Ustawa IPN upada a Żydzi cieszą się, że za śpiewanie piosenek antysemickich idzie się do więzienia!

Brytyjska blogerka i publicystka śpiewała antysemickie piosenki i poszła do więzienia/ Twitter/ YouTube
Brytyjska blogerka i publicystka śpiewała antysemickie piosenki i poszła do więzienia/ Twitter/ YouTube

Kiedy u nas ustawa o IPN upada, Żydzi zamykają za antysemityzm. Brytyjska blogerka i publicystka śpiewała antysemickie piosenki i porównała Auschwitz do „parku rozrywki”. Brytyjski sąd uznał ją winną, teraz pójdzie na 20 tygodni do wiezienia.

Alison Chabloz, która w połowie jest Brytyjką a w połowie Szwajcarką, umieszczała na kanale You Tube swoje antysemickie piosenki nazywając w nich Auschwitz „parkiem rozrywki”. Teraz brytyjski sąd uznał ją winną.

Czytaj też: Ziobro: Sąd Najwyższy wypowiedział się przeciwko wolności. Trzeba pilnie zmienić prawo

Jak podaje „Daily Mail” 54-letnia Alison Chabloz z Charlesworth w Derbyshire śpiewała swoje antysemickie piosenki na spotkaniach skrajnie prawicowej grupy London Forum, której lider Jeremy Bedford-Turner trafił już do więzienia za szerzenie rasizmu. Chabloz umieszczała swoje piosenki na kanale You Tube, w których porównuje obóz Auschwitz do parku rozrywki.

Piosenki 54-letniej Brytyjki są rzeczywiście kontrowersyjne. Fragment jednej z nich brzmi np. tak:

„Czy Holokaust kiedykolwiek się wydarzył? Czy to tylko stek kłamstw? Wygląda na to, że ktoś chce zamydlić nam oczy”.

Jak była obronna w sądzie Chabloz? Wyparła się swoich antysemickich przekonań i twierdziła, że jej piosenki są „satyrą”, a niektórzy Żydzi uważają nawet, że są zabawne.

Tłumaczenie to okazało się jednak mało wiarygodne w obliczu jej wcześniejszego apelu o to, by „wszcząć śledztwo” w sprawie ilości ofiar zabitych w – jak powiedziała – „tak zwanym Holokauście” i upierała się, że nie ma żadnych dowodów na to, że komory gazowe istniały.

Obrońca Chabloz twierdził w sądzie, że jego klientka nie popełniła żadnego przestępstwa: „Ciężko stwierdzić, jakie prawo zostało naruszone w piosenkach pani Chabloz”.

Sędzia uznał jednak, że to absurd, że prawo do wolności wypowiedzi powinno zapewnić jej niezależność i uchronić od wyroku. W obecności 20 zagorzałych zwolenników Chabloz sąd uznał ją za winną.

Skazując Chabloza na Westminster Magistrates Court, sędzia rejonowy John Zani powiedział, że nie wykazała „żadnych wyrzutów sumienia” za swoje czyny.

Powiedział: „Nie wiem, czy chcesz być męczennikiem swojej rzekomej sprawy – czas pokaże.”

Zasądzona kara to 20 tygodni w zawieszeniu na 2 lata, plus zakaz wypowiadania się w mediach społecznościowych. Skazana będzie też musiała odbyć 180 godzin prac społecznych.

Ten wyrok, będący jawnym i chamskim wręcz zaprzeczeniem wolności słowa, z radością powitały wszystkie żydowskie media. Te same media, które o łamanie wolności słowa oskarżają ustawę o IPN, choć wyłącza ona ze swojego działania „przekaz artystyczny” czyli śpiewanie piosenek, za które właśnie została skazana Brytyjka.

Przeczytaj też: Poznajcie Jej Kretyńskość Polską Agencję Prasową i uczestnika rozprawy w SN Drozdowskiego, którego tytułuje per Jej Perfekcyjność [FOTO]

Nczas.com/ Daily Mail/ Jpost.com

20 KOMENTARZE

 1. Komentarz będzie brutalny. Baba jest pojebana, fakt, ale właśnie na tym polega wolność, że każdy pochlast może sobie gadać bzdury. Co by to była za wolność, w której można mówić tylko słuszne i mądre rzeczy. Byłoby zupełnie, jak w redakcji Wyborczej.

 2. Durnych piosenek po prostu się nie słucha. Zamykać za to w więzieniu, to większość naszych szansonistów by siedziała.
  Że widziała ptaka cień albo że wszystko się może zdarzyć.

 3. Do tego doprowadzili żydzi, ta nacja działa tak zawsze, trudno dziwić się Hitlerowi , że nie mógł tego znieść.

 4. Tylko, że z tymi komorami to pani może mieć rację. Jest coraz więcej osób wątpiących nie tyle w ich istnienie ile w ich tzw „moce przerobowe”. Żeby osiągnąć półtora milona ofiar w Auschwitz, należałoby przyjąć, że ciało ludzkie spala się w kilka minut, co może i jest wykonalne ale w piecu martenowskim rozgrzanym do ponad 1000°C, a nie w prymitywnym dość piecu krematorium. Wystarczy pogadać z ludźmi pracującymi w krematoriach, tam spala sie najwyżej kilkanaście zwłok/dobę, a nie setki czy tysiące. Tak że tu pani może być blisko prawdy. Nie twierdzę że pieców nie było, bo
  były, ale raczej nie byloby szans spalić ponad milion zwłok w ok 3-4 lata funkcjonowania obozu. Zwykła matematyka 3lata to około 1000 dni żeby osiągnąć 1 milion, tempo musiałoby być 1000 dziennie, trochę nierealne, to 42 ciała na godzinę, czyli co ok 1,5 minuty jedno! I to przy założeniu działania 24/7 bez żadnych awarii!

  • zgadza się, jest coraz więcej wątpliwości i to takich za które ludzie płacą zdrowiem i życiem a żydzi z czasem je uznają. Gdzie były hałdy węgla do krematoriów? Nie ma ich na zdjęciach lotniczych

  • dokładnie, jest nawet taki dokument MCK który został po wojnie opublikowany z którego wynika że w Obozach zagłady zginęło co najwyzej kilkaset tysiecy ludzi (nie tylko Żydów ale ogólnie wszystkich) a nie miliony jak twierdzą dzisiaj Żydzi

 5. Zamiast gdybac warto zrobic badania naukowe na ten temat. I potem mozna publikowac – a nie cos co sie komus wydaje.

 6. Z pewnością socjalistyczne obozy koncentracyjne były parkami rozrywki dla zarządzających nimi patologicznych lewaków z NSDAP.

 7. Przeciez jakis zyd stwierdzil, ze zydzi uciekali sami do obozow koncentracyjnych, zeby tam znalezc schronienie przed polakami? To o co chodzi?!? Kobieta ma racje, przeciez zaden normalny nie pakowal by sie tam gdzie moze zginac.

 8. Starcie idiotyzmu z zamordyzmem. Powinni ją zamknąć w tym parku na rok z takimi prawami jak więźniowie.

 9. dlaczego operujecie takimi lewackimi frazesami jak skrejnie prawicowa. czy ta grupa ma coś wpólnego z prawicą, czy jest to jakaś organizacja narodowo socjalistyczna??

Comments are closed.