Pogromcy Polski z eliminacji zwycięscy. Niesamowite emocje w trzecim sobotnim spotkaniu!

Dania, która jako jedyna pokonała Polskę w eliminacjach do Mistrzostw Świata 4:0, wygrała z Peru, mimo że w przekroju całego spotkania była słabsza. Peruwiańczycy mieli wielokrotnie więcej sytuacji i kilka z nich powinno zakończyć się bramką, ale zabrakło szczęścia tudzież na posterunku stał bramkarz Danii.

Zespół Europy wygrał 1:0 z drużyną z Ameryki Południowej, mimo wyraźnej przewagi tych drugich. Co więcej Peru w pierwszej połowie nie wykorzystało rzutu karnego. Jedyną bramkę spotkania zdobył Yussuf Poulsen w 59 minucie po podaniu Christiana Eriksena.

Peru – Dania 0:1 (0:0) – 59′ Poulsen

Peru: 1-Pedro Gallese – 17-Luis Advincula, 2-Alberto Rodriguez, 15-Christian Ramos, 6-Miguel Trauco – 18-Andre Carrillo, 13-Renato Tapia, 8-Christian Cueva, 19-Yoshimar Yotun, 20-Edison Flores – 10-Jefferson Farfan.

Dania: 1-Kasper Schmeichel – 14-Henrik Dalsgaard, 4-Simon Kjaer, 6-Andreas Christensen, 17-Jens Stryger Larsen – 7-William Kvist, 10-Christian Eriksen, 8-Thomas Delaney – 20-Yussuf Poulsen, 9-Nicolai Jorgensen, 23-Pione Sisto.