"Krwawy Księżyc". / foto: Wikimedia

Tym razem to już niemal na pewno. Okazuje się, że w lipcu będziemy mieli do czynienia z kolejnym końcem świata. Koniec nadejdzie 28 lipca!

Końców świata, które się nie spełniły było już wiele, mówiono o nim szczególnie głośno w 2000 i 2012 roku. Tym razem Mark Blitz i John Hagee są przekonani, że koniec świata nastąpi już w lipcu tego roku.

Już za niecały miesiąc dojdzie do prawie dwugodzinnego zaćmienia księżyca. Zjawisko to nazywane jest „Krwawym Księżycem”, gdyż naturalny satelita ziemi zmienia wówczas kolor na czerwony.

Michalkiewicz. The Movie

Według Blitza i Hagee 28 lipca rozpocznie się zapowiadana w Biblii apokalipsa. Swoje przewidywania nazwali „Przepowiednią Krwawego Księżyca”.

Zaćmienie księżyca rozpocznie się w Polsce 27 lipca około 21:30, astronomowie prognozują, że będzie to najdłuższe takie zjawisko w tym stuleciu.

Takie przełomowe wydarzenia o niespotykanej skali od stuleci były pretekstem do zapowiadania apokalipsy. Tak samo jest i tym razem.

Zobacz także: 128 koniec świata. Teraz to już pewne. Wykończy nas Planeta X, a Korea Północna na koniec istnienia zostanie światową potęgą