Najtwardsi wyborcy masowo odwracają się od PiS-u po kapitulacji przed Żydami. „Czy Wy już kompletnie straciliście rozum?”

sondaż sejm PiS
Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki. / fot. PAP/Jakub Kamiński

„Katastrofa”, „Farsa”, „Zrzeczenie się suwerenności” – takie komentarze można przeczytać pod tweetem Michała Dworczyka, który ogłosił konferencję Moawieckiego i Netanjahu, którzy mają zaprezentować wspólne stanowisko, po wycofaniu się przez Polskę z nowelizacji ustawy o IPN.

Przypomnijmy, że jeszcze dziś rano Mateusz Morawiecki złożył wniosek o zmianę w ustawie o IPN i wycofanie się z przepisów karnych. Później Sejm, uniemożliwiając debatę, przeprowadził w błyskawicznym tempie trzy głosowania, a popołudniu Morawiecki tłumaczył się w Senacie.

Tu jednak też musi się uwijać, bo już o 18 ma odbyć się wspólna konferencja premierów Polski i Izraela. Tzn. Morawiecki będzie przemawiał w Warszawie, a Netanjahu w Tel-Awiwie. Premierzy mają przedstawić „wspólne stanowisko”.

Pod Tweetem Michała Dworczyka z KPRM wyborcy PiS-u, nawet Ci najtwardsi, bardzo krytycznie oceniają decyzję partii i zapowiadają, że więcej nie zagłosują na rządzące obecnie ugrupowanie.

Jeden z komentujących podkreśla, że jest to odebrane jako wywieszenie przez Polskę białej flagi:

https://twitter.com/RobertKwit4/status/1011952379934232578

https://twitter.com/Rysiuzdzisiu/status/1011956175326326786

39 KOMENTARZE

 1. to staje sie nie do zniesienia ale jednoczesnie jest nadzieja że Polacy wreszcie obudzą się. Bo jak mozna wytłumaczyc ustawe pod dyktando Żydów. Tu jest Polska anie Izrael. Mam nadzieje,ze to bedzie poczatek konca PIS

  • A co chcesz powrotu kretynie platformy niedojebów do koryta? Bo ja chce by PiS rządził i to nie jest żaden początek końca, pamiętam jak było pierdzielone już chyba z 20x takiego szajsu przez 3 lata ich rządów a jakoś utrzymują 40% ponad i to grubo ponad i dalej będą utrzymywąć deal with it, II kadencja należy do pisu a nie petów z platformy,

   • zawsze, jak ktoś pisze, żeby nie głosować, na PiS, to zaraz pojawia się taki troll, jak ty który pisze, że nie ma na kogo głosować. Ile tobie płacą?

   • Poza PO są jeszcze inni politycy w tym kraju. Mało kto głosował za PIS, większość głosowała przeciwko PO. J mażę o tym żeby pis przepadło w czeluściach polityki i nigdy nie wróciło do władzy bo żadna władza jeszcze tak Polsce nie zaszkodziła a rządzą dopiero 3 lata, z każdym kolejnym rokiem szkody będą coraz bardziej nieodwracalne i długofalowe

 2. Q URWA PIERDOLE TAKI POLSKI RZAD KTORY ULEGA ZYDOM ,, NIE ZAGLOSUJE NIGDY NA PIS .,,SPIRDALAC NA DRZEWO ..HOLOTA NIE RZAD ,DO NIEDOZOBACZENIA NA WYBORACH ,,ZACZYNAM POPIERAC KOD ,,POLAK

 3. Gołym okiem widać, że III RP to kraj oparty na antypolskim apartheidzie. W konstytucji III RP którą ludowi narzucono po Magdalence i przedstawieniu pod tytułem „Rozmowy Polaków przy okrągłym stole” jest zapis, że „Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.” – nie napisano jednak o jaki naród chodzi…choć wstęp konstytucji mówi o „Narodzie Polskim” to jednocześnie miesza to pojęcie z obywatelami Polski, a wiadomo, że Polskę zamieszkują przedstawiciele wielu mniejszości w tym znanej z antypolskich skłonności żydowskiej mniejszości…

 4. Dalej głosujta na PiSdokomunę oraz ich braci i siostry z PO (ładnie dzisiaj ramię w ramię głosowali w Sejmie) bando pseudonarodowych polskojęzycznych idiotów jak słusznie podsumował was 100noga Wernyhora w swej powyborczej inwokacji i szkalujta wolnościowców od Korwina – dzisiaj obudziliście się (oraz ludzie nie chcący mieć z wami nic do czynienia) w Polin, jutro obudzicie się w chlewie obsranym gównem (patrząc co w gospodarce wyprawia Maowiecki to jutro może nadejść szybciej niż się fizjologom śniło).

