Boniek proponuje Pawłowicz spotkanie! „Jawi się Pani dla mnie kobietą fascynującą”. Posłanka odpowiada: zaproś kibiców

Krystyna Pawłowicz i Zbigniew Boniek. Fot. PAP
Krystyna Pawłowicz i Zbigniew Boniek. Fot. PAP

Do twitterowej pyskówki doszło pomiędzy Prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniewem Bońkiem, a znaną z ostrych wypowiedzi posłanką PiS, prof. Krystyną Pawłowicz. Po piłkarskiej krytyce jaką na twitterze przedstawiła posłanka, prezes PZPN wyszedł do niej z zaskakującą propozycją. Działacz chce umówić się z polityk. 

Czytaj także: Rządowi grabieżcy chcą nowego podatku! Oczywiście wszystko dla naszego dobra

„Szanowna Pani Krystyno Pawłowicz czy po Mundialu mogę zaprosić panią na kawę? Po tym wpisie, jawi się Pani dla mnie kobietą fascynującą” – napisał Boniek.

Propozycja prezesa wydaje się być nie mniej „fascynująca” niż wcześniejszy wpis Pawłowicz, w którym przedstawiła ona pomysł, by polska reprezentacja wróciła już do kraju zamiast kompromitować się kolejnym meczem.

„Jeśli nie ma już żadnych szans na dalszy awans,to jaki jest sens by zostawać na Mundialu dłużej ? Obowiązku chyba nie ma Mecz z Japonią ma być „walką o honor” ? Jaki,czyj „honor”? Honor,to byłby szybki powrót,jakieś wspólne przepraszam i zwrot kosztów…” – napisała posłanka PiS.

Pawłowicz nie ma jednak ochoty na spotkanie z Bońkiem, po tym co pokazała polska reprezentacja. Przygotował ciętą ripostę, w której zaproponowała by prezes PZPN spotkał się z… kibicami i im przekazał swoje mądrości:

Jam na razie prezes Boniek nie zadeklarował się czy takie spotkanie dla rozczarowanych fanów zorganizuje.

Czytaj także: „Wdzięczni uchodźcy” balują w Hiszpanii i wyrzucają dary od Czerwonego Krzyża. Śmietniki pełne nowych ubrań, ręczników i kocy

Comments are closed.