Polityczna poprawność atakuje. W tym mieście będzie przejście dla pieszych w barwach tęczy LGBT

Przejścia dla pieszych w dzielnicy Marais zostały przemalowane na tęczowo/ Twitter

Polityczna poprawność atakuje. Stolica Francji chce słynąć z tolerancji i w czasie „15 dni dumy”, święta organizacji LGBT władze miasta wpadły na „genialny” pomysł.  Przejścia dla pieszych w dzielnicy Marais zostały przemalowane w barwy tęczy.

Jak podaje portal pch24.pl w Paryżu trwa festiwal tolerancji „15 dni dumy”, zaś niebawem ma odbyć się impreza „gay pride”. W związku z tym przejścia dla pieszych w dzielnicy Marais zostały przemalowane na tęczowo. Kolory tęczy od lat to symbol ruchów LGBT.

Czytaj też: Max Kolonko bezlitosny dla PiS-u po kapitulacji przed Izraelem. „Żydzi piszą Polakom ustawy”

Informujemy, że wybór dziennicy – Marais nie jest przypadkowy. Dzielnica ta jest centrum spotkań dla paryskich homoseksualistów. To tam mają znajdować się najwięcej homoseksualnych lokali i klubów.

Anne Hidalgo, lewicowa mer Paryża zapowiedziała, że przejścia dla pieszych, które pomalowane miały być tymczasowo, z powodu protestów zostaną na stałe:

„Walka na rzecz równości i przeciw dyskryminacji trwa nie tylko w czasie „15 Dni Dumy”, ale toczy się przez cały rok.”

„Podejmuję dzisiaj symboliczną decyzję: oddania na stałe do użytku przejść dla pieszych w kolorach tęczy, które zainstalowaliśmy w Marais. Jest to znak opiekuńczego i serdecznego powitania wizytujących tą dzielnicę”.

Anne Hidalgo wypowiedziała się podczas odbywającej się w budynku paryskiego merostwa Europejskiej Konferencji LGBT Police Association.

Czytaj też: Tak Żydzi dyktują Polakom jak pisać prawo. Tajne negocjacje zespołu Morawieckiego z Izraelem

Źródło: PCh24.pl

Comments are closed.