  • ANONIM -RAZEM Z TOBA POKAZUJE TEMU RZADOWI SRODKOWY PALEC -WYPIERD,,LAC .TO RZAD ZYDOPISOWSKI …GOSC

 5. To powinien być koniec PiS -u .Zdrajcy i mafie jak wszyscy z okrągłego stołu.Won z naszego kraju!!

 6. PO, PSL,SLD.Nowoczesna won PiS won, wszyscy won, sami zdrajcy…… Polska od 39roku nie miała Polskiego rządu….. i chyba nigdy już mieć nie będzie, bo to kraj istniejący tylko teoretycznie

  • MARCO ,,,RACJA ROZPIERD…LIC TA BANDE NA WIEKI WIEKOA Q URWA NIE MOGE ,NIE PRZEZYJE CHYBA TEGO ….GOSC

 7. PiS to zdrajcy, skurwysyny i nieudacznicy. Zdrajcy i skurwysyny bo zdradzili i się skurwili. A nieudacznicy bo nawet nie potrafili tego ukryć (ale to akurat dobrze)

  • Ty żałosny fraglesie a gdzie siedziałeś jak PO robiło z 50x gorsze rzeczy… Idź tam eurokołchozki pajacu pajacować gdzie indziej gówniku.

   • Jesteś debilem. Gdzie napisał, że popiera PO? Ja nie popieram ani PO ani faszystowskiej UE ale PiS-u też nie bo to zdrajcy, co wlaśnie pokazali.

 8. Ja i moja rodzina nie zagłosuje na PiS,żydowska V kolumnę.Nawet za komuny żydkowie tak sie nie rządzili wPolsce choć żydokomuna rządzila ale nie taj jawnie jak teraz Kaczor z resztą żydowskich fagasów ze słynnej kolacji u Agenta Danielsa.Wstyd i Hańba!

 9. Zenujace ze chuj kogo normalnego interesujace bzdury urastaja u ludzi do rangi glosu w wyborach.
  Polityka generalnie polega na ograniczeniach i cieszyc sie jakby nie patrzec z kolejnych to trzeba byc kurwinista.
  Przeglosywac prawdy lub gowno prawdy to w ogole kabaret. Calkiem podobny jest w nacjonalistycznym Izraelu.

 10. Kaczyński to podła, fałszywa antypolska kanalia. Podpiął się po retorykę patriotyczną, ogłupił i przekupił ochłapami polskojęzyczny tłum a teraz jawnie realizuje rację stanu Izraela i interesy międzynarodowego żydostwa. Ta zdradziecka morda znajdzie się na śmietniku polskiej historii obok targowiczan.

 11. Jestem bardzo zniesmaczona, ze polski Premier, Morawiecki ulega Żydom! To b. niedobry objaw! Polska to kraj suwerenny i nie musi pytać Żydów o żadna zgodę na jakakolwiek ustawę, uchwalona w Polsce! Przecież Żydzi nie pytają Polaków o zdanie i z nim nie liczą się przy uchwalaniu zadnych ustaw w Izraelu! Katastrofa!

 12. To są zwykłe kurwy, a nie Polacy. Wczoraj szczekali jacy są dobrzy dla małych przedsiębiorców gdyż mają im obniżyć ZUS. Kwestią jest, że 300 idzie na zdrowotne, 50 na coś tam, czyli na ubezpieczenie 250. Przy średnim ZUS ie na emeryturę idzie 700, Pytanie: na co nabiera ten przyszły emeryt? I na koniec :warszawko pilnuj Pana Stanisława! Żydy będą teraz żądać dalej i kto wie że czując bezkarność nie będą wykańczać prawdziwych Polaków?

