„Nie kupię u was już ani jednej książki”. Popularna sieć księgarni jasno wsparła LGBT [FOTO]

Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Wikimedia

Znana sieć Empik zmieniła tymczasowo kolory swojego logo na kolory LGBT. To z okazji parady równości.

Wieku internautów było zaszokowanych tą decyzją. „Nie kupię u was już ani jednej książki” – piszą na profilu sieci.

Czytaj też: Parada równości, która walczy o przywileje. Chcą ograniczać wolność słowa, adoptować dzieci i uczyć o seksie od przedszkola

Empik zdecydował się przyłączyć do promocji tzw. Tygodnia Równości, dołączając do Google’a, który po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła Parada Równości zmienia barwy na tęczowe.

„Chcemy podkreślić, że jako Empik szanujemy i wspieramy inicjatywy na rzecz równości” – napisali przedstawiciele sklepu.

Opinie wielu internautów były bezwzględne dla sieci. To jest oczywiście efekt zdecydowanego opowiedzenia się firmy po jednej ze stron światopoglądowego konfliktu, co jest dla firmy zawsze ryzykowne. Najbardziej ostre wypowiedzi przedstawiciele firmy po prostu usunęli.

Czytaj też: W tej Unii już całkiem oszaleli! Koniec z memami i parodiami w Internecie. Eksperci biją na alarm

Źródło: Money.pl

33 KOMENTARZE

 1. Ja nie kupuję u nich od wielu lat.
  Przecież kiedyś nachalnie promowali wydawnictwa aborcyjne!

  • Ciota to stan charakteru a pedał to stan umysłu. Tak to widzę.
   Komuniści, pedały, dziwki to śmiecie a śmiecie trzeba sprzątać. To jest podstawa zdrowych stosunków w każdym otoczeniu. Czy ktoś się zastanowił czemu u nas na polskiej wsi nie ma pedałów? Na polskiej wsi nie ma żadnych pedałów i innych zboków. Że też nie ciekawi to różnych psychologów i socjologów jak też innych pseudo-uczonych choć przyczyna wydaje się prosta, bowiem każdy na którego padnie nawet cień takowego podejrzenia dostaje natychmiast w ryj i jest usunięty z życia tej grupy w której dotychczas egzystował. Ot i cała tajemnica.
   W przypadku jakiegokolwiek kontaktu z pedałem należy obowiązkowo zadać publicznie przynajmniej dwa proste pytania:
   1. Czy pedał w igraszkach „miłosnych” jest czynny czy bierny?
   2. Czy robi sobie „piąstkowanie”, czy nie?
   Dlaczego różni „prawicowcy”, w telewizyjnych dyskusjach, nie zapytają tego czy innego cwela czy taki Biedroń jest czynny czy bierny? Ktoś wie?
   Nie można pozostawać biernym i tylko narzekać.

 2. …ale co wy się dziwicie, przecież Empik to lewicowy zakład pracy stworzony przez PZPR nazywał się „Klubu Międzynarodowej Prasy i Książki (KMPiK)”!!!

 3. Najbardziej zaciekłymi anty LGBTowcami są ludzie z zaburzeniami własnej orientacji seksualnej,którym bardzo zależy na ukryciu tego faktu.Normalni ludzie, dojrzali, świadomi siebie, bez winy i wstydu, nie mają powodu wtrącać się w cudze majty – kto, gdzie, kiedy z kim i jak.Na tym forum też są tacy, z uporem maniaka podszywają się np. pod nick kobiety i usilnie twierdzą, że nią są. Powinni skonsultować się raczej ze specjalistą.
  Nie przepadam za ostentacyjnymi, śmiesznie wypacykowanymi gejami, ale hetero też bywa obleśne .
  Nie orientacja seksualna decyduje o tym czy człowiek jest dobry, mądry i fajny.
  Mała strata dla empiku, że skrajnie prawicowe środowiska ogłaszają bojkot. To środowisko zatrważająco mało czyta, więc z tej strony empikowi specjalnie nie ubędzie. Za to klientów otwartych na świat sprzyjających wszelkim mniejszościom, wolności przybędzie.
  Polecam dobry artykuł ” Watykan przeciwny uświadamianiu seksualnemu” na racjonalista.pl, wiele wyjaśnia.

  • „nie mają powodu wtrącać się w cudze majty”

   Generalnie tak, ale jest jeden problem: „środowisko gejowskie” jest rezerwuarem chorób wenerycznych. Mimo całego mojego radykalizmu w obronie praw jednostki dostrzegam, że w tym przypadku indywidualne wybory przekładają się na bezpośrednie szkodzenie innym. Ich charakter nie jest więc czysto indywidualny.

   • „„środowisko gejowskie” jest rezerwuarem chorób wenerycznych. ”
    Kolega Grzegorz G., wysoki aktywista partyjny, bliski współpracownik Mikke, świadomie zarażał koleżanki partyjne kiłą. Szybko zapomniałeś.

