Król, książę i ostre strzelanie! Królowa pokazała jak monarcha z synem bawią się po pracy [VIDEO]

Abd Allah II ibn Husajn, król Jordanii. Źródło: YT/FB/QueenRania
Abd Allah II ibn Husajn, król Jordanii. Źródło: YT/FB/QueenRania

Następca tronu Jordanii książę Al Husajn ibn al-Abdullah obchodził urodziny. Jego mamusia postanowiła przypomnieć je światu w niezwykły sposób. Na Facebooku opublikowała film jak syn razem z tatą – królem Husajnem – trenują strzelanie z ostrej amunicji.

Czego potrzeba facetom? No wiadomo czego, a jeszcze od czasu do czasu postrzelać sobie. Królowa Jordanii Rania al-Abd Allah musi być bardzo mądrą kobietą skoro to rozumie. Rania postanowiła uczcić 24 urodziny swojego syna Husajn ibn al-Abdullah publikując film z tego, jak wraz z ojcem ćwiczy sobie strzelanie ostrą amunicja.

Ojciec – Abd Allah II ibn Husajn, król Jordanii był w wojsku. Studiował m.in w szkole wojskowej Royal Military Academy Sandhurst w Wielkiej Brytanii i został nawet szefem jordańskich sił specjalnych. Nie wiemy czy za pochodzenie, czy zasługi, ale widać, że z bronią radzi sobie bardzo dobrze.

W przeszłości krążyły plotki jakoby miał brać osobiście udział w atakach na pozycje terrorystów ISIS. Były one dementowane, ale i tak przysporzyły mu popularności wśród Jordańczyków.

Książę kończył tę samą uczelnię wojskową co jego ojciec i jest podporucznikiem Jordańskich Sił Powietrznych.

3 KOMENTARZE

Comments are closed.