  • Już to robią… posypując „z nieba” od kilku lat chemikaliami cała Europę. Sęk w tym, że nie wiadomo co sypią/rozpylają na zachodzie (mniej agresywne i mniej szkodliwe substancje) a co sypią nad Polską. A sypią różne paskudztwa z promieniotwórczymi włącznie. Wpuszczono bezkrytycznie na nasze niebo USAirforce/NATO – zbrojne ramię agendy żydów amerykańskich więc co chcą i kiedy chcą. Żyjemy już w wielkiej komorze gazowej a lemingi przekupieni kilkoma srebrnikami organizują masowe biegi w miastach całej polski aby „posypki” skuteczniej były wchłaniane i przez coraz młodszych biegaczy. Premier „Maowiecki” wyznał w chwili szczerości w ubiegłym roku, że budżet ma się tak dobrze m.inn. dzięki temu, że w 2016r. wzrosła o 30% liczba zgonów osób starszych w stosunku do roku 2015 (powołał się przy tym na dane z GUS). Taktyka podtruwania rdzennej ludności znana i stosowana już w XVII-XIX wiekach, kiedy uczynni nasi bracia „w strasznej wierze” zatruwali uczynnie studnie swoim sąsiadom. Technika poszła naprzód więc dzisiaj robią sobie to samo na maksa tyle, że z góry. Większość motłochu nawet nie chce tego zauważać, ekscytując się narkotycznie wręcz metalicznymi obłokami na niebie, czy purpurowymi zachodami i wschodami słońca. O stacyjkach mini haarpowych w Bałdach, Borówce i w Łazach – już nie będę wspominał nawet. Szalom!

 13. jeden kaczynski upierdolił Polskę w Jedwabne z KTORYM POLSKA I POLACY NIGDY NIE MIELI NIC WSPOLNEGO bo to sprawstwo i wykonawstwo niemieckie! A teraz drugi kaczyński pierdoli, ze to dobrze,…..ze izrael pisze Polsce ustawy i nakazuje je uchwalac w tempie ekspresowym!!! bo natanjahu juz czeka zeby coś tam piepszyć bez sensu, ładu i składu mianowicie, ze Polska NIE CAŁKIEM odpowiada za ichniejszy zydowski tzw.holokaust! kurwa, NIGDY WIĘCEJ JUŻ, PRZENIGDY ZADEN POLAK NIE POWINIEN ODDAC ŻYCIA ZA ZYDA!!!! NIGDY bowiem W HISTORII ŚWIATA ZADEN ZYD NIE UDZiELIL Zadnemu Polakowi pomocy!!! wrecz przeciwnie, nawet tych Polaków, którzy ich zydów przechowywali, chroniąc ich przed niemcami, ryzykując zyciem własnych rodzin /bo niemcy za podanie chleba zydowi zabijał Polaków na miejscu i palił ich domy/ oni zydzi, kiedy tylko armia sowiecka gdzie dowództwo armii było zydowskie) weszła do Polski doniesli na ukrywających ich Polaków, ze są, ci Polacy, antykomunistami a to było rownoznaczne ze skazaniem Polaków na śmierc albo wywózkę na Sybir …równiez na śmierc! Komuniści i zbrodniarze komunistyczni to w 85% zydzi! UBcja=SBcja= zydowskie sprawstwo kierownicze i wykonawstwo zbrodni na Polakach po II wojnie przez zydowskich zbrodniarzy sądowych jak michnik, wolinska, morel, itd.itd. baumann -oficer mordujący Polaków osobiscie!!! itd.itd.itd. NIGDY NA PiS żydowskich kundli i NIGDY na POzłodziei niemieckich kundli GŁOSOWAC NIE BĘDZIEMY!!!

 14. Łątwo krytykować jak sie nie bierze bezpośrednio odpowiedzialności. Myślę ze to nie łatwa decyzja, ale taki jest układ geopolityczny że czasem trzeba sie cofnąć nie poto aby się poddać ale po to żeby wziąć rozbieg.

 15. Morawiecki powinien jeszcze zapłacić Izraelowi za konsultację ekspercką przy ustawie. Eksperci kosztują!

Comments are closed.