Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział los polskiej reprezentacji na Mundialu! W niedzielę przekonamy się, czy miał rację [VIDEO]

Krzysztof Jackowski / Foto: tagentv/yt.com
Krzysztof Jackowski / Foto: tagentv/yt.com

Jasnowidz Krzysztof Jackowski już od dawna wie jaki czeka los Polską reprezentacje na Mundialu w Rosji. Wielkimi krokami zbliża się mecz Polska – Kolumbia. Po porażce z Senegalem, będzie to dla nas mecz o wszystko. Krzysztof Jackowski miał wizję i mówi, że czeka nas wiele nerwów, ale możliwy jest happy-end!

Najbardziej znany jasnowidz w Polsce na nagraniu z września 2017 roku przepowiedział ciężki początek przygody polskich piłkarzy na Mundialu w Rosji.

„Początek mundialu dla naszej kadry może być szokiem! W moim odczuciu może się zdarzyć, że Polacy na samym początku się pogubią” – mówił kilka miesięcy temu Jackowski.

Czytaj też: Wpadka czy prowokacja? O ubiorze Melanii na spotkaniu z imigrantami mówią dziś wszyscy

„Jednak kibiców, czyli także siebie, bo jestem kibicem, chce pocieszyć, że według moich odczuć trener Nawałka bardzo szybko zmobilizuje drużynę i po dwóch takich trudniejszych meczach z niepowodzeniami zaczniemy stawać na nogi i ledwie, ale pójdziemy dalej w tych zawodach.”

„Na samym początku Polacy się pogubią, początek będzie szokiem, ale potem Polacy się zmobilizują i będzie lepiej” – dodaje Krzysztof Jackowski.

Pierwszy mecz faktycznie przegraliśmy. Jednak Jackowski wyraźnie powiedział, że „po dwóch takich trudniejszych meczach z niepowodzeniami zaczniemy stawać na nogi i ledwie, ale pójdziemy dalej w tych zawodach.” Czyżby to oznaczało, że drugi mecz także przegramy, a dopiero ostatni wygramy i wyjdziemy z grupy?

Taki scenariusz jest możliwy. Senegal musi wygrać wszystkie mecze, a Polska ostatni mecz z Japonią, ale na tyle wysoko żeby mieć korzystniejszy bilans bramek od Japonii i Kolumbii. W takim układzie Senegal miałby 9 punktów i pewny awans, a spośród Polski, Japonii i Kolumbii awansuje drużyna z najlepszym bilansem bramkowym.

A może Jackowi mówiąc o „niepowodzeniu” ma na myśli remis z Kolumbią? Na pewno nie wygraną, bo ciężko wygraną nazwać niepowodzeniem. Określenie „ledwie pójdziemy dalej” wskazuje raczej na scenariusz, w którym mamy bilans punktowy jak Japonia i Kolumbia, ale awansujemy dzięki korzystniejszemu bilansowi bramkowemu.

Przekonamy się już w najbliższą niedzielę, czy scenariusz jasnowidza z Człuchowa zacznie się sprawdzać.

Poniżej nagranie z wypowiedzią Krzysztofa Jackowskiego.

Jackowski miał także wizję jak mają wyglądać Mistrzostwa Świata w Rosji. O tą wróżbę poprosił go portal dziennikbaltycki.pl.

„Uważam, że będzie to mundial rozczarowań mistrzów. To się zresztą potwierdza. Wystarczy spojrzeć na spotkania Niemiec, Brazylii czy nawet Anglii, która wymęczyła wygraną z Tunezją.”

„Na pewno zrodzą się nowe gwiazdy futbolu – nie jednostki, ale drużyny, na które niewielu ludzi obstawiało. Te mistrzostwa będą zaskakujące dla wszystkich. Czarne konie nie będą czarnymi końmi.”

Przeczytaj też: Chojecki już wie dlaczego Lewandowski zawiódł. „Pokazuje się z komunistycznym telefonem. Sprzedaje Polskę za pieniądze” [VIDEO]

Nczas.com/ Twitter/

34 KOMENTARZE

   • ma podać, ale ta liczba rośnie w zawrotnym tempie jak dług polski, w każdym razie Ala Wilk już jest wyrobiona w kroku XD

   • a liczyl ala wilk ktory jest ZEREM z matmy tyle wie co Jackowski jasnowidz z ciemna dziura

 1. jackowski te swoje wrozby nie wlozy sobie w dupe ,pamietam jak przewidzial h suchocka w roli premiera ,wszyscy wiedza jak skonczyla ,tak jak muler ,a nie przewidzial siebie jsk spierdalal przez okno przed jakims dupkiem co go niby zaatakowal ,jackkwski to zwykly pierdola ,pierdoli co mu slina na jezyk przyniesie ,niech spada inie maci ludzion w glowach , ,tojest taki typ,plec pleciugobyle dlugo …..gosc

  • Ale gadasz głupoty. Jackowski może i nie przewidzi losu Polski na mundialu, ale nie jest tak jak mówisz. W d… możesz ty sobie wsadzić te swoje gadki.

   • GALANONIM,,DUPKU NIE GADAM TYLKO NAPIALEM,.,,DRUGI JACKOWSKI SIE ODEZWAL,..JAK NAPISALES ,,NAPISZ PO POLSUNIE LOSY POLSKI TYLKO POLSKIEJ REPREZENTACJI W PILCE NOZNEJ ..DO SZKOLY ANALFABETO ,GAMONIU.A TE TWOJE ;;GATKI;TO WYPIERZ BO SMIERDZA GNOJEM ,CZUJE NA ODLEGLOSC ,,,HAHIHAIHI

  • Ale z pierdolenia potrafi wyżyć czego nie potrafi niejedna stara zawodowa kurwa.

   • „…czego nie potrafi niejedna stara zawodowa kurwa.” Bo Ala Wilk mało się stara, chordy imigrantów z afryki tylko czekają, aby futro przetrzepać XD

 2. Niech se przepowie numery totolotka.

  A stan portalu NCz znowu wskazuje, że Redakcja jest niekompetentna.
  Pola podpisu pod komentarzem po raz kolejny mam automatycznie wypełnione danymi innego użytkownika, wraz z pełnym adresem email: t(…)z@gmail.com

  Osły…

 3. Ów „jasnowidz” prorokował wyniki meczów Polski w Euro 2012 i nie trafił ani razu. Ja przynajmniej przewidziałem remis z Rosją (a poza tym jak zwykle okazałem się nadmiernym optymistą).

 4. Wynik meczu jest w nogach i głowach piłkarzy nie w głowie słonia czy wróżbity, niestety.

 5. Czyz nie jest to nasze przeznaczenie, ze najpierw musimy dostac wpierdol, zeby sie potem pozbierac?Nie trzeba byc jasnowidzem.Wystarczy srednie wyksztalcenie i zagladnac w karty Historii Polski.

 6. tu nie trzeba być jasnowidzem, żeby wiedzieć, że przegrają. Oni tylko groźnie i dumnie wyglądają w reklamach.

 7. ale zrobił błąd; zamiast „przewidzieć” po trzech spotkaniach, to się wyrwał i sprawę spartolił; i to „… ale możliwy jest happy-end!”; pogięło was; ile jeszcze takich bzdur będziecie puszczać i się ośmieszać?

 8. Tyle to i ja bym „przewidział”…Bądźcie poważnym portalem i nie zajmujcie się głupotami…

 9. Co za bzdury , Senegal i Japonia mają po 4 punkty . Żadne zwycięstwo na Japonią nic nam kompletnie nie daje bo 3 punkty to maks co można jeszcze ugrać .

Comments are closed.