Twitterowa bójka. Zbigniew Boniek kontra Samuel Pereira z TVP Info. Poszło o piwo

Zbigniew Boniek i Samuel Pereira/foto: YT, FB
Zbigniew Boniek i Samuel Pereira/foto: YT, FB
REKLAMA

Redaktorowi naczelnemu TVP Info nie przypadła do gustu reklama piwa Tyskie, w które wziął udział Zbigniew Boniek. Samuel Pereira skrytykował prezesa PZPN na Twitterze. Ten nie pozostał mu dłużny.

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej promujący picie piwa. Serio? – napisał Pereira publikując plakat reklamowy Tyskie, na którym Boniek wraz z kibicami trzymają szklanki z piwem.

REKLAMA

W dyskusji pod wpisem stwierdził: Sam piwo lubię, ale prezes PZPN to chyba jednak bardziej na promocję zdrowego trybu życia powinien stawiać. Co dalej? Reklama palenia?

Szef TVP Info nie musiał długo czekać na odpowiedź, która okazała się wręcz druzgocząca: małe piwo lub lampka wina do kolacji to lek na długowieczność. Ps. Ma pan racje, w związku z tym jako pokuta nie pojdę do @tvp_info przez okres jednego roku, ukłony – skomentował tweeta Boniek.

ZOBACZ: Ziemkiewicz znów szokuje: Lewica to onaniści. Dlatego śmieją się z Pięty

Po jego stronie stanęli również internauci, którzy przypomnieli, że w poprzednich latach wielu piłkarzy, trenerów i osób związanych z piłką brało udział w podobnych kampaniach reklamowych.

Reakcja Bońka oraz wielu internatów spowodowały, że naczelny TVP Info próbował szybko załagodzić spór. Zaproponował również wizytę szefa PZPN w redakcji.

Źródło: Twitter

REKLAMA