Bijatyka na Mundialu! Argentyńczycy pobili Chorwatów podczas meczu [VIDEO]

Bójka Argentyńczyków z Chorwatami podczas meczu na Mundialu w Rosji. Foto: twitter
Bójka Argentyńczyków z Chorwatami podczas meczu na Mundialu w Rosji. Foto: twitter

Ale awantura! Pięciu kibiców z Argentyny zaatakowało trzech Chorwatów na stadionie w trakcie meczu ich reprezentacji w Niżnym Nowogrodzie. W ruch poszły pięści i nogi.

Jak widać po nagraniu poniżej kibice Argentyny po kompromitującej porażce z Chorwacją  0:3 nie mogą utrzymać nerw na wodzy. Światowe media obiegł film, który został nagrany na stadionie w Niżnym Nowogrodzie.

Czytaj też: Kłamstwa w sprawie śmierci Pawła Chruszcza? Brat zmarłego stanowczo zaprzecza medialnym doniesieniom

W tunelu pięciu argentyńskich chuliganów zaatakowało trzech Chorwatów. Napastnicy bili mężczyzn pięściami i kopali po twarzach.

Na bójkę szybko zareagowali inni fani z Argentyny, którzy próbowali zaprowadzić spokój, co ostatecznie się udało. Rosjanie szybko zidentyfikowali napastników, po czym wydalili całą piątkę z Rosji.

Poniżej nagranie.

Przed samym mundialem Rosjanie zapowiadali, że wszelkie przejawy agresji będą surowo karane i tak też się stało.

Chuliganów szybko zidentyfikowano za sprawą identyfikatorów, które musi mieć każdy kibic, który przyjeżdża na MŚ. Cała piątka w trybie natychmiastowym została wyrzucona z Rosji i mundial mogą oglądać w telewizji.

Czytaj też: Tak przybysze zmieniają Europę. Szwedzi odwołują swój największy festiwal muzyczny. Boja się, że ubogacą go „goście”

Nczas.com/ Twitter

Comments are closed.