Kaczyński wściekły na swoich! Szuka „kreta”. Nie będzie miał litości

Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki. Fot. PAP
Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki. Fot. PAP

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński jest wściekły na swoich współpracowników. W partii ma dochodzić do wewnątrzpartyjnych intryg, szczególnie zdenerwował się na rozpuszczanie plotek o jego rzekomym przejściu na emeryturę. 

Według „Super Expressu” rozzłoszczony Kaczyński rozpoczął polowanie na kreta, który sieje niepokój wewnątrz partii. Prezes planuje przejrzeć billingi rozmów telefonicznych najważniejszych polityków PiS-u.

W czwartek na Nowogrodzkiej miało dość do spotkania prezesa z czołowymi działaczami partii. Jego celem było poszukiwanie „podjudzaczy”, którzy mają rozsiewać plotki nt. stanu zdrowia Kaczyńskiego.

Prezes jest poirytowany i mocno wkurzony – miał powiedzieć w rozmowie z dziennikiem anonimowy informator.

Cóż, szukamy kreta w partii, a sposobem na to może być sprawdzenie billingów niektórych ważnych polityków PiS – dodaje.

Zobacz: Malta idzie w ślady Włoch i znów odmawia przyjęcia imigrantów. „Nasz kraj nie koordynował tej operacji”

Źródło: „Super Express”

8 KOMENTARZE

 1. Prezes planuje przejrzeć billingi rozmów telefonicznych najważniejszych polityków PiS-u. CO NA TO RODO ?

  • To państwo to patologia stworzona przez wywiad sowiecki w latach 1984-90. Wszyscy rządzący w PiS mają dusze nasiąknięte socjalizmem i komunizmem a ich kręgosłupy są przetrącone przez komunizm i jego operacyjne metody. To są chodzące szkielety i kompromisy z wszelakim złem. Dlatego nie nadają się do niczego poza wymianą. Trzeba nowych, młodych ludzi. Trzeba nam Polaków – najlepiej tych z Ruchu Narodowego, ONR i Wolność JKM.
   To wszystko to żydokomuna która w ’89 przeszła do konspiracji i się utajniła przejmując praktycznie 100% Polski. Stara taktyka dobrego i złego policjanta. Podzielili się na PO i PiS i dymają naród w cyklach 8 letnich. Dowodem na prawdziwość tej tezy jest, że nikt (poza tymi co czymś się narazili) nie wylądował w pierdlu przez 27 lat. Zmowa na 100% a naruszający ją idioci jak Lepper czy gen. Petelicki lądują w piachu.
   Ludzie, wymagajcie i żądajcie niech każdy cwaniaczek – chcący Wami rządzić – pokaże świadectwo chrztu ojców i dziadków (po czym sprawdzać je w parafiach) i zaświadczenie od proboszcza, że chodzi do Kościoła. To jedyny pewny sposób! Nie chroni on w pełni, ale jest wstępnym filtrem. Do tego czasu traktujcie go jako ciało obce z wszystkim tego konsekwencjami. Trzeba się bronić. Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać.

 2. to prezes jest kretem. całą Polskę sprzedał plemieniu na „Ż”

 3. Billingi będzie kontrolował? Sms-y?
  Gosh, czy oni się tu przenieśli z XIX stulecia?

 4. krety są. Kto doniósł np. o 100 tysiącach za makijaże B. Szydło? Czy była to kosmetyczka?

Comments are closed.