Mel Gibson: w Hollywood mordują dzieci. Bo wierzą, że mogą przejąć ich młodość [VIDEO]

Mel Gibson. Flickr: Kim Davies
Mel Gibson. Flickr: Kim Davies

Amerykański gwiazdor Mel Gibson znany jest z tego, że mówi to co myśli. Przyszło mu za to nie raz zapłacić – został na przykład zlinczowany medialnie po tym, jak powiedział parę słów prawdy o przywarach narodu żydowskiego. Teraz wypowiedział się o zbrodniach, do jakich jego zdaniem dochodzi w Hollywood, mieście snów, w którym powstaje najwięcej amerykańskich filmów, i w którym mieszkają największe gwiazdy kina.

Słowa Gibsona padły w kontekście akcji MeToo, w ramach której aspirujące aktorki przyznawały się do tego, że starały się robić kariery przy pomocy swoich kobiecych wdzięków, ale często były te wdzięki w karierze nie pomagały. Aktorki i celebrytki odebrały to jako męskie oszustwo, choć przecież żadnego formalnego kontraktu w tej sprawie nie zawierały.

Gibson twierdzi, że Hollywood ma zupełnie inne problemy i zbrodnie na sumieniu.

Źródło: TV Republika

Czytaj także: Szok! Polscy naukowcy to lewacy! 30 proc. pracowników uczelni chce głosować na lewacką partię Razem

20 KOMENTARZE

  1. Ktoś jeszcze oprócz was wierzy temu alkoholikowi, rozwodnikowi i antysemicie?

      • Nie ” mówi to co myśli” tylko mówi PRAWDĘ której żydzi z HoolWooda nie znoszą.

      • Jestem żydowską kurwą która robi loda za kasę i Arabom i Murzynom więc chyba złapałam jakiegoś syfa co mi zżera mózg więc wybaczcie mi te głupawe teksty bo sama jestem jakby tego… umysłowo niepełnosprawna (znaczy się: zdrowo pierdolnięta).

  2. wierzę czy nie wierzę, jakie to ma znaczenie, wiadomo że człowek jest zdolny do wszystkiego, głupota ludzka nie zna granic.

  3. Wystarczyło napisać że w Hollywood jest wielkie zepsucie obyczajów i tyle….po co się wygłupiać i pisać o mordowaniu dzieci. Kto tam morduje abortuje tego się nie wie ale każdy się może domyślić sam że pewnie tak jest.

  4. W Hollywood zaległy się jakieś zdziczałe satanistyczne sekty opętane kanibalizmem.

Comments are closed.