[VIDEO] Słynna polska piosenkarka dała mu „po pysku”, bo objął ją za nisko

Edyta Górniak w Opolu. Fot: PAP/ Krzysztof Świderski

Edyta Górniak dba o swoją godność. Muzyk Donatan, który w pewnym momencie objął artystkę za nisko, dostał od niej w twarz.

Donatan pewnie nie słyszał o akcji „Me Too” będącej reakcją na seksualne molestowanie artystek, głównie aktorek w relacjach zawodowych, która spowodowała całą kampanię przeciw mężczyznom, dopuszczającym się takiego zachowania. Jej wyniku kobiety o wiele bardziej bronią teraz swojej godności.

Czytaj też: Brukselscy biurokraci wykazali litość. Ułaskawili bułgarską krowę Penkę, która wróciła z zagranicy bez kwarantanny

Nie inaczej zareagowała Edyta Górniak, kiedy pozując do zdjęcia z Donatanem, ten w pewnym momencie opuścił rękę, dotykając Edytę poniżej pleców. Edyta zareagowała natychmiast policzkiem, a potem mu pogroziła palcem. Donatan potem przeprosił Edytę.

Czytaj też: A jednak! Misiewicz obronił licencjat. „Rzeczywiście udało się, choć łatwo nie było”

To był taki ostrzegawczy policzek, ponieważ chwile później powrócono do pozowania.

Edyta Górniak w rozmowie z Party skomentowała ten incydent następująco: „Są sytuacje, których nie można ignorować. Mam nadzieję, że ten gest wyznaczy granice, których nie można przekraczać”

Źródło: Onet.pl, Party

18 KOMENTARZE

  1. Jako męski szowinista uważam, że wszystko odbyło się jak trzeba. Facet złapał ją za tyłek i dostał po pysku, tak jak się należy.

  2. …oooo…cholerkaaaa!;)…ale obciach dla faceta…ja pierdziuuuu!…zarobic takiego liscia przed kamerami?…hahaha…ale BRAWO!…Pani Edyto!…bedzie mial facet nauczke na cale zycie, jakie jeszcze ma przed soba i juz na pewno lapa nie pojdzie mu na te kraglosci kobiecego cialka! ;)))

  3. W Szwecji poszedłby siedzieć no ale w Polsce niestety toleruje się takich chamów.

    • W Szwecji za gwałty patologiczne lewactwo rozdaje nagrody gwałcicielom.

  4. Ja tam nic nie widziałem. trzymał rękę na jej plecach. Inna sprawa, że tyłek EG to może był fajny 20 lat temu…

Comments are closed.