PILNE! Skandaliczny wyrok Sądu Najwyższego. Uznał winę drukarza za odmowę drukowania zboczonych plakatów

SN oddalił kasację prokuratora generalnego ws. drukarza, który odmówił wydrukowania plakatów fundacji LGBT; ostateczny wyrok uznający winę drukarza. (PAP)

17 KOMENTARZE

 1. Skandaliczny wyrok uważam. Drukarz ma moralny obowiązek wobec własnego sumienia i uważał że się nie przyczyni do zgnojenia świata. Nie jest niczyim niewolnikiem nawet pracodawcy. To jego prawo !!!!

  • Gdyby inny drukarz odmówił produkcji banerów z posiekanymi płodami niewiadomego pochodzenia w celu manipulowania społeczeństwem i zmuszania kobiet do umierania za zygotę, a lekarzy do zaniechania ratowania życia kobiety ??
   Cieniutkie te fanatyczne „sumienia „

   • Bolszewicka tresura trwa.
    Powoli, powoli, żeby nie płoszyć ptaszka i takich debilek jak „Gośka” przedwcześnie.
    „choć odstąpiono od kary”

    • Dla zilustrowania tej patologii podaję typowy przykład jak działa POLSKI sąd: – 7 marca 1949 r. polski sąd zamordował Hieronima Dekutowskiego „Zaporę” – 23 maja 1994 r. polski sąd unieważnił zamordowanie Hieronima Dekutowskiego „Zapory, ale życia mu nie przywrócił (a więc brak sprawiedliwości wg Domicjusza Ulpiana, bo naszemu bohaterowi nie przywrócili życia które się Mu należy).
     To tylko jeden przykład. Te wszystkie sądy to jest kupa gówna, śmierdzącego.
     Przypominam, że różne matoły uważają PRL za państwo polskie.
     Jest to wynikiem stanu, który trwa w Polsce od A.D. 1944 a który jest prostą kontynuacją działalności żydowsko-ubeckich dynastii, przywleczonych tu w ’44 na ruskich tankach, razem z wszami i proto-pomiotem WSI. Tak więc w wyniku takowej kreacji nowych „polskich elit” jest Sztoltzman, Cimuszko, …. I tak jest do dzisiaj.
     Pan Stanisław Michalkiewicz, Grzegorz Braun czy Leszek Żebrowski pokazuje nam jak powinny wyglądać polskie elity które wymordowano w setkach tysięcy i nie ma ich genów wśród nas. Pan Stanisław, Grzegorz czy Leszek jest świetnym przykładem kogo nam teraz brakuje.

     • … jak działa POLSKI sąd: – 7 marca 1949 r. polski sąd zamordował ….
      Przypominam, że różne matoły uważają PRL za państwo polskie….
      To nie był polski sąd tylko polskopodobny, trochę konsekwencji.

   • 1. Nie zygota, tylko dziecko!
    2. Jakie umieranie kobiet? To nie starożytna Sparta.

   • Ja czytam co piszesz, to jestem za aborcją, ale w Twoim przypadku to już spóźnione, to może chociaż eutanazję zaliczysz.

 2. polskie sądy … i wszystko jasne… najśmieszniejsze jest to ze te pajace w togach faktycznie wierzą ze są elita :)))

 3. Bardzo dobrze. Tak samo nielegalne są pociągi „nur fur Deutsche” choć prawiczki tęsknią za jednolitą rasowo III Rzeszą.

 4. Trzeba w ramach rewanżu zlecać reklamy antyaborcyjne, PRO LIFE- GW, TVN, NEWSWEEK, ONET, WP, INTERIA, Krytyce Politycznej, wszystkim tęczowym firmom na całe strony, i wiele minut, a jak odmówią to sądu nawet najniższego by mógł wykazać się demokracją.

 5. Czyli nazistowskie reklamy tez powinien wydrukowac?
  Albo rewizjonistyczne ksiazki pod tytulem „Czy Holokaust wydarzyl sie naprawde?”

Comments are closed.