  • czyli swiat spedalenia trzeba akceptowac bo trzeba byc tolerancyjnym sodome i gomore tak? w holandi albo dani jest juz burdel dla ludzi ktorzy moga sobie poruchac koze psa czy inne zwierze tez pewnie powiesz to nie moja sprawa muzumanie biora za zony 6 latki tez powiesz to a o mnie to obchodzi wysadza sie na ulicy to co powiesz tak musi byc? mowisz jak osoba bez zasad bez zadnych wartosci jak rubta co chceta to jest antycywilizacja aborcja tez pewnie dla ciebie to psrawa idywidualna bo dziecko nie moze nic powiedziec widzisz roznimy sie strasznie ja chrzescijanin z toba osoba bez ideowa

   • „czyli swiat spedalenia trzeba akceptowac bo trzeba byc tolerancyjnym sodome i gomore tak?
    Nie tak !
    Sama orientacja seksualna nie decyduje o wartości człowieka, tak jak nie decyduje o tym np. kolor oczu. Wmówiono wam, że jak homoseksualista to musowo drań, a to po prostu nie prawda.
    Zastanówcie się komu zależy na takiej interpretacji i dlaczego ?
    Wiele prostych odpowiedzi znajdziecie w dokumentalnym artykule ” Watykan przeciwko uświadamianiu seksualnemu” – racjonalista.pl, czy w książce byłego seminarzysty i reportażysty ” Gościa Niedzielnego”- „Celibat”
    Szukajcie, czytajcie, myślcie. Nie pozwólcie zrobić sobie ku ku !!

 4. Przecież to szmatława sieć terroryzująca dostawców. Nie kupuję tam od lat.

 5. Kiedyś robiłem u nich zakupy za ponad 1k zł rocznie. Jak wysoczyli z tzw reklamami Czubaszek i Nergala obrzygującymi katolików 0 zakupów i 0 zł. Oprócz tego jeszcze 30 znajomych moich stracili. Niech zdechnie finansowo to co nie szanuje ludzkich uczuć i poglądów.

 6. To jak ja nie kupowałem tam nic nigdy to chyba teraz na zank protestu powinienem iść i wykupić wszystko ;)

 7. Nie śledzę poczynań Empika (mam wiele ważniejszych spraw na głowie). Ale po tym, co przeczytałem, jedno mogę stwierdzić – w tym roku w maju wykonałem mój ostatni zakup w tej sieci. Było to wygodne przy odbiorze, ale są w życiu sprawy ważniejsze, niż wygoda.

 8. Zanosi się na to,że na świecie oprócz muslimów będzie działać LGBT -Super życie nas czeka!

  • Udajesz głupią ?? Działa od wieków tajne światowe LGBT – KK !!!!!!!!!!!
   Rządzi heteroseksualnym światem, waszymi dziećmi. Kobiety zaczynają się budzić, to te znienawidzone, ohydne feministki, a polski wieczny chłopaczek o mentalu chłopa pańszczyźnianego, śpi , słodko śpi.

 9. Do Gośki: Jestem hetero i mam już trochę lat. Z szacunkiem chylę głowę dla rozsądku i poukładanych myśli w Twoich komentarzach. Los sprawił, że mieszkam blisko Słupska gdzie prezydentem jest Robert Biedroń. Jako prezydenta miasta chwalą go politycy z różnych stron. Wśród przeciwników przeważają osoby z rodzaju tych, którzy i tu prowadzą dyskusję, odwołując się jedynie do tego co on robi, jak to robi itd. Dużo jest typowych ograniczników, niestety. Pozdrawiam i życzę dużo cierpliwości. :-)

 10. według mnie Empik powinien udostępniać jak najszerszą gamę publikacji (z wyłączeniem państwowo zakazanych treści). Nie mam więc pretensji o daną książkę która się tam ukazała. Niemniej popieranie już jako firma jakieś opcji politycznej; opcji światopoglądowej , religijnej itp.. to jest niesłychane. Nie powinno to mieć miejsca

 11. A to parada, Gejów i Lesbijek jest w Polsce na szczęście więcej niż zwolenników „partii” „Wolność”. Zajmijcie się sobą zboczeńcy i odwalcie od ludzi, którzy SĄ. Tak jak SĄ wasze kościoły, które nachalnie od tysiąca lat propagują jedyną słuszną prawdę w każdej zasranej pipidówie w tym kraiku. Wolność to coś innego niż macie w baniach, o ile macie coś własnego, co wynika z procesów myślowych a nie atawizmów <3

 12. przez polityczną poprawność niedługo nie będę miał gdzie kupować. Do empika już nnie wejdę. Pier…..

 13. „Chcemy podkreślić, że jako Empik szanujemy i wspieramy inicjatywy na rzecz równości” – napisali przedstawiciele sklepu. Czyli są za tym co czynił Damestos. Równał ludzi długich skaracł a krótkich wydłużał. Jak można mówić o równości między normą a marginesem (dewiacją) To tak jakby ktoś szanował tych co twierdzą, że 2+2 = 5

Comments are closed.