Najlepszy mecz na Mistrzostwach Świata! Francja pokonuje Argentynę po 7-bramkowym widowisku

Francja Argentyna mecz Mistrzostwa Świata

To zdecydowanie, jak na razie, najlepsze spotkanie tegorocznych Mistrzostw Świata w Rosji! Po fenomenalnym widowisku i siedmiu bramkach Francja pokonuje Argentynę.

W fazie grupowej obie drużyny nieco zawodziły i kibice spodziewali się słabego meczu, jednak to było bardzo pozytywne zaskoczenie.

Do przerwy remis 1:1 po niezłym spotkaniu. Jednak druga połowa przerosła wszystko, co do tej pory widzieliśmy na Mistrzostwach Świata.

Najpierw szybki gol dla Argentyny, a później Francja w 11 minut doprowadziła do wyniku 4:2, dwie bramki w odstępie czterech minut zdobył Kylian Mbape.

W doliczonym czasie gry bramkę dla Argentyny zdobył jeszcze Aguero, ale reprezentantom południowoamerykańskiego kraju zabrakło już czasu na wyrównanie.

Francja melduje się w ćwierćfinale i czeka na przeciwnika, którym będzie Urugwaj albo Portugalia. Spotkanie tych dwóch drużyn dziś o 20.

1/8 finału: Francja – Argentyna 4:3 (1:1).

Bramki: 1:0 Antoine Griezmann (13-karny), 1:1 Angel di Maria (41), 1:2 Gabriel Mercado (48), 2:2 Benjamin Pavard (57), 3:2 Kylian Mbappe (64), 4:2 Kylian Mbappe (68), 4:3 Sergio Aguero (90+3-głową).

Żółta kartka – Francja: Blaise Matuidi, Benjamin Pavard, Olivier Giroud. Argentyna: Marcos Rojo, Nicolas Tagliafico, Javier Mascherano, Ever Banega, Nicolas Otamendi.

Sędzia: Alireza Faghani (Iran). Widzów 42 873.