychicznie degeneratów.

 4. polacken – wasze miejsce jest w składzie Federacji Rosyjskiej, pod ruskim knutem. wasza zawszona nacja przynależy do wschodniej – tej od wieków gorszej i zacofanej części Europy.

 5. Geje nie zabili żadnego Polaka – dlatego prawiczki nienawidzą gejów. Rosjanie zabili milion Polaków – dlatego prawiczki uwielbiają Putina, Stalina i carów.

 6. Galeria tęczowego Jacka

  Zarzuca się lewicy, że ludzi nakłania
  Do oddania urzędom opieki nad zdrowiem,
  Życiem, mieniem, wolnością… Prezydent Poznania
  Dowiódł, że to nieprawda! Jak dowiódł, opowiem.

  W Galerii Miejskiej każdy, albo raczej każda,
  Jak sama się wyskrobać, nauczyć się może…
  (Poznaniacy składajcie się na budżet, aż da
  Jaśkowskiemu tron w każdym tęczowym kolorze!)

  Z „Gyn Punk” Hiszpanka mówi (to znaczy naucza)
  „Taką łyżką aborcji u mnie dokonano.”
  Kolczyk w nosie… Nikogo Jacek nie wyklucza!
  I jest za, by „te sprawy” w domu załatwiano.

  Wcześniej Jacek Jaśkowski zlecił o islamie
  Lekcje w poznańskich szkołach. A tęczowe flagi
  Przyozdobiły miasto… Prawica więc kłamie,
  Jest wolność! Jacku kiedyż zaczniesz biegać nagi!

  Galerii vicedyrektor, pani Nierodzińska –
  Nomen-omen! – zaprzecza krytyce „warsztatów”:
  „Nie są proabortywne.” Uwaga kretyńska,
  Radny Sulanowski: „To jest dom wariatów!

  To jakby w psychiatryku leczeni wariaci
  Przejęli od lekarzy terapeutów rolę.
  Wysadzania się trening też im się opłaci.”
  No… z tym zdaniem radnego zgodzić się pozwolę.

Comments are closed.