Szwedzcy lewacy szaleją. Rolnik ułożył flagę swojego kraju. Został zrugany i nazwany rasistą

Szwedzka para rolników na tle flagi z bel siana. Foto: fb
Szwedzka para rolników na tle flagi z bel siana. Foto: fb

Szwedzki rolnik został nazwany rasistą po tym jak ze specjalnie zapakowanych bel siana ułożył flagę Szwecji. Miał to być akt wsparcia drużyny narodowej na mistrzostwach świata oraz wsparcie akcji dla dzieci walczących z nowotworami.

Johan Andersson i jego żona Katrine, mieszkający w Torphsammar, stworzyli wizerunek flagi narodowej ze stosów siana i opublikowali zdjęcie na Facebooku.

Tysiące szwedzkich fanów zobaczyło to zdjęcie i przyłączyło się do akcji, która była też inicjatywą wspierającą dzieci chore na raka.

Jednak lewicowcy i samozwańczy „antyrasistowscy” wylali pomyje nienawistnych komentarzy w kierunku rolnika i jego żony. Ludzie ci zostali nazwani rasistami za wsparcie własnej drużyny narodowej!

Ludzie rzucili się w obronie rolników – patriotów i większość opinii była pozytywna i wspierająca.

Zobacz: Mundial 2018. Wielkie zmiany Adama Nawałki na mecz Polska – Kolumbia. Inna taktyka i nowe twarze od pierwszej minuty

Źródło: voiceofeurope.com

25 KOMENTARZE

 1. Można kibicowac wszystkim Krajom Świata, oprócz oczywiście swojego,płacić na cudze dzieci, oby nie wspierać „swoich”.Żenada.

  • ▌▌Ηej, w sίecί są już badanίa nt. οchοty dο przyjmοwanίa afrykańskίch mίgrantόw οdrzucοnych przez Νίemcy ί Francję οraz skłοnnοścί dο ίch dalszegο utrzymywanίa!

   badanίepοlska.weebly.cοm

   .

   ▌▌Ścίąga:

   ● Νa pοczątek kίlka pytań zupełnίe οgόlnych — lepίej nίe być frustratem. :)

   .

   ● „” 1. Βadanίe dοbrοstanu ί wybranych kwestίί spοłecznych:

   ΒΑRDZΟ ΝISKΟ!

   .

   ● „” 2. Βadanίe dοbrοstanu ί wybranych kwestίί spοłecznych:

   PIΕRWSZΕ TRZY: Dοwοlne pοnίżej „7” — dla uwίarygοdnίenίa. :)

   CZWΑRTΕ: Βardzο nίskο!

   WSZYSTKIΕ ΝΑSTĘPΝΕ: Βardzο wysοkο! Οk. „7”!

   .

   ● „” 3. Βadanίe dοbrοstanu ί wybranych kwestίί spοłecznych:

   RΑCZΕJ ΝISKΟ!

   .

   .

   .

   ▌▌Życzę wysłanίa prawίdłοwegο kοmunίkatu nt. nίemίeckίegο planu ekstermίnacjί etnίcznej!

   Ścίągę mοżna rοzkleίć…

 2. Wszędzie do wszystkiego wpieprzają się pomylone,pomiotne lewaki!A won z tym badziewiem do szamba!

  • dwie lew ręce do pracy to czym mogą się zająć, jak na przykład ala wilk XD

  • Chyba Brevik jednak wiedział jakie niebezpieczeństwo stanowi „lewica”. Powinni dać mu medal i karabin.

 3. W lewackim USA na codzien masa domów jest przyozdobiona flagami panstwowymi a w prawicowej Polsce gdy nie ma swieta groza za to kary wiezienia.
  Dobrze ze nie rzadza kurwinisci bo PIS i poprzednicy toleruja bezprawie niczym policjanci cb radio.

  • Gdyby korwiniści doszli do władzy, to zmieniliby prawo, by wieszanie flagi poza dniami świątecznymi nie było wykroczeniem.

   • ▌▌To już zostało zmienione (za I. PiS-u?) — ale czysto totalitarny, antypolski przepis był przez wiele lat, nawet po oficjalnym „końcu komunizmu w Polsce” i samego PRL.

    To jeden z przepisów — gdy się dobrze zastanowić — najlepiej mówiących czym był PRL i „IIIRP” — karać za wieszanie polskiej flagi w Polsce…

 4. łżesz trollu, w Polsce flaga może wisieć cały rok – mam maszt 6,5m z flagą i jest to zgodne z przepisami

 5. Redakcjo. Te owinięte specjalną folią bele (baloty) , to sianokiszonka a nie siano. Niby w nazwie mała różnica , ale w realu jest bardzo duża. Nick i mail przyznaję bez bicia ,wymyślony ad hoc.

 6. Takich idiotów i u nas nie brakuje. Trzeba tępić to ścierwo zanim się rozmnoży.

 7. Patologiczne lewactwo składa hołdy wyłącznie do czerwonej flagi ze swastyką lub sierpem i młotem.

  • I jeszcze tej stylizowanej podobiznie kryminalisty i masowego mordercy; Che Guevary.

 8. Lewactwo to choroba umyłsowa. Należy ich ignorować i robić swoje. Jak poczuja, że są bezsilni to sami odejdą.

 9. Lewactwo to choroba umysłowa. Należy ich ignorować i robić swoje. Jak poczują, że są bezsilni to sami odejdą.

  • Oj nieodejdą .. oni z uwielbieniem indoktrynują
   Ot takie choćby forum dla audiofili „audiostereo.pl” i tematy/posty pisane przez MODERATORÓW w zakładce bocznicy (dla userów z kontem powyżej 30 postów)

   Tysiące ludzi tam zagląda i smaruje co popadnie a „etatowi POlitycy” szaleją w tematach poświęconych obecnej władzy, wiary, czy patriotyzmu.

   Moderatorzy: Arkadowski, Vlado Vladomord ze swymi wpisami sięgają zenitu Obłudy i Zakłamania łamiąc własne regulaminy. O dyskryminacji i prześladowniu myślących inaczej czy choćby Katolików nie wspominając..
   Już szykują się pozwy zbiorowe

 10. Pytanie – gdzie można wyrazić poparcie dla tego rolnika? Po angielsku, szwedzku czy jakkolwiek. Tak, żeby ono dotarło do tego człowieka.
  Czy ktoś zna jakiś link?

 11. eden z moich przyjacół ma raka, wykryty w lutym zeszłego roku . Lekarze dali mu kilka miesięcy życia. W tej chwili chodzi na cykle chemii i wyszukał w necie dobre opinie na tenat ekstraktu konopnego CBD + CBDA 6 % carun… podobno konopia tej odmiany jest hodowana tylko w 3 miejscach na świecie kupił w Poznaniu na ul. Ratajczaka 33 w sklepie konopnym mają też sklep internetowy jak komuś daleko www konopiafarmacja pl Świeże wyniki rezonansu – choroba cofnęła się o prawie połowe . Zaznaczam tylko, że to rak w IV notabene ostatniej fazie, więc lekarze nie dawali żadnych szans Cóź nauka i medycyna jest potrzebna, ale nie można jej zawierzać w 100% tylko szukać innych rozwiązań oczywiście w granicach rozsądku. Lekarze mówią, że to cud…

 12. Lewackie niedojebkowo przesciga swoje pomysly kadego dnia…. czekam na dzien jak muzulmanie zajebia wpizdu to cale lewackiego gowno raz na zawsze

Comments are closed.