W odmętach politpoprawnego szaleństwa. W Kanadzie uniewinnili pedofila, bo jest imigrantem

Źródło: Twiitter

Sąd w kanadyjskim Edmonton uniewinnił 40-letniego mężczyznę od zarzutu ataków seksualnych na 6 nastolatek. W uzasadnieniu stwierdzono, że nie wiedział co robi, bo pochodzi z „innego kręgu kulturowego”.

Syryjczyk Hajj Soleiman, który przybył do Kanady jako uchodźca w 2015 roku stanął przed sądem oskarżany o ataki seksualne i molestowanie nastolatek. Doszło do nich na basenach parku wodnego w Edmonton. Imigrantowi postawiono 12 zarzutów. Jego ofiarami były dziewczęta w wieku 13 – 15 lat.

Sędzia uwolnił zboczeńca pedofila od wszystkich zarzutów. W uzasadnieniu stwierdzono, że pochodzi on z „innego kręgu kulturowego”. W związku z tym, że ma cudzoziemski wygląd ofiary mogły źle rozpoznać sprawcę. Ponadto Soleiman miał „ograniczone” możliwości obrony, bo nie zna angielskiego”. Cała rozprawa musiała być tłumaczona dla niego na arabski, co mogło wpłynąć na jego obronę.

Po ogłoszeniu wyroku w sądzie wybuchły płacze – rozpłakały się 2 z sześciu ofiar. Sam zaś Soleiman wyściskał w sądzie swoją żonę, po czym razem wrócili do domu i szóstki swoich dzieci.

Czytaj także: Włochy: Przybysz z Maroka grozi samobójczym zamachem w jednym z kościołów w Mediolanie

20 KOMENTARZE

  • Nie ma to jak wyznaniowy raj !!!!!!!!!!!!!!
   „W Kanadzie uniewinnili pedofila, bo jest imigrantem”
   Dzięki bogu u nas progi „niewinności są wyższe” , musiałby być księdzem, najlepiej katolickim.

 1. A które przepisy obowiązują w kraju popełnienia przestępstwa te , w którym je popełniono czy te z kraju pochodzenia zboczeńca? Kanada jak Szwecja już padła na ryj.

 2. on tylko „rozbudzał kobiecość” tych dziewczynek. nie ma w tym nic złego. z tą pedofilią mocno się przesadza. tako rzecze Szanowny Janusz Skurwy-Mikke

 3. jestem takim arogantem, ponieważ jebali mnie w dupę, teraz mszczę się na forach, bo tylko to mi pozostało

 4. Nie lękajcie się lekkiej pedofilii! Pamiętajcie o tym, co o pedofilii mówił Pan Janusz Korwin-Mikke: „Z tą pedofilią mocno się przesadza. (…) dotykanie przez mężczyznę raczej rozbudza kobiecość i pomaga niż szkodzi”, „lekka pedofilia nie jest szkodliwa społecznie”. Dlaczego? Otóż dla przykładu „(….) pedofilem miłośnikiem ośmioletnich panienek był np. Ludwik Carroll (ten od Alicji w Krainie Czarów ); nie tylko sąsiadki, ale i panie z towarzystwa na ogół bez obaw posyłały dziewczynki do jego domu uważając, że dotykanie przez mężczyznę raczej rozbudza kobiecość i pomaga niż szkodzi; również uodpornia na podobne zaloty w przyszłości.” A poza tym nie zapominajmy, że „Selekcja naturalna spowodowała więc, że w prawie każdym mężczyźnie jest coś z pedofila.”

 5. Te pie*dolone kanadyjskie bakłażany są kryptofaszystami. Hitlera też miano za zboczeńca, oraz był imigrantem z Austrii.

Comments are closed.