Paranoik i oszczerca Verhofstadt znów ma atak. Oskarża Kaczyńskiego o branie pieniędzy od Kremla i współpracę z rosyjskim wywiadem

Guy Verhofstadt. Foto: PAP/EPA
Guy Verhofstadt. Foto: PAP/EPA

Guy Verhofstadt, belgijski Poseł do Europarlamentu zarzucił kilku europejskim politykom branie pieniędzy od Kremla. Wśród oczernionych jest Jarosław Kaczyński.

Guy Verhofstadt jeden to jeden z najbardziej durnych polityków europejskich. I jedna z najpodlejszych figur w Parlamencie Europejskim. Najwyraźniej przeżywa teraz jakiś zalew żółci i napad paranoi. Nawet jak na swoje standardy tym razem się zagalopował. Verhofstadt opublikował wpis na Twitterze, w którym wymienił kilku europejskich polityków, którzy według niego biorą pieniądze od Rosjan i wysługują się im.

„W Europie działa piąta kolumna” – napisał na Twitterze Guy Verhofstadt. „Pacynki Putina, które chcą zniszczyć Europę i liberalną demokrację od środka: Le Pen, Wilders, Farage, Orban, Kaczyński, Salvini korzystają z pieniędzy Kremla i jego wywiadu. Tak jak przyjaciel Faragea Arron Banks, który współpracował z Rosjanami by doprowadzić do Brexitu.

Belgijskiemu europosłowi odpowiedział już Nigel Farage, który jego insynuacje nazwał bezpodstawnymi kłamstwami i zasugerował, by ten skasował swój Tweet.

W internecie jednak nic nie ginie. Kaczyński powinien ostro zareagować, pozwać paranoika do sądu i zażądać gigantycznego odszkodowania. Powinien to zrobić w porozumieniu ze wszystkimi oczernionymi przez niego politykami i doprowadzić do tego, by ta gnida, resztę życia spędziła w nędzy spłacając zasądzone odszkodowania.

Polskie władze powinny dokonać ekspertyzy prawnej, by rozstrzygnąć, czy mogą angażować się w spór i reprezentować zwykłego posła jakim jest Kaczyński. Tak czy owak należy ścigać gnoja do spodu.

Zobacz też: Objawy demencji czy freudowska pomyłka? Żenująca wpadka Timmermansa w Parlamencie Europejskim…

33 KOMENTARZE

 1. Posadzanie przez Verhofstadta prawicy o przekupstwo wskazuje na jego nienawisc i daje przypuszczac, ze sam idzie takimi drogami.

 2. Lepiej jełop zamurowałby sobie „scerbę”między zębami,bo mózg już ma dawno zabetonowany!

  • Wygląda jak wzorcowy pedofil.
   Lepszy jest tylko Budka.
   Wygląda jak nieboszczyk na urlopie.
   A w ogóle to Budka – z taką japą – to powinien walizy na Okęciu obwąchiwać a nie smrodzić w sejmie.

  • Scerba jest na Wiejskiej niech go bierze i sobie wsadzić pomiędzy jedynki i/lub na zmianę kolejność nie ma znaczenia w dupe

 3. Ty chora piranio z nienawiści do Polski ,możecie nas cmoknąć w cztery litery.Już dawno ten tworek z tymi karierowiczami powinni zamknąć .To nie jest prawdziwa Unia ,to jest klika która rozwala razem z merkel Europę,wszyscy powinni opuścić ten cyrk.

  • słusznie. polaczki wypierdalać z UE. wasze miejsce jest pod ruskim knutem.

   • ty kurwipopaprańcu nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów które by mogły dość obelżywie określić takie postępowanie.Jesteś nędznym gadem omyłkowo nazywanym człowiekiem.

 4. Ale parszywa morda, można by cały tydzień na nią srać i tak byś całej nie zasrał !!!

 5. Niech sobie gada, na miejscu nie-rządu siedziałbym w tym euroburdelu i śmiałbym się mu w ten tępy ryj.

 6. A co wy tak piejecie? Antonio Maciora to na bank ruski kundel. Ciężko sobie wyobrazić, że Kaczyński mógł brać udział w sprzątnięciu swojego brata? Dla mnie nie. Żydowskie knuty w Polsce służą różnym rozwiedką i sprzedali by nawet własną matkę. To ludzie bez honoru i bez zasad.
  Czemu Antonio jest już na śmietniku? I czemu jest i był konikiem PiSuaru? Jeszcze wam oczy wyjdą na wierzch jak ten pierdolnik zwany Polin pociągnie jeszcze parę lat.Szczucie na Rosje nie jest sprzeczne z jej interesem.

 7. Jak już w się nie ma nic do zaoferowania, to pozostaje czymś zablysnac, w tym przypadku nawet „atak”,nie dał tego efektu.
  Może zablysnac w swoim Kraju, potrzeba pierwszoplanowa.

 8. Nie trzeba brać żadnych pieniędzy z zewnątrz żeby uważać lewacki Eurokołchoz wzorowany na Związku Radzieckim i III Rzeszy za projekt idiotyczny nadający się wyłącznie na śmietnik historii.

   • Cwelu, a w Niemczech jak dzieci odbierają rodzicom za bez zasadne oskarżenie to pomyłka czy obóz

   • Lewacka patologia marksistowska planuje zamienić cały Eurokołchoz w jeden totalitarny socjalistyczny obóz koncentracyjny.

 9. Interesujące.

  N Czas jednak mówi, że to oczywista bzdura i paranoja.

  Publicyści N Czasu chyba słyną z logiki. to powiedzcie mi dlaczego mam sądzić, że politycy polscy, którzy są w tej polityce już blisko 30 lat a przecież i więcej nie są agentami obcych wywiadów, a przynajmniej część z nich:, Rosji, Niemiec, Izraela i USA. Na jakiej zasadzie mają nie być..?

 10. Więcej stwierdzeń! Mniej pytań! Ciekawość pierwszym stopniem do piekła!

Comments are closed.