Bankowcy typują zwycięzców mundialu. Polska „czarnym koniem”

Robert Lewandowski, logo mundialu w Rosji/ Twitter/ Facebook
Robert Lewandowski, logo mundialu w Rosji/ Twitter/ Facebook

W sieci pojawił się już film, na którym swoich faworytów przedstawiał Jose Mourinho, zwycięzcę mundialu typowali również analitycy szwajcarskiego banku. Teraz zajęli się tym pracownicy Goldman Sachs oraz Japończycy z banku Nomura. Na czele stawki Brazylia, Hiszpania, Francja i Niemcy.

Według pracowników amerykańskiego banku inwestycyjnego największe szanse na zwycięstwo w mundialu ma Brazylia, która w finale pokona reprezentację Niemiec. Dalsze miejsca przypadną Francji i Portugalii.

Polska ma zdaniem analityków z Goldman Sachs wyjść z grupy zajmując drugą pozycję. Biało-czerwoni zmierzą się następnie z Belgią, która pogrzebie nasze dalsze szanse na udział w mistrzostwach.

SPRAWDŹ: Prezydenci miast nie chcą oddać pieniędzy! „Obniżka pensji jest niezgodna z konstytucją”

Po wyjściu z grupy Polska może się spodziewać Belgii lub Anglii. Bez wątpienia będzie to wyzwanie dla zespołu, który nie grał z żadnym mocnym europejskim zespołem od Euro 2016. Jednak Polska ma zdolnego do genialnej gry Lewandowskiego, a z piłkarzem, który jest w stanie zdobyć 5 bramek w 9 minut, wszystko jest możliwe – stwierdzono w analizie.

Bardziej dla nas optymistyczną wersję przedstawili eksperci z japońskiego banku Nomura. To właśnie ich zdaniem nasza reprezentacja zostanie „czarnym koniem” mistrzostw. Polska po opuszczeniu grupy pokona kolejno Anglię i Niemcy.

Nasza reprezentacja polegnie dopiero w półfinale w meczu z Hiszpanią, która dotrze aż do finału, gdzie z kolei przegra z drużyną z Francji.

PRZECZYTAJ: Uwaga! Lidl rozdaje pieniądze. Udział w losowaniu może wziąć każdy klient

Źródło: tvn24bis.pl

4 KOMENTARZE

  1. polacken jak zwykle przegrają. polacken są kulturowo zaprogramowani do przegrywania.

  2. Na szczęście ty w tym czasie będziesz odbijał ruskom Krym i tego nie zobaczysz.

Comments are closed.