W odmętach mózgu Sakiewicza: korwinowcy jeżdżą na szkolenia pod Moskwę uczyć się zabijać ludzi [VIDEO]

Redaktor naczelny
Redaktor naczelny "Gazety Polskiej" Tomasz Sakiewicz PAP/Leszek Szymanski

Na Twitterze krąży nagranie przedstawiające jak Tomasz Sakiewicz, naczelny „Gazety Polskiej” dzieli się z jakąś publicznością swymi upływami myślowymi. Co on w tym łbie ma, to my nie wiemy. Jego wypowiedź zostawiamy bez komentarza, bo nie udało nam się wymyślić lepszego niż ten, który napisała na Twitterze FighterRN.

„Co tam Lichocka i ruskie trolle. @TomaszSakiewicz to dopiero jest po***… Wszystko co na prawo od PiS-u, Korwiny i Ruchy Narodowe są werbowane na obozy szkoleniowe pod Moskwą i są szkoleni w wysadzaniu i zabijaniu 😂😂😂🤦‍♂️🤦‍♂️” – napisał twitterowicz FighterRN.

Ktoś tu nieźle odleciał… Jeżeli nie zgadzasz się z PiSem to już nie tylko jesteś ruskim trollem i agentem, ale potencjalnym mordercą.

43 KOMENTARZE

  1. To jestem w tyle bo nikogo nie dopadłem i dopiero teraz się dowiedziałem – muszę nadrobić zaległości

  2. Jakbym słyszał Macierewicza i jego teorie o sztucznej mgle czy magnesach, czy innych cudach niewidach. Ten ma to samo.

  3. pytanie jest jedno – to ostatnie stadium czy jeszcze przedostatnie u T.S.? inny pytań nie mam;

  4. Przyznam się że, trochę daleko mi w jednej kwestii do Pana Korwina (z tą całą monarchią), ale niezłą reklamę robi ten poj*b z tego szmatławca Panu Korwinowi:)
    Ps. Orientuje się ktoś z was kiedy następny turnus:)?

  5. Wszelkie wojny są potrzebne wyłącznie lewackiej patologii liczącej na socjalistyczną rewolucje w której nigdy nie liczy się jednostka lecz kolektywne i jednomyślne masy ludzkie sterowane przez totalitarnych zarządców.
    W warunkach pokojowych socjalizm jest natychmiast korygowany przez rzeczywistość więc patologiczna lewica ciągle szuka sposobu do wszczęcia kolejnej wojny.

Comments are